Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hm...poi pe la 9 jumate am intrat in casa...am mai testat cum se comporta pe o roata ... :) :laugh:

 

Poze de la Draqula ... :laugh: :blink:

Mai multe poze, de maine in album... :)

 

intr-o roata?:lol:.....spiderman si zoro....hehe....care mai de care..mai mult spiderman decat zoro(calutzu` inca nu stie tare bine sa se ridice...:lool:)

 

uai da ce drum "meserias" era acolo la dracula.....ptfiu....v-ati transformat "vitezistele" in enduroaice.....:wave:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu si vasile (alias lotzy) am fost la marghita la bai. O mare parte a zilei de ieri ne-am petrecut-o in apa.......calda si rece. Rece prin ploaie la intoarcere aseara de la marghita pana la sm ce ne-o cam facut leoarca. Da' s-o meritat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze ninch.......s-apoi daca nu o vrut sa vina lumea..... noi ne-am anuntat inteintiile pe forum.

Dar sa stii ca se merita. Nu-i scump ( ne-o costat undeva la 60 lei benzina, 10 lei intrarea cu tot cu motor si de ex o ciorba ii undeva la 6 lei ). Si are ceva in comun cu motoritul......cand te bagi in apa ai calda uiti de toate grijile, nu-ti mai vine sa iesi chiar daca afara ploua . Cred ca din 10 ore cat am sta acolo, 6 le-am stat in apa. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama de ce super iesiri faceti voi. Ploua-ar pana imi fac eu janta. :blink:

Pana acuma numa tampenii vorbeati....acuma parca numai de ciuda....numa ide iesiri si motorit pe ici pe colo vorbiti. :)

 

Sorry.... :) eu am scris postul asta....doar ca a fost mitza pe la mine si se pare ca nu stie da logout.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi(duminica) io si mitza.....fuseram la sighet.....un drum stiut de toti....DAR.....mega vreme cu soare..ceata...nori...de toate..mai putin ploaie.....si poze la greu..maine sau zilele astea revin cu poze...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama de ce super iesiri faceti voi. Ploua-ar pana imi fac eu janta. :)

Pana acuma numa tampenii vorbeati....acuma parca numai de ciuda....numa ide iesiri si motorit pe ici pe colo vorbiti. :laugh:

 

Si daca ploua....nu-i stres....andreea stie! :laugh: :blink:

Si dupa 70 km de mers prin ploaie, o descoperit si blonda uscatoru' :)

post-26606-1218998205_thumb.jpg

post-26606-1218998454_thumb.jpg

Editat de vazilro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ploua....nu-i stres....andreea stie! :laugh: :)

Si dupa 70 km de mers prin ploaie, o descoperit si blonda uscatoru' :blink:

 

cu cata invershunare tinea 2 uscatoare....pftiu..cred ca i s-o uscat si limba de la atata caldura.....:lol::P

 

Pai eu si vasile (alias lotzy) am fost la marghita la bai. O mare parte a zilei de ieri ne-am petrecut-o in apa.......calda si rece. Rece prin ploaie la intoarcere aseara de la marghita pana la sm ce ne-o cam facut leoarca. Da' s-o meritat :lool:

 

vezi daca nu aveti combinezoane de ploaie?...amatorilor..... :) :laugh: :wave::P:P:P...amu daca si pt gluma asta va ofticati......nu mai glumesc cu voi....:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cata invershunare tinea 2 uscatoare....pftiu..cred ca i s-o uscat si limba de la atata caldura.....:lool::P

 

 

 

vezi daca nu aveti combinezoane de ploaie?...amatorilor..... :blink: :) :lol::P:P:P...amu daca si pt gluma asta va ofticati......nu mai glumesc cu voi....:wave:

 

Ei nah.....stai linistit...ca limba nu mi s-a uscat....desi cred ca o gramada de lume ar fi fost in culmea fericirii....si mai ales cristi...daca mi s-ar fi sucat limba. Poate asa reuseam sa tac din gura mai mult de 2 minute. :laugh:

 

Ce atu facut prin sighet? Noi am fost la izvoare...azi am fost pasagera de meserie....pe la cine am apucat. :)

 

Stai linistit Super-Zoro...ca acuma atata simt al umorului mai trebuie sa aiba....in caz ca nu li s-a evaporat de la ploaie. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi daca nu aveti combinezoane de ploaie?...amatorilor..... :) :laugh: :lol::P:P:P...amu daca si pt gluma asta va ofticati......nu mai glumesc cu voi....:lol:

 

 

Stii vb aia, rade harb de oala sparta :laugh:

 

se zice "rade ciob de oala sparta" asa pt tine...:)...si nu stiu cine ii mai amator..io sau altii..... :D :)

 

Ei nah.....stai linistit...ca limba nu mi s-a uscat....desi cred ca o gramada de lume ar fi fost in culmea fericirii....si mai ales cristi...daca mi s-ar fi sucat limba. Poate asa reuseam sa tac din gura mai mult de 2 minute. :lool:

 

Ce atu facut prin sighet? Noi am fost la izvoare...azi am fost pasagera de meserie....pe la cine am apucat. :blink:

 

Stai linistit Super-Zoro...ca acuma atata simt al umorului mai trebuie sa aiba....in caz ca nu li s-a evaporat de la ploaie. :lol:

 

da cand o avut ei simtul umorului?...inainte sa ii cunosc eu?.... :wave: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tocmai am facut plimbarea vietii mele...am fost la Brno la MotoGP....cu motoru..... Cel mai tare concediu....peripetii, incucaturi, mici probleme, distractie, oboseala, spectacol......

Si la anu ma duc daca om fi si om trai.....se merita!

Poate o sa fim mai multi din Baia Mare!

 

Acuma calculez si azi am facut 812 km din Brno pana acasa in Sisesti....in cam 12 ore....is rupt :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah fuck pe dracu am picat si io k (cuvant urat)

:blink:)) da bine ca nu o patit motoru nika adic numa o oglinda si eu un pic de asfaltita fata la fel.Am scapat ieftin

:) da mnoah asta e se mai intampla prima data nu se pune

ai grija de motoru asta ca tare mult mi-o placut si imi place :laugh: bn ca nu-i mai rau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

 

Si parca harb suna mai bine..... :)

 

nu stiu care are "harb"....asa ca....shhht..... :laugh: :blink: :)...s-apoi de motorit......daca nu motorim impreuna nu inseamna ca nu motorim si noi restu muritorilor..ca nu numa pana la mara si pana la marghita se poate motori..:wave:

 

noah fuck pe dracu am picat si io k (cuvant urat)

:lool:)) da bine ca nu o patit motoru nika adic numa o oglinda si eu un pic de asfaltita fata la fel.Am scapat ieftin

:lol: da mnoah asta e se mai intampla prima data nu se pune

 

hat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!esti bine?.....ce ai patit?......pftiu....futui....griji mare sefu

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah fuck pe dracu am picat si io k (cuvant urat)

:))) da bine ca nu o patit motoru nika adic numa o oglinda si eu un pic de asfaltita fata la fel.Am scapat ieftin

:laugh: da mnoah asta e se mai intampla prima data nu se pune

prima oara e mai greu, pe urma devine rutina...vezi exemplul cu COCSO... :)

 

Nu-i stres... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...