Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sal dani, eu mi-am fixat deja o intrunire de la care nu vreau sa lipsesc nicidecum. Daca trebe ma zbat si de pamant numa sa ajung :-L e vb de East European Motor Show 2009 care vafi tinut la Predeal pe 10-12 iulie ;), sper ca va fi super tare... iar din ce se poate vedea chiar va fi :> deci... bagam la pusculita ca mai apoi sa-l spargem :bounce:

asfalt uscat :friends:

Editat de Noldy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta se pare ca se lasa cu chef :rolleyes: :cheers: :) Mi-am facut antrenamentu aseara....asa ca blonda tinete bine ca viiiiiin !!!!!!!!!! :)

Din pacate Bobo cu tot cu antrenamet nu ai fost o provocare pt andreea...sau poate sa fi fost antrenametul dinainte cu o seara prea lung ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate Bobo cu tot cu antrenamet nu ai fost o provocare pt andreea...sau poate sa fi fost antrenametul dinainte cu o seara prea lung ? :cheers:

Ai dreptate Danila....a fost prea intens antrenamentu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate Bobo cu tot cu antrenamet nu ai fost o provocare pt andreea...sau poate sa fi fost antrenametul dinainte cu o seara prea lung ? :cheers:

 

Danila....se pare ca doar cu tine am cu cine bea...ca baietii s-au tinut cam slabut. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mai, ce ne pregateste fabrica japoneza, (dealtfel si apogeul lor).............am reusit sa fac poze cu prototipul noului model de Honda............woodfighter..................si culmea tocmai brad pitt a acceptat sa faca primul test-drive :P

 

post-26606-1235993985_thumb.jpg post-26606-1235993544_thumb.jpg

 

Rog posesorii de honda ca in loc sa se oftice, sa accepte realitatea si sa recunoasca................Suzuki rullez....... (pana la noi ordine.... :rolleyes: )

 

 

Inca maxim doua saptamani si putem motoooooriiiiii in vooooooooooieeee. :cheers: Traiasca motoristii........indiferent de ce motor conduc :)

 

 

P.S.............da, n-am ce lucra, ma crizeaza o plictiseeeeeaaalaaaaaaa :)

post-26606-1235993275_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai mai, ce ne pregateste fabrica japoneza, (dealtfel si apogeul lor).............am reusit sa fac poze cu prototipul noului model de Honda............woodfighter..................si culmea tocmai brad pitt a acceptat sa faca primul test-drive :P

post-26606-1235993985_thumb.jpg post-26606-1235993544_thumb.jpg

 

Rog posesorii de honda ca in loc sa se oftice, sa accepte realitatea si sa recunoasca................Suzuki rullez....... (pana la noi ordine.... :rolleyes: )

:) Bestial!!!! Si eu le tot zic ca motor ca Suzuki nu este si partea buna ii ca si ei stiu dar nu recunosc :) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Bestial!!!! Si eu le tot zic ca motor ca Suzuki nu este si partea buna ii ca si ei stiu dar nu recunosc :) :rolleyes:

 

Tocmai tu??? :cheers: Care ai tricou VERDE pe care scrie: Orice SUZUKI e un KAWASAKI. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume in data de 21 martie cluburile SpiderBikers si N6R organizeaza deschiderea sezonului moto!!!! Sunt invitati toti motoristii sa participe la eveniment. Va avea loc un concert, se va organiza o tombola cu premii etc....multe surprize. CAt de repede o sa postez programul complet al evenimentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...