Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

deci ti-ai luat pana la urma! :blink: felicitari si sa o folosesti sanatoasa! :blink:

 

Mersi mult. Da l-am luat....dar nu e cel din timisoara..ca pe cand am sunat eu, tipul in vanduse deja. Dar sunt foarte multumita de el. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi dati o adresa la cineva care repara comuniste, ieftin?.....ii vorba de MZ TS 250:>

 

numere de tel de la indivizi care mai aduc piese de comuniste

Popa Viorel din Oradea 0745811481

Vultur Nicolae Reghin 0744607480

dl. Gaspar din Botosani 0744472055

Zoli 0744506624 , 0722669946, asta sigur aducea de mz

 

toate numerele sunt din 2005-2006 deci nu stiu daca mai sunt valabile sau daca mai aduc piese dar eu zic sa suni si sa incerci, iar la un motor in 2 timpi e relativ usor sa faci reparatile, de reglat avansul si carburatoarele e un pic mai complicat, reparati facea un nene Puiu ce mai vindea piese de mobra in piata,

sta vizvi de vechea trezorerie, e o poarta mare de lemn cu bolta, cu 3 soneri, suni la cea din mijloc, nenea asta se pricepea cel mai bine la comuniste, cand am fost ultima data la el, de multi ani repara un etz de 250.

Bafta la reparati

Numai Bine

p.s. Puiu avea preturi ridicol de mici

 

mai era si tunaru din bucuresti dar nu-i stiu nr de tel

studiaza topicul asta /index.php?...12400&st=40

Editat de badogistu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 14 febr, incepand cu ora 20:00 clubul SpiderBikers organizeaza mega chef de Valentine's Day in club Alcatraz. Toti motoristii, si nu numai, sunt asteptati, distractie garantata, bauta pe cinste :crack: Va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In data de 14 febr, incepand cu ora 20:00 clubul SpiderBikers organizeaza mega chef de Valentine's Day in club Alcatraz. Toti motoristii, si nu numai, sunt asteptati, distractie garantata, bauta pe cinste :crack: Va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI colegului nostru de club KACSA care implineste azi 35 de ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!motor nou si multe femeiiiiiiii c-am greu sa i le luam da vedem noi...............

 

 

Cu femeile nu cred ca e problema....deoarece Cociolina e intotdeauna disponibila cand vine vorba de Cocio. :scratch:

 

La multi ani Cocio!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...