Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am si eu o intrebare daca doar 2 cluburi deschid sezonul inseamna ca e deschiderea de sezon a lor nu a motoristilor cred.Sezonul nu il poate deschide un club 2:))) da ma rog asta e alta poveste oricum buna initiativa da un pic eronata.Sezonul se deschide nu de un club ci de motociclisti.

 

da vom onora cu prezenta

Gresit! Am chemat toti motociclistii. Pana acum era doar deschiderea celor de la N6R? Nop. Nu vad care-i problema ca anul asta nu vor organiza doar baietii de la N6R...ne-am unit fortele sa facem ceva mai frumos. Atata tot. Si nu pentru noi...pt toti motoristii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresit! Am chemat toti motociclistii. Pana acum era doar deschiderea celor de la N6R? Nop. Nu vad care-i problema ca anul asta nu vor organiza doar baietii de la N6R...ne-am unit fortele sa facem ceva mai frumos. Atata tot. Si nu pentru noi...pt toti motoristii!

 

 

nu-i stres......asa ca nu te stresa......stii ca de fiecare data cineva are de comentat ceva.........nu-i stres :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acuma au organizat cei de la n6r deschiderea si inchiderea de sezon, sau liniutele de catre istvan si ne-am simtit foarte bine. anul acesta ne-am alaturat si noi celor de la n6r, si sper sa va simtiti bine alaturi de noi. nu cred ca trebuie sa se supere cineva. eu personal am sa particip la toate avenimentele din baia mare cel putin, chiar daca trebuie sa platesc bilet sau ca simplu spectator. nici urban moto nu organizeaza campionatul numai pt ei, nu o sa fie cu usile inchise, ii pt toti iubitorii acestui fenomen. oricine ar organiza evenimentul toti trebuie sa-l onoram cu prezenta, fara rivalitati de club.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume in data de 21 martie cluburile SpiderBikers si N6R organizeaza deschiderea sezonului moto!!!! Sunt invitati toti motoristii sa participe la eveniment. Va avea loc un concert, se va organiza o tombola cu premii etc....multe surprize. CAt de repede o sa postez programul complet al evenimentului.

 

Sa nu uiti sa postezi programul sa stie si cei care inca viseaza la un motor :X unde pot sa va vada :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

Ciprian ma numesc, am revenit si eu in baia mare dupa o absenta de 14 ani pe care i am petrecut prin bucuresti, sunt endurist, am un ktm 300 exc 2t, :)

post-27737-1236817170_thumb.jpg

Editat de moz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Ciprian si bine ai revenit. Ne vedem cel tarziu in 21 la deschidere.

 

V-ati interesat de cum va fi vremea in 21? Ca vad ca nici cum nu o lasa mai moale vremea asta nasoala.

 

 

 

Bun venit Ciprian ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-ati interesat de cum va fi vremea in 21? Ca vad ca nici cum nu o lasa mai moale vremea asta nasoala.

 

 

 

Bun venit Ciprian ! :)

In cel mai rau caz va fi ca si acuma :D Dar exista sansa sa fie putin mai cald si poate si soare. :D

Glumeam....vremea va fi ok...nu va ploua cu vreo 2 zile inainte din cate am vazut eu. Va fi ok pt o tura scurta prin micutzul nostru orashel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey dude......cum adica o tura scurta prin oras, cum vrei sa ma duc cu 240 prin oras cu TAZ (GS) mobilul? :)

 

post-26606-1236864433_thumb.jpg post-26606-1236864329_thumb.jpg

 

 

Nah bine, recunosc, am postat numa' sa ma laud cu noile mele ceasuri la care am lucrat pana aseara la 10 si pe care mintenash ma duc sa le montez :D

 

 

 

9 zile au mai ramas :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cel mai rau caz va fi ca si acuma :D Dar exista sansa sa fie putin mai cald si poate si soare. :)

Glumeam....vremea va fi ok...nu va ploua cu vreo 2 zile inainte din cate am vazut eu. Va fi ok pt o tura scurta prin micutzul nostru orashel.

 

Atunci e perfect. V-ati gandit la program? De la cat va fi deschiderea.........?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey dude......cum adica o tura scurta prin oras, cum vrei sa ma duc cu 240 prin oras cu TAZ (GS) mobilul? :)

 

post-26606-1236864433_thumb.jpg post-26606-1236864329_thumb.jpg

 

 

Nah bine, recunosc, am postat numa' sa ma laud cu noile mele ceasuri la care am lucrat pana aseara la 10 si pe care mintenash ma duc sa le montez :D

 

 

 

9 zile au mai ramas :D :P

 

Super super misto ti-ai facut ceasurile. Abia astept sa vad Taz-mobilul in actiune..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms ms...... :lol:

Dar continuati, continuati....... :friends:

 

inca mici retusuri si ies.......sper maine dupamasa........ca dupa o abstinenta de vreo 5 luni.......cred ca inca atatea nu ma dau jos de pe el :)

 

Si daca tot se lasa intunericul....... :cheers:

 

post-26606-1236883024_thumb.jpgpost-26606-1236883215_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...