Sari la conținut

Suzeta Mea :)


Luc_zxr
 Share

Postări Recomandate

Am facut si eu azi niste poze cu telefonul la motoreta noua din dotare, dupa ce am schimbat uleiul, toba, si suportul de numar :D .

M-am si dat un pic cu ea, primele impresii ar fi ca:

1. Trage de rupe :blbl: :P .

2. Mi se pare manevrabila.

3. Sa nu mai accelerez in a-1-a in stilul brutal in care o faceam pe zxr 400 :P , sau daca o fac sa nu ma speriu ca boul si s-o tin sus :ok: :baldy: (ma rog, la capitolu' asta am de invatat inca :) ) .

4. Trebuie sa o tratez ca si cum ar fi prima motocicleta, oricum am senzatia ca o sa ne intelegem :jump: .

5. Akrapovic-ul suna bestial de tot si in plus trage frumos si constant din turatii mici.

6. Sint curios tare cum e peste 11000, da' mai astept citeva zile sa fie un picut mai cald :eek: .

7. Inca nu m-am hotarit daca sa indoi numarul sau sa lipesc ceva autocolant mare cu RO sau EU pe el, astept sugestii :D :hurt:

 

 

P.S.

Astept sa testez 636-le rosu si sa fac comparatie :D :banana:

post-966-1172775376_thumb.jpg

post-966-1172775386_thumb.jpg

post-966-1172775474_thumb.jpg

post-966-1172775486_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumos frumos :D , sa stanpesti Suza sanatos si sa ai multi km fara incidente

 

Mersi mult :banana: :D

 

PS sticker cu kissfm :baldy: pe numar

 

Bafta ! :jump:

 

:P mi-ai dat o idee tare, ma apuc sa caut sticker de ala cu Maggi de care vedeam intr-o vreme pe toate geamurile :ok: :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRADATORULE!

 

 

Tot e bine ca e rosie :D :P

 

Lasand gluma la o parte, e superba. Sper sa facem cat mai multe drumuri impreuna, mai ales ca si Ghostu si-a luat R1 :hurt:

Acum am venit de la o tura pe ploaie si sunt bocna :ok: :blbl:

 

 

P.S.

Astept sa testez 636-le rosu si sa fac comparatie :D :banana:

 

Ahaaaaa....acu' vrei sa te dai cu kawa, da? :D

 

 

:jump: :P :) :baldy:

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi fain :P :baldy: . Rosie va fi doar sezonu asta :), la iarna o fac ori negru mat, ori negru/galben, ori..Rizla, plm, nush, nu m-am hotarit :ok: . Cred ca ne dam noi uichendu viitor ca acu' nu prea tine vremea cu noi, si aici ploo. Macar poti sa te rupi cu sora din dotare prin cluburi :banana: :jump: :D .

 

P.S.

M-as fi dat un pic cu Kawa ca nah...stau mai comod pe ea, e mai touring asa :D

(joking :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o folosesti sanatos si cu spor! Si pune niste poze mai ca lumea sa-i vedem tanga mai bine. :banana:

 

P.S. pozele is facute in Iosia in spate la piata?

P.p.s. Muta=te in Tm ca aici ploua 2 saptamani pe an :P

 

Mersi mult :ok: . O sa fac si poze mai ca lumea, da' tre sa cer un aparat imprumut pt asta :baldy: .

P.S. Nu sint facute in Iosia, ci la service-ul unde merg eu, prin zona pe unde iesi din oras pe calea Aradului.

 

faina e.sa o stapanesti sanatos

nu era parcata in toamna in fata la politie la parc?

 

Multumesc :P . Nu, nu e aia, nu am luat-o din Oradea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos si sa n-ai de reparat la ea nici macar o secunda!

da un semnal cand treci pe la TM sa-ti vad mobra mai de aproape! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos si sa n-ai de reparat la ea nici macar o secunda!

 

Multumesc mult :banana: :baldy:

 

da un semnal cand treci pe la TM sa-ti vad mobra mai de aproape! :ok:

 

In regula, oricum as vrea sa vin pt un weekend la TM, astept doar sa isi intre primavara in drepturi asa cum trebuie :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi fain . Rosie va fi doar sezonu asta , la iarna o fac ori negru mat, ori negru/galben, ori..Rizla, plm, nush, nu m-am hotarit . Cred ca ne dam noi uichendu viitor ca acu' nu prea tine vremea cu noi, si aici ploo. Macar poti sa te rupi cu sora din dotare prin cluburi :banana: :jump: :jump: .

 

P.S.

M-as fi dat un pic cu Kawa ca nah...stau mai comod pe ea, e mai touring asa :jump:

(joking :eek: )

Bueeey..negru mat o sa fie ZX10-le , plagiatorule ! :blbl: :P

M-am rupt :baldy: ...dar si de plimbat m-am plimbat si ieri si azi. Am facut enduro cu ea :jump:

Touring, ai? Hmpf..las ca ai sa vezi ce bine o sa fie cand te dor incheieturile ca dracu dupa o tura de 10 km..asta nu e ca , "comunista" ce ai avut-o inainte :P

I-auzi la el...touring....beneeeee...te astept pe shushea la vara sa vezi ce touring iti dau eu tie!! :bow: :kali:

 

Multumesc mult :ok: :jump:

In regula, oricum as vrea sa vin pt un weekend la TM, astept doar sa isi intre primavara in drepturi asa cum trebuie :jump: .

Kristake, vrea sa vina prin Tm pt ca i-am povestit eu/aratat poze cu colegele mele de la faculta :hurt: :D :D :jump: :) :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeey..negru mat o sa fie ZX10-le , plagiatorule ! :baldy:

 

Enerveaza-ma numa', ca o imbrac toata in carbon, sa vad ce mai zici atunci :D

 

M-am rupt :banana: ...dar si de plimbat m-am plimbat si ieri si azi. Am facut enduro cu ea :hurt:

Si eu m-am dat un pic pina a inceput sa ploua, dupa care m-am retras in casa ca un adevarat pensionar . Ideea cu datul suportului de numar jos n-a fost stralucita, ca sint plin de noroi pe spate :bow: . Da' plm, nu conteaza, frumusetea cere sacrificii :eek: .

 

Touring, ai? Hmpf..las ca ai sa vezi ce bine o sa fie cand te dor incheieturile ca dracu dupa o tura de 10 km..asta nu e ca , "comunista" ce ai avut-o inainte :ok:

I-auzi la el...touring....beneeeee...te astept pe shushea la vara sa vezi ce touring iti dau eu tie!! :jump: :blbl:

Comunista, da ? ZXR 400 rulz :ok: . Si daca vrei sa-mi dai ceaiu' pe sosea da jos suportu ala de numar in stil ciopar ca ala iti da minus 50 de cai la roata :P . Damn it, woman, mai lipseste sa-ti pui si furca fata de aia de 10 metri, care sa ia viraju cu 20 de minute inaintea ta : )) .

 

e, vrea sa vina prin Tm pt ca i-am povestit eu/aratat poze cu colegele mele de la faculta :D :P :)

 

:drool: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Enerveaza-ma numa', ca o imbrac toata in carbon, sa vad ce mai zici atunci :P

 

Ma oftic, ce drac sa mai zic :banana:

 

 

Si eu m-am dat un pic pina a inceput sa ploua, dupa care m-am retras in casa ca un adevarat pensionar . Ideea cu datul suportului de numar jos n-a fost stralucita, ca sint plin de noroi pe spate :kali: . Da' plm, nu conteaza, frumusetea cere sacrificii :D .

 

Ti-am zis eu ca esti ca un pensionar...nu m-ai crezut :jump: :) :D

 

 

Comunista, da ? ZXR 400 rulz :jump: . Si daca vrei sa-mi dai ceaiu' pe sosea da jos suportu ala de numar in stil ciopar ca ala iti da minus 50 de cai la roata :baldy: . Damn it, woman, mai lipseste sa-ti pui si furca fata de aia de 10 metri, care sa ia viraju cu 20 de minute inaintea ta : )) .

:drool: :D

:P Suport' ala face toti banii :ok: ..plus ca n-am unde altundeva sa-l pun :ok:

O sa pun furca de la Simson sa vezi atunci distractie pe turbo zone, ca pe curbe mai rar :blbl: :hurt: :eek:

 

P.S.: Oricum iti iei ceaiul...capritza rulz...suzeta sucks....si vacutza sucks.... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, unde mai pui ca sint si batrin, merg si incet, sint terminat, ce mai :banana: :P . Btw, cind vin vezi ca le mint pe colegele tale ca am 23 de ani, sa nu ma dai de gol :D :P

Ce dai sa nu te spun? :ok: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu schimb a doua, sa ti se para si tie ca trage Kawa :D :P :baldy: :banana: .

F***-te canguru' si statu' roman!! Christoaseeeeeeee! :ok:

Dai un sandwich d-ala bun de-acolo de la voi din Oradea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...