Sari la conținut

Care Aveti O Cheie De Bujie Lunga Pentru Er9eh , Bujie Ff Subtire


Postări Recomandate

nu reusesc sa gasesc o cheie potrivita pentru bujiile astea. sunt deosebit de subtiri si mici. :bounce:

 

Mai multe info despre bujie aici :

http://www.ngk.com/more_info.asp?AAIA=&pid=3316 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL ADU MI BUJIA IMI SPUI GROSIMEA D CARE AI NEVOIE SI TI FAC EU FARA NECAZ.....0723446040 MSI

 

 

sal

 

pe site-ul respectiv ai specs bujiei

 

nu pot da bujia jos ptr ca nu am cheie :bounce:

si nici nu am alta "pe stoc"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da o fuga la un magazin Draper si ia-ti. Dar du-te cu motorul sa fii sigur ca ajunge cheia pana la bujie si oi sa o rotesti. Sau comanda de pe Louis.

 

Cheile de bujii de pe Louis sunt niste porcarii - cheie de tip "tziganeasca clasica" din tabla si cu un ras de cardan, plus ca te costa cam 300.000 lei vechi.

Cele mai bune sunt cheile "de origine" cum sunt prin service-urile ca lumea sau intr-adevar de la DRAPER

(strada Pastorului nr. 21-23, Bucuresti).

Am dat 400.000 de lei vechi pe cheie, cardan, prelungitor cu teu si sunt de la mama lor din otel de calitate si tratamentate termic ca la carte! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din nefericire nu e o bujie "normala"

 

e FF subtire

 

 

guys , stiu ca incercati sa ma ajutati , dar mai mult decat ce scrie in linkul ala nu stiu nici eu

 

Presupun ca e vorba de o cheie de 13

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un final am gasit cheie tubulara de 13 lunga + un kit cheie de bujii normale (bratul in forma de 'T' + 2 capete de 16 si 21) cumparate de la Praktiker. in total 15Ron.

 

am dat bujiile jos , putin umede dar negre le electrod. La fel de negru si filtru de benzina, gunoaie inauntru etc...urat.

 

Acum ma duc sa cumpar perie de sarma de la Bricostore.

 

Motocicleta mea e V4.

Am dar super greu bujiile jos , alea din fata , a trebuit sa dau si carenele jos + radiatorul superior. care e gol acum. Nu as vrea sa ii pun apa chioara totusi.

De unde pot cumpara lichid coolant azi - maine (adica in weekend) ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...