Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha ha, cum sa nu te mai atraga sa iesi cu motorul? Poate vrei sa spui ca: "desi ma atrage sa ies cu motorul simt ca vreau sa imi exersez rabdarea si nu ma mai plimb pana s-o face mai frumos." :cheers:

 

Acum serios vorbind... intr-adevar e cam frig si se pare ca macar in urmatoarele 2 saptamani o sa facem pauza. Stiu eu pe "cineva" pe aici pe forum care ne tot ameninta cu vreme proasta si ninsoare pana la inceputul lui martie.

Asteptam mah hainule acuma si vesti bune :)

 

@Rav: lamita ta sta frumos pe Matilda ( aka Kizu ) :)

 

Bravo man, ai iesit la plimbare si la mine nu te-ai gandit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu o fata frumoasa dar nu stiu cum o cheama poate ma ajutati:

Nici inalta ,nici scunda

Nici prea garsa,nici prea subtire

Nici asa si nici asa .Cum o cheama doamne :) :)

 

 

Nu cumva este sora lui frsu' ? (invers este trist :) :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam pustii strazile in titan :)

Azi nu am vazut nici un motociclist/motociclista pe strada... ce se intampla fratilor? afara cu mobrele! :)

se fac ultimele retusuri si verificari pentru noul sezon. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam pustii strazile in titan :) Azi nu am vazut nici un motociclist/motociclista pe strada... ce se intampla fratilor? afara cu mobrele!  :)
Pe frigul asta nu prea ai cum sa vezi motociclisti decat cate un ratacit ca mine care merg hotarat la munca numai calare pe capra si asta pentru ca daca merg cu masina caut un loc de parcare de la zece minute la o ora si jumatate iar asta nu e bine cand munci la patroni...ar mai fi o solutie sa merg cu 311 dar urasc manelele de pe telefoanele pustanilor cocalarizati si m-am saturat sa ma cert cu ei sau chiar sa ii bat uneori.Asa ca prefer sa ma imbrac mai gros,respect traficul, nu ma strecor printre masini ca nu e vara dar cand ajung la servici stau linistit ca mi-am bagat capra in curte si nu mai pierd timpu cautand loc de parcare.   ..aaa si traseul este urmatorul:plec de acasa virez pe str Stelian Mihale ies in Postavarul,Policlinica Titan,Campia Libertatii,Pasajul Muncii,Matei Voievod,Izvorul Rece,Armeneasca,Rosetti,J L Calderon... Antonio stie ca lucram pe aceeasi strada.

P.S. Vineri veniti la intalnire sau se repeta trio (eu,lemne si ovidiu) ..sau mai nou eu si Raven?! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt motoristi in oras. eu tocmai am facut o tura. i-am zis lu gabi ca vine nyt sa ma ia cu masina, dar m-a convins ovy sa scot mobra :cheers: nu e chiar asa de frig, se poate merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici zilele urmatoare nu arata prea bine... iete ce zice la prognoza...

 

Joi Ninsoare - 80% Posibil Precipitatii 2 °C -2 °C

Vineri Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -6 °C

Sambata Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -4 °C

Duminica Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -3 °C

Luni Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 3 °C -4 °C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe frigul asta nu prea ai cum sa vezi motociclisti decat cate un ratacit ca mine care merg hotarat la munca numai calare pe capra si asta pentru ca daca merg cu masina caut un loc de parcare de la zece minute la o ora si jumatate iar asta nu e bine cand munci la patroni...ar mai fi o solutie sa merg cu 311 dar urasc manelele de pe telefoanele pustanilor cocalarizati si m-am saturat sa ma cert cu ei sau chiar sa ii bat uneori.Asa ca prefer sa ma imbrac mai gros,respect traficul, nu ma strecor printre masini ca nu e vara dar cand ajung la servici stau linistit ca mi-am bagat capra in curte si nu mai pierd timpu cautand loc de parcare.   ..aaa si traseul este urmatorul:plec de acasa virez pe str Stelian Mihale ies in Postavarul,Policlinica Titan,Campia Libertatii,Pasajul Muncii,Matei Voievod,Izvorul Rece,Armeneasca,Rosetti,J L Calderon... Antonio stie ca lucram pe aceeasi strada.

P.S. Vineri veniti la intalnire sau se repeta trio (eu,lemne si ovidiu) ..sau mai nou eu si Raven?! :cheers:

Nu contati pe mine. Poate trec pe jos daca va adunati, insa cu motorul nu pot iesi din cauza unor probleme de sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici zilele urmatoare nu arata prea bine... iete ce zice la prognoza...

 

Joi Ninsoare - 80% Posibil Precipitatii 2 °C -2 °C

Vineri Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -6 °C

Sambata Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -4 °C

Duminica Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 2 °C -3 °C

Luni Posibil Ninsoare - 20% Posibil Precipitatii 3 °C -4 °C

dap e vremea nasoala rau...prin tara deja ninge...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde ai fost tanti??de ce nu ai dat un semn? te racolam si pe tine la o tura prin centru :)

 

 

pe Alexandra am racolat-o pe la 01:00 :) bikeri de noapte de magheru :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe Alexandra am racolat-o pe la 01:00 :) bikeri de noapte de magheru :cheers:

ce uameni...

 

Era 12 mah,nu 1 .Unu s-a facut ca am stat sa te asteptam... "in douazeci de minute sunt gata " ....si am inghetat de tot pana ai ajuns :)

vai ce uameni!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era 12 mah,nu 1 .Unu s-a facut ca am stat sa te asteptam... "in douazeci de minute sunt gata " ....si am inghetat de tot pana ai ajuns :cheers:

 

pai cam 20 de min am venit. la 00:40 am vb cu gabi si i-am zis ca in 20 de min sunt la voi. la 00:50 am vb cu alex si eram la motor. la 01:00 eram la voi. deci 20 de min :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cam 20 de min am venit. la 00:40 am vb cu gabi si i-am zis ca in 20 de min sunt la voi. la 00:50 am vb cu alex si eram la motor. la 01:00 eram la voi. deci 20 de min :)

fetele astea...dar cand le uita Dumnezeu in baie sau in fata oglinzi li se pare ceva normal! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...