Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai bine iti iei o grenada am auzit ca au astia la discount prin afganistan , cu 20 $ ti-o da si cu accesorii. Si daca da fraieru sa tio fure .. :blink: :) you will fuck him up !!! :o

Mesaj completat

ALEXX = MORMOLOC = LOVES Naomi !! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o Honda Shadow Spirit 2007 care detine un sistem ingenios de protectie impotriva furturilor: HISS = Honda Ignition Security System...si o vand. e careva interesat?

 

http://www.motorcycle-usa.com/121/887/Moto...0-1st-Ride.aspx

http://www.bikez.com/pictures/browse.php?b...76&pageno=2

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_sha...750_dc_2007.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o Honda Shadow Spirit 2007 care detine un sistem ingenios de protectie impotriva furturilor: HISS = Honda Ignition Security System...si o vand. e careva interesat?

 

 

Hai ca asta a fost tare ! Si CBR-ul 600 RR are acelasi sistem si majoritatea motocicletelor cat de cat noi ! Si eu am ca sistem S.I.S.S si crezi ca ajuta cu ceva? Ala este doar un sistem prin care computerul recunoaste cheia cu cip atat ! Cu ce te ajuta asta sa nu ti-o fure?

Nu mai stim cum sa ne vindem motocicletele ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de parcare moto, am vorbit cu cei de la spatiul ala imprejmuit de langa Mc Donalds Dristor - ala cu o rulota unde se copiaza chei si unde aveau inainte biciclete si acum au pepeni ;)

De principiu, sunt de acord sa bage motociclete acolo dupa ce termina pepenii, (acum nu e loc decat de 1-2 motociclete), spatiul e imprejmuit, acoperit, luminat si poate fi si pazit.

Pretul il vom discuta in functie de numarul de amatori. Pe perioada verii e ok sa tii motoreta acolo.

Deci, care sunteti relativ aproape si vreti sa va tineti motorul acolo ca sa dormiti fara grija?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut... in legatura cu furturile: daca e hotarat s- fure sigur va reusi.... totusi un lant si o alarma descurajeaza pe multi si in cazul in care poti totusi s-o tiii langa fereastra ta in asa fel incat s-o vezi si s-o auzi e excelent(exceptand fatza la care o ai intr-un garaj ,caz in care e exceptional)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.apropo.ro/wow/perseidele-ploaie...omaniei-4743740

Mesaj completat

Cine vrea sa vina eu cu nyt ne duce la prima parcare de pe autostrada soarelui sa vedem ploaia de stele la o punga de seminte si o sticla de suc, ne gasiti incepand cu orele 23:30 ;)

as veni eu(cu conserva:D)....de unde plecati? (si la ce ora)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni eu(cu conserva:D)....de unde plecati? (si la ce ora)

 

 

Nu se pleaca de nicaieri ..care vrea vine acolo cu cico vin bere..ce doreste si o punem de o paranghelie ad-hoc !

 

Care mai vrea sa vina si nu stie unde este ete si numarul meu : 0723.669.856 ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se pleaca de nicaieri ..care vrea vine acolo cu cico vin bere..ce doreste si o punem de o paranghelie ad-hoc !

 

Care mai vrea sa vina si nu stie unde este ete si numarul meu : 0723.669.856 ! ;)

iti pun nr in tel:D....daca nu intervine ceva voi fi acolo cu o supernova rosie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...