Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cumva, pui la indoiala calitatile lu' to'arshu' Presedine? :unsure: din pacate/fericire, pedepsele nu se aplica dupe preferintze!

Si daca as pune la indoiala calitatile lu' to'arshu' Presedinte ce as pati?! :wacko: accept pedeapsa cea mai mare si "locala" :grinbandit:

 

Mesaj completat

Fac pe viteaza ca pana miercuri to'arshu' Presedinte lipseste motivat de pe forumul de forumisti si apoi motociclisti :laugh:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca as pune la indoiala calitatile lu' to'arshu' Presedinte ce as pati?! :laugh: accept pedeapsa cea mai mare si "locala" :wacko:

 

Mesaj completat

Fac pe viteaza ca pana miercuri to'arshu' Presedinte lipseste motivat de pe forumul de forumisti si apoi motociclisti :kiss:

Aha! cand pisica nu-i acasa, joaca forumistii/motociclistii soarecii pe forum masa :grinbandit: (o veste foarte bine primita - pedepsele ca pedepsele, faptele sunt deja facute) :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate imi amintesc,la adunarea generala,nu a fost nimeni numit sa duca la indeplinire si sa execute,numeasca sau sa hotareasca pedepsele.rog pe tov presedinte,pe Dna presedinte si intreg consiliu de administratzie,sa ia masuri pt buna desfasurare a activitatzii acestui forum si indeplinirea sarcinilor celor numitzi.ar fi ideal sa se infiintzeze si un post de urmaritor,supraveghetor al celor pedepsitzi. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate imi amintesc,la adunarea generala,nu a fost nimeni numit sa duca la indeplinire si sa execute,numeasca sau sa hotareasca pedepsele.rog pe tov presedinte,pe Dna presedinte si intreg consiliu de administratzie,sa ia masuri pt buna desfasurare a activitatzii acestui forum si indeplinirea sarcinilor celor numitzi.ar fi ideal sa se infiintzeze si un post de urmaritor,supraveghetor al celor pedepsitzi. :grinbandit:

se este, se jtie iel/iea! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate imi amintesc,la adunarea generala,nu a fost nimeni numit sa duca la indeplinire si sa execute,numeasca sau sa hotareasca pedepsele.rog pe tov presedinte,pe Dna presedinte si intreg consiliu de administratzie,sa ia masuri pt buna desfasurare a activitatzii acestui forum si indeplinirea sarcinilor celor numitzi.ar fi ideal sa se infiintzeze si un post de urmaritor,supraveghetor al celor pedepsitzi. :grinbandit:

ar fi ideal k Dna pres edinta sa ia in considerare faptul k tov presedinte este invoit pana miercuri si sa se impuna,cu fortza dak e kzul!! :unsure:

Mesaj completat

se este, se jtie iel/iea! :wacko:

DKW-ule,nush dak se jtie,dar avem nevoie de cineva cu simtz de raspundere,practic si hotarat,nu de sperietoare.nu de alta,dar nu cred k mai sperie pe cineva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me me me...eu voi fi purtatoarea de cuvant ca si pana acum, a presedintelui :grinbandit: deci nu va tre alt domn presedinte? pai nu?!

Pai ce-i cu agitatia asta aici, ati scapat din lesa toti si ati tabarat sa postati, rusinica, km copii !!!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont de doleantele anumitor motociclisti forumisti la sedinta de vineri va fi ales si o persoana ce va fi responsabila cu indeplinirea pedepselor de catre motociclistii gay forumisti ! Aceasta va trebuie sa dovedeasca adevarate calitati de hranire cu graunte a inculpatilor si suportarea lipsei de etate a anumitor membri ! De asemenea va trebui sa contorizeze si prezenta membrilor forumisti gay la intalnirile saptamanale deoarece am impresia ca pivnitarul proaspat ales nu se va descurca ! (hac ) :grinbandit:

 

@ Cioranitza : Mobra cu care eu ma dau pe forum are anumite tabieturi si preferinte in materie de pasagere ! Daca treci de probele capcana discutam despre o plimbare sub clar de luna cu o viteza de 512kb/s de pe pagina principala a forumului si pana la sectiunea Accidente ! :unsure:

 

@ Ravenitza : 'onda e 'onda ! :wacko: (pedeapsa pt. d-voastra cand ma voi intoarce )

 

 

P.S : Pana miercuri voi parasi forumul gay dar las sarcinile conducerii in grija Ripperului care stiu ca se va descurca execrabil impecabil ! :laugh:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se fac intruniri ceva prin titan ? ca si eu sunt din zona si asi fi interesat sa vin

in caz ca se strange lumea pe la o ora sa spuna pe forum asi fi si eu interesat

In fiecare vineri, intre orele 19-20 la statia de metrou Titan gura din parc.

post-7727-1253529904_thumb.jpg

 

Semnat

Purtatoarea de cuvant :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

publicitate:

"CAUT 2 BAIETI CU 2 MOTOARE PT UN ROL DE IUBIT SI DE PRIETEN ,SE OFERA DE LA 500 PANA LA 1000 RON,FILMARE VINERI SI SAMBATA .....alin2004matei@yahoo.com va rog sa trimiteti 2 poze ,nr tel si varsta multumesc"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Numele quote = 'Data DKWraith2Anen' = 'Sep 21 2009, post 11:49' = '2111962 ']

publicitate:

"Caut 2 BAIETI CU 2 MOTOARE PT ONU lei DE iubit si de Prieten, Se ofera DE LA 500 PANA LA 1000 RON, filmare VINERI SI SAMBATA ..... VA alin2004matei@yahoo.com rog trimiteti SA 2 poze, nr tel si Varsta multumesc "

[/ quote]

iubitul ia 500 si prietenul 1000,nu?doar n-o lua iubitul si fata si mia! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am impresia ca voi va cam faceti de cap in lipsa sefilor. am lipsit (motivat), si eu si presedintele vostru si voi...rusine sa va fie..macar 5 minute, in caz ca stiti sa le numarati

tre neaparat la sedinta de vineri sa punem bazele unor reguli

ce e domne' atata dezmat?

se sperie babele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

publicitate:

"CAUT 2 BAIETI CU 2 MOTOARE PT UN ROL DE IUBIT SI DE PRIETEN ,SE OFERA DE LA 500 PANA LA 1000 RON,FILMARE VINERI SI SAMBATA .....alin2004matei@yahoo.com va rog sa trimiteti 2 poze ,nr tel si varsta multumesc"

 

 

ma potrivesc la ambele..in acelasi timp :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pe la TV k sambata si duminica asta sunt ceva targuri interesante

primu e la Sinaia...cu zilele orasului...cu targ de mancaruri pt fomisti....si altele

al 2-lea e pe la Bran.....la fel cu mancare si alte cele...

 

eu cred k plec Duminica la unu din ele si stau de dimineata pan de cu seara

 

mai ganditi-va si voi si poate bagam o plimbarika in grup

.....mai bagati propuneri indecente si idei perverse...si mai vb vineri

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...