Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Hai-Hui: pai ... atunci il udam cand il ridic ca nu-l ud de 2 ori ... saptamana viitoare sau asta nu stiu vedem ... oricum pt tine exista oricand o bere in plus, eu una de fapt vroiam sa-l ud dupa ce isi ia si sotu peste 2 sau 3 saptamani... ca sigur o sa treaca de ex ca nu se cade altfel

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alexia: pe mine sa nu ma astepti :cheers: reao! miercuri saptamana viitoare iau dosarul si in maximum 2 saptamani dau examen...

am eu senzatia sau sunt cea mai mica fata?! damn....wait for me!

 

hai-hui: tu nu trebuia sa vezi ceva? :cheers:) eu cred ca trec prin bikers vineri...sa vad cat de obosita sunt...

 

dragos: tu ce ai facut cu permisul?

 

nume de club? nu am auzit pana acum de chestia asta...hmm chiar o sa ma gandesc. vreti sa il inregistrati? sa avem emblema...or somth'

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ alexa - cum adica sa'l uzi cand il ia si sotu?! pai ala e cu totu si cu totu alt motiv... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primaria sectorului 3 prin amabilitatea domnului primar Liviu Negoita intentioneza sa vina in sprijinul posesorilor de motociclete din sectorul 3 construind pentru acestia locuri special amenajate pentru parcarea motocicletelor,acesta idee este acum in stadiul de proiect de aceea pentru a veni in sprijinul acestui proiect este nevoie de solicitarile voastre in scris la adresa de contact a site-ului www.liviunegoita.com sau .ro pentru a putea astfel stabili impreuna cu voi locatiile si interesul pentru acest proiect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce? ce ai comis?!

Din fericire nu am comis nimic. La capitolul asta stau bine - 0 puncte. Dar am facut o opratie de transplant de cornee si am interdictie la calarit!!! :cheers:

 

Felicitari motociclistelor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din fericire nu am comis nimic. La capitolul asta stau bine - 0 puncte. Dar am facut o opratie de transplant de cornee si am interdictie la calarit!!! :cheers:

 

Felicitari motociclistelor :cheers:

multumesc ! si tie sanatate multa si recuperare cat mai rapida :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai-hui: tu nu trebuia sa vezi ceva? :lol:) eu cred ca trec prin bikers vineri...sa vad cat de obosita sunt...

Trebuia, dar am fost plecat duminica din Bucuresti :lol: O sa te mai bat la cap, probabil saptamana viitoare, la un moment dat :lol:

miercuri saptamana viitoare iau dosarul si in maximum 2 saptamani dau examen...

Daca o tinem in ritmul asta vinerea o sa fie zi de udatura vreo cateva saptamani de acum incolo... :cheers:

Dragos vezi cum faci cu examenul sa nu te suprapui cu vreuna din fete, ca sa avem continuitate... :cheers:

 

Iar nu o mai calaresc pe Kawi 2 luni :crack:(

CU siguranta ma dati afara din grup :crack:

Sa nu cumva sa te mai prindem prin grupul nostru exclusivist. :)

Insanatosire grabnica, man.

Aproape ca am curaj sa pariez salariul meu pe o luna, ca nu vor trece 30 de zile pana cand te urci in sa... macar prin jurul blocului. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...as dori sa ma semnezi si eu aici...nu detin inca fierul ..dar sper ca intr-o buna zi voi ajunge sa spun gata ..sunt completa;))

de mine pot sa spun ca stau in zona vitan..pta alba iulia ..nush daca ma incadrez in categoria ceruta de topic .....insa mi-ar face placere sa fac parte si eu dintr-un grup...drum drept si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...as dori sa ma semnezi si eu aici...nu detin inca fierul ..dar sper ca intr-o buna zi voi ajunge sa spun gata ..sunt completa;))

de mine pot sa spun ca stau in zona vitan..pta alba iulia ..nush daca ma incadrez in categoria ceruta de topic .....insa mi-ar face placere sa fac parte si eu dintr-un grup...drum drept si asfalt uscat

 

Bun venit...incompleto :cheers: :cheers:

Mie te rog sa-mi urezi drum sinuos si asfalt uscat...ca pe drum drept ma ia somnul :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ..drum sinuos si asfalt uscat ....si fara alte obstacole...acum nu pot sa mai zic nimic sunt fara cuvinte ...dumnezeu sa-i ierte pe toti cei care nu mai sunt printre noi ...poate nu ar fi trebuit sa postez aici ..insa uneori viata e atat de cruda si nedreapta... si curma visele ..fara sa se uite in urma ...lasand doar un gol imens ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna si bine ai venit !!!! sigur ca te incadrezi... e tot sector 3 acolo ... nu?!?... si oricum e aproape ... cred ca raven sta prin aceasi zona cu tine... ca tot zicea ea pe la inceput ceva de entrusco... in fine... bine ai venit!!! si mai optimista te rog... !!!

 

 

 

 

 

stand sa ma gandesc cred ca ar trebui sa mai prelungim cu 3 zile propunerea numelui grupului pt a discuta si la intrunirea de vineri acest subiect... deci sa se poata propune nume pana la 02.06.2007 (sambata) ora 24:00 !!!!

 

 

 

 

REAMINTESC (modificand data limita pt. propuneri)

 

pt toti: haideti sa gasim un nume acestui grup prin vot democratic si acel nume care va fi votat sa-l trecem la sectiunea "club" de la profil in unanimitate, eu zic ca ar fi corect sa aiba dreptul la vot si la propuneri toti cei care au fost la intrunire de cel putin 2 ori si au stat cel putin o data si la continuarea intrunirii in unul din locurile/barurile in care s-a tinut, de asemenea , pana miercuri data de "02.06.2007 ora 24:00" inclusiv puteti propune numele, iar intre data de "03.06.2007" pana la data de "06.06.2007 ora 24:00" sa se voteze numele din cele afisate cumulat la data de "02.06.2007 (sambata) ora 24:00 ", in modul si respectand urmatorul tipic: "VOT: Club - [numele ales din cele propuse]", fiecare din noi au dreptul la un singur vot pe care nu il pot modifica ulterior; in momentul terminarii votului fiecare din noi trebuie sa-si treaca la profil numele votat in majoritate in termen de 3 zile de la afisarea acestuia prin mesajul " VOT MAJORITAR: [numele votat majoritar]"

 

 

 

.... NUMELE PROPUSE PANA ACUM (trageti-ma de urechi daca am uitat vre unul) : Club - "Titanii", Club - "Balta Alba", Club - "Cavaleria de Titan", Club - " Titan2Ride", Club - "Titan Drinkers", Club - "Titan", Club - "Titan walkers", Club - "ROI ride".

 

 

 

Astept si propunerile voastre..... asa cum sunt ele descrise in mini "regulementul" de mai sus.

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunerile mele : TITAN MOTOR ; TITAN MAD(e) ; TITAN HEAVY MOTORS

 

 

In ceea ce priveste regulamentul , eu cred ca trebuie sa existe doua runde : una in care sa isi aleaga fiecare 4, 5 nume preferate , iar in runda decisiva sa se clasifice de ex primele 5 in ordinea clasarii din prima runda , iar votantii sa aiba dreptul la un singur vot.(practic fiecare va propune numele pe care le doreste in finala)

 

In varianta propusa de Alexa ne vom trezi ca va iesi castigator un nume care are 2 sau 3 voturi pentru ca , evident , avand dreptul la un singur vot , intr-o singura runda ...majoritatea il vor prefera pe cel propus de ei.

De asemenea pentru ca numele are un rol f important , cred ca ar trebui sa asteptam 1,2 saptamani pentru a fi siguri ca toata lumea si-a spus parerea.

 

In alta ordine de idei , ce spuneti de o plimbare pana la Belciugatele , maine dupa intalnirea de la Titan ?

 

Multumesc ..drum sinuos si asfalt uscat ....si fara alte obstacole...acum nu pot sa mai zic nimic sunt fara cuvinte ...dumnezeu sa-i ierte pe toti cei care nu mai sunt printre noi ...poate nu ar fi trebuit sa postez aici ..insa uneori viata e atat de cruda si nedreapta... si curma visele ..fara sa se uite in urma ...lasand doar un gol imens ....

 

Vreau si eu traducerea... :P ???

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc alexa bine v-am gasit si da este sector 3 .. dar nu stiam exact daca ma incadrez fiind mutata nou in cartier ..cat despre optimism ..nu duc lipsa insa ieri in timp ce ma plimbam pe forum ..am aflat de plecarea unui vechi prieten in lumea celor drepti :P ..si poate de asta am simtit sa postez acele cuvinte ...(asta poate fi si traducerea pt andrei) :( ...

Editat de morphinaida
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( eu nu pot sa votez...

in fine daca vreti inca o varianta...TitanRiders

desi nu inteleg de ce toate sunt cu Titan...

 

Corecta observatie , mie mi-a zis cineva(nu dau nume ca va luati de pers. respectiva si apoi tre' sa va omor) ca asta-i lipsa de imaginatie :P , totusi cred ca trebuie marcat cumva locul de infiintare ...de aceea eu sunt de acord cu Titan :rose:

 

multumesc alexa bine v-am gasit si da este sector 3 .. dar nu stiam exact daca ma incadrez fiind mutata nou in cartier ..cat despre optimism ..nu duc lipsa insa ieri in timp ce ma plimbam pe forum ..am aflat de plecarea unui vechi prieten in lumea celor drepti :P ..si poate de asta am simtit sa postez acele cuvinte ...(asta poate fi si traducerea pt andrei) :finger: ...

 

OK...asa are sens, scuze pentru agresivitate. Bine ai venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar normal noi ne referim la tot sectorul 3...nu la zona Titan...caci daca e asa, nu ma bag in club caci eu nu stau acolo...

nu cred ca ar trebui neaparat ca numele sa includa zona...ci sa fie un simplu nume...

 

in fine, faceti ce vreti, eu din pacate nu am putut ajunge la intruniri si nu o sa votez ca n-am voie, ceea ce iar mi se pare f aiurea...in loc sa lasati lumea sa voteze ca sa vedeti care nume place mai mult la public...restrictionati accesul.

 

oricum succes! :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

Andrei Calin. Stau pe Jean Sterriadi. Casatorit dar ma dau singur ca nevasta mea are probleme cu coloana. Dac a e cineva de prin zona sa imi dea de stire

 

ok ...am inteles toti ...cred :P Hai vineri la intalnire.

 

da, dar normal noi ne referim la tot sectorul 3...nu la zona Titan...caci daca e asa, nu ma bag in club caci eu nu stau acolo...

nu cred ca ar trebui neaparat ca numele sa includa zona...ci sa fie un simplu nume...

 

in fine, faceti ce vreti, eu din pacate nu am putut ajunge la intruniri si nu o sa votez ca n-am voie, ceea ce iar mi se pare f aiurea...in loc sa lasati lumea sa voteze ca sa vedeti care nume place mai mult la public...restrictionati accesul.

 

oricum succes! :*

Poti propune nume care nu contin Titan , este posibil ca ele sa fie preferate de cei care vor vota , poti participa la (macar )o intalnire , pentru ca dorim un club real nu unul virtual...deci nu trebuie sa te simti in nici un fel :(

 

...si revenind la numele care contine Titan , in acest caz avem o coincidenta fericita , pt ca titan poate fi si un metal dur si rar iar metalele sunt folosite in astfel de denumiri (silver , steel...) si poate fi de asemenea un erou din mitologia greaca...da dar el era baiat , tu esti fata ...si iar restrictionam accesul :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai eu momentan nu am permisul...caci daca aveam dupa servici vinerea, adica dupa 8 as fi fost cu voi oriunde mergeati...

deci sa zicem ca eu momentan nu am cum sa particip....

la o intrunire am fost, am stat o leaca dar asta e....

 

stiu, de aceea am si propus TitanRiders...calaretii din titan (metalul).

 

o idee de-a mea, sa faceti o banderola pe care sa scrie numele clubului, cu arici sa o punem pe mana...peste geaca. ar fi nice...

dar fara veste gen Dac motors :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca se va ajunge la obiecte personalizate cu numele grupului asa curand.... mai intai sa il alegem, sa mergem impreuna pe motoare si sa ne intelegem intre noi si mai apoi cred ca va veni de la sine... PAREREA MEA !!!

 

sustin idea foarte buna a lui Sf. Andrei, ca trebuie selectate pt finala cateva nume , dar daca se va lua un sg. nume de la fiecare automat cei care au propus vor alege numele propus de ei... in consecinta eu zic sa asteptam pana se incheie propunerile si sa fie alese de fiecare in runda 1 , un singur nume din cele propuse de ei si inca cateva propuse de ceilalti (numarul total de nume care vor putea trece de runda 1 va fi stabilit ca reprezentand 1/4 din totalul numelor propuse)

 

 

Andrei-calin: Bine ai venit !!! Te asteptam vineri la ora 19:00 - 19:30 la gura de metrou 2 titan (cea din parc) !

 

 

PANA ACUM AU FOST PROPUSE ASA:

 

Sf. Andrei: - TITAN MOTOR

- TITAN MADe

- TITAN HEAVY MOTORS

 

Andrei r5: - CAVALERIA DE TITAN (eu l-am scris pe forum dar el la propus la o intrunire)

 

Cehu: - TITAN DRINKERS

- TITAN WALKERS

 

MironAlexa: - BALTA ALBA

- TITAN

- Titan2Ride

- R.O.I. RIDE

 

Prafuit, Neri : - TITANII

 

Blondu Ij : - TITAN EAGLES

 

 

 

mai sunt dintre voi care pot propune si nu au facut asta pana acum ... deci PROPUNETI !!!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...