Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

FELICITARI MOTOCICLISTELOR !!!!! :cheers: :lol: :cheers:

Ba mie la slanic mia placut cred ca daca andrei ar fi mai tolerant cu negri si ar vedea si salina nu ar mai avea parerea asta :cheers: drumul este OK cu mici portiuni mai stricate dar cred ca nu mai mult de 1-2 km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

neo si raven: multumesc mult... mult .... mult ... de tot pt felicitari... si raven: sa te vedem si pe tine cu carnet...

 

 

 

pt ametist: inca o data felicitari, sa te vad pe moto sanatoasa si fara nici un incident neplacut pe toti km viitori (cati mai multi si cati iti doresti tu sanatoasa, fericita si numai cu echipament sa fii)

 

 

 

 

pt toti: haideti sa gasim un nume acestui grup prin vot democratic si acel nume care va fi votat sa-l trecem la sectiunea "club" de la profil in unanimitate, eu zic ca ar fi corect sa aiba dreptul la vot si la propuneri toti cei care au fost la intrunire de cel putin 2 ori si au stat cel putin o data si la continuarea intrunirii in unul din locurile/barurile in care s-a tinut, de asemenea , pana miercuri data de "30.05.2007 ora 24:00" inclusiv puteti propune numele, iar intre data de "01.0602007" pana la data de "06.06.2007 ora 24:00" sa se voteze numele din cele afisate cumulat la data de "30.05.2007 ora 24:00", in modul si respectand urmatorul tipic: "VOT: Club - [numele ales din cele propuse]", fiecare din noi au dreptul la un singur vot pe care nu il pot modifica ulterior; in momentul terminarii votului fiecare din noi trebuie sa-si treaca la profil numele votat in majoritate in termen de 3 zile de la afisarea acestuia prin mesajul " VOT MAJORITAR: [numele votat majoritar]"

 

 

 

.... cum bine ziceau cativa membrii mai vechi, propun cateva nume : Club - "Balta Alba", Club - "Cavaleria de Titan", Club - " Titan2Ride", Club - "Titan Drinkers", Club - "Titan", Club - "Titan walkers", Club - "ROI ride".

 

 

 

Astept si propunerile voastre..... asa cum sunt ele descrise in mini "regulementul" de mai sus.

 

"Gasca" Propuneti !!!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eee...o sa dau si eu...dar momentan sunt zi de zi la work si examene la facultate...chiar nu am timp si de permis...poate sa mai astepte...sunt norocoasa si ma pot programa cand vreau eu :cheers:

oricum abia astept sa ies cu voi si cu motorul meu. apoi sa punem planul in aplicare :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o atitudine cam superioara din partea ta...

nu vreau sa fiu rautacioasa, dar avand in vedere ca nici macar profilul nu ti l-ai completat iar de motor nu am auzit nimic, as crede ca ar fi mai bine sa incerci sa te intelegi cu noi decat sa ne judeci...:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

funnyflint: daca continui in a isca certuri pe acest topic... in caz ca revii totusi la ganduri mai bune ... te asteptam sa si cunosti oamenii pe care i-ai criticat si sa cunoastem si noi o fiinta cu mai multe prejudecati decat noi... Asfalt uscat... in caz ca ai moto sau carnet... ca din profil nu rezulta ca ai avea nici una nici alta...

 

pt toti : daca mai se repeta ceea ce a facut mai sus in 3 randuri "funnyflint" va rog ignorati-o .. ca si cum nu ar exista... atata timp cat judeca niste persoane pe care nu a vrut nici macar sa le vada fata in fata dar mite sa-i si cunoasca!!!!

 

 

 

 

cred ca avem treburi mult mai interesante decat micile certuri protejate de distanta creata de ecranele calculatoarelor de la care tastam, spre exemplu cititi ce am scris ca ultim mesaj de pe pg. 71

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" in alexa we trust!" .... what the... f*** inseamna si asta... eu oficial repet pt ultima oara: ... in caz ca revii totusi la ganduri mai bune ... te invitam sa ne si cunosti , pana atunci as aprecia pastrarea acestui topic curat si in interesul tuturor membrilor acestui grup...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru c-am vazut cum mi-a fost judecat reply-ul scurt de la ultima controversa :cheers: am sa incerc sa scriu ceva mai mult de data asta (faceti si voi ca unii profi - probabil si de-ai vostri - si nu parcurgeti textul, numarati numai randurile si apoi dati ok-ul):

"in alexa we trust" inseamna ca suntem cu tine si o s-o ignoram pe "funnyflint" de aici incolo, ca si cum nu ar exista.

revin la completarea profilului si va intreb ce anume trebuie sa scriu acolo ca sa intelegeti ce e de inteles? cat de greu e (daca te intereseaza) sa dai un search la mesajele pe care respectivul om-nick le-a scris pe forum? trebuie sa va dea cineva mura-n-gura?

mi se pare de neconceput ca niste oameni in toata firea (si nu copii de clasa a 7-a, de la care m-as fi asteptat) sa nu accepte o critica (constructiva, zic). v-am mai si cerut sa nu va suparati pe mine (dar orbilor le scrii?)!

"sa cunoastem si noi o fiinta cu mai multe prejudecati decat noi" -> stii cum e alexa? omul mic intotdeauna se bucura sa cunoasca un om mai mic decat el.

daca nu stii sa citesti e o alta problema... scrie in profil ca am carnet din 2004 sau nu? si scria asta si cand ai post-at mai sus. asa ca ochelari, mama, si gramatica de-a 5-a. si ceva mai multe carti citite. asta-ti recomand. dar, evident, e alegerea ta.

asfalt uscat, n-am nevoie sa ma intalnesc cu oameni cu care n-am nimic in comun (aparent) decat cartierul in care locuim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza cu profilul a fost o rugaminte a moderatorilor...daca nu ai de'a face cu motociclismul...ce naiba cauti pe aici? eu zic sa mai tragi un ochi pe tot forumul, sa il citesti de la cap la coada si apoi mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1) Felicitari pentru noile carnete!

2) Pentru discutii...puteti mai mult...incercati :cheers:

3) Atasez o poza cu motociclisti...in mers.

 

 

PS De apreciat initiativa Alexei legata de stabilirea numelui. Totusi cred ca ar fi trebuit sa-i lase pe cei care au propus acele nume la discutii sa le propuna si aici...functia de purtator de cuvant inca nu a fost supusa la vot :cheers: . Propun ca fiecare sa poata propune oficial un singur nume...cel care-i place lui. Asupra sistemului de vot putem discuta vineri. O saptamana frumoasa.

post-16394-1180420103_thumb.jpg

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa schimbam un pic subiectul..... AM TRECUT EXAMENELE MOTO-AUTO ... deci de azi sunt detinatoare a carnetului de conducere pt CAT. A si cat b.... si nu m-am uitat daca "ametist" a zis si ea vestea cea "mare" dar o mai spun eu o data (sper sa nu se supere) .... Are si ea carnet luat azi pt cat A si B .... si amandou am picat la aceasi comisie. :cheers: :lol: :cheers:

felicitari pentru permis (si pentru cat A si pentru cat B ) si sper sa ne vedem vineri pe motoare (daca iti elibereaza astia pana atunci permisul)

P.S. trebuie sa-l uzi :cheers:

Editat de tudvio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI FETELOR! ma bucur tare pentru voi, si va urez o viata motociclistica cat mai activa si FARA incidente! Ne vedem pe sosele cat mai curand!

respect! :cheers:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, fetelor!!!...de acum avem treaba :cheers:

 

in ceea ce priveste numele...daca se va vota...eu as merge pe ideea .."titanii"... suna interesant :cheers: (asta in cazul in care n-o sa fiu prezenta la intalnirea de vineri din cauza examenelor)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna la toata lumea. mai intai vreau sa le felicit pe alexa si ametist pt permise!!! sa le stapaniti sanatoase, fara nici un fel de evenimente, cu multi kilometrii la bord!!!

cu toate ca am fost doar de 2 ori.... ca inca n-am permis si moto (las bacu pe locul 2... de luni ma apuc de scoala pt A :cheers: ) sper ca ma veti lasa sa propun un nume. chiar cu riscul de a fi catalogat ca-mi "bag nasul" pe aici fara sa am permis / moto ..... doresc sa propun numele de "titan2ride" cu toate ca interesant este si "titanii".

asfalt uscat la toata lumea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna la toata lumea. mai intai vreau sa le felicit pe alexa si ametist pt permise!!! sa le stapaniti sanatoase, fara nici un fel de evenimente, cu multi kilometrii la bord!!!

cu toate ca am fost doar de 2 ori.... ca inca n-am permis si moto (las bacu pe locul 2... de luni ma apuc de scoala pt A :cheers: ) sper ca ma veti lasa sa propun un nume. chiar cu riscul de a fi catalogat ca-mi "bag nasul" pe aici fara sa am permis / moto ..... doresc sa propun numele de "titan2ride" cu toate ca interesant este si "titanii".

asfalt uscat la toata lumea!!!

1 "sper ca ma veti lasa sa....chiar cu riscul de a fi catalogat ca-mi "bag nasul" pe aici fara sa am permis / moto " Jhon nu-ti mai face probleme in legatura cu permisiunea de a te exprima. Oricum tu esti unul dintre cei cu mult bun simt :crack:

1' "las bacu pe locul 2... de luni ma apuc de scoala pt A :cheers:" Ma bucur sa vad ca mai sunt nebuni ca mine ...dar... nu merita crede-ma

2 "titanii" e misto DAR exista o firma de paza cu numele asta :lol:

3 ce inseamna titan2ride?!? :cheers:

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"titan2ride" = titasn two ride = titan pt a "calarii"

 

Andrei r5: stiu ca tie nu-ti plac americanismele sau exprimarea in limba engleza.. dar nu e un nume foarte deranjant si exprima exact ceea ce vom face cu totii - sa mergem cu moto noastre cat mai mult si responsabil

 

 

Sf.Andrei: nu am dorit sa te superi ca am amintit si numele pe care le-au propus altii si chiar am precizat ca numele propuse acolo nu sunt date doar de mine ci si de alti membri la intruniri si in alte discutii

 

 

 

Merci mult tuturor pt toate urarile frumoase !!!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: ...nu m-am suparat , numele propuse de tine nu imi apartin, ai dreptate , era justitiarilor a trecut , mereu uit asta... :cheers:

 

 

PS a devenit o corvoada sa scriu ... citesc de cate trei ori inainte de a posta , de frica sa nu apara d-ra Hustler cu penalizarile gramaticale... :cheers:

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma supar alexa ptr ca "m-ai dat de gol" :crack:

vad ca esti entuziasmata cat ptr amandoua :cheers:

ma bucur ca te-ai hotarat sa dai si B-ul ! era aiurea sa-l amani! :cheers:

va multumesc tuturor ptr urari :lol:

 

off topic : si puneti dracu mana si mai invatati, ca nu facem fata intelectualilor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma supar alexa ptr ca "m-ai dat de gol" :crack:

vad ca esti entuziasmata cat ptr amandoua :lol:

ma bucur ca te-ai hotarat sa dai si B-ul ! era aiurea sa-l amani! :cheers:

va multumesc tuturor ptr urari :crack:

 

off topic : si puneti dracu mana si mai invatati, ca nu facem fata intelectualilor :cheers:

felicitari si pentru tine ametist si sa le detineti de aici inainte (permisele) fara nici un fel de eveniment neplacut

P.S. faza cu udatul ramane valabila :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: da' n-am inteles de ce zambeai. :crack:

 

Pai nici n-ai cum sa intelegi...Ia-ti motor, da-te cu el si o sa intelegi cu siguranta :lol:

 

Felicitari fetelor pentru plastice. :lol:

Nush' cum se face ca de fiecare data cand se uda ceva eu nu sunt prezent :cheers: (vinerea asta iar nu pot sa semnez condica :crack: )

Dar vara e lunga... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...