Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

multumesc tuturor pt urari!!! sper sa apuc intr'un fel sau altul sa dau masa si dansul.. :P

 

din cate stiu, NEO e in spital la constantza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Draga Adi te salut si eu vad ca ai prieteni de nadejde pe aici. Sa stii ca vom fi toti alaturi de tine. Eu o sa impart ciocolata cu tine - daca te fac sa te simti mai bine-

Te pup andreea kiftea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Kayne !! cam cu intarziere... scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inasanatosire grabnica, multa sanatate si sa ne vedem cu bine NEO! Imi pare rau pt ce s-a intamplat :rose:

Iti doresc sa te faci bine cat mai repede si tot binele din lume :P

 

Cine merge in Ploiesti la Motorrock???As vrea sa vin si eu cu o prietena cu motorul :( Daca mergeti cand plecati,pana cand stati si unde stati??Sper sa ne intalinim pe acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul vreau sa plec de vineri pe la 6-7 :( vezi ca s-a deschis un topic pe tema asta... ramane sa stabilim ora si locatia unde ne intalnim asa ca bagat-va sa fim mai multi sa umplem DN-ul

 

Numai bine

Am cautat topicul am gasit ceva dar nu cu gasca noastra!Si eu o sa plec tot vineri seara ora nu stiu exact care o sa fie dar cam tot asa 7-8 cel tarziu sa ajungem pe zi sa instalam si corturile.Eu o sa vin cu un Honda xlr 125 si mai am si pasagera in spate deci mai mult de 120 km nu o sa merg.Poate hotaram o ora cand ne intalnim si sa mergem in grup,ce spuneti?In sfarsit avem ocazia sa ne intalnim si bem o berica Bathcol :P Numai bine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

se nu faceti mistouri de limba romana mea. Vin din Izmir - Turcia am 33`de ani si sunt casatorit cu o Galatanca. Sper se fiu si tata in catva luni. .

 

Urmaresc forumul de catva saptamin si ma bucur ca ati reusit se aveti un grup. Stau la strada Baba Novac si sunt motociclist de sambata si duminica. (servicul).

 

Mie ar face placere se va conosc si eventual se particip la evenimente. Este foarte plictisitor singur se te plimp. Ma duc din cant in cand la Galati unde cumnatul are un Intruder si iesim impreuna la plimbari.

 

Am un Honda VTX 1800 si mie plac plimbarile de 120 -130 max viteaza, asa ca nici nu vraeu se fiu omul care freneaza grupul.

 

Sper se ne vedem.

 

P.S. : cum este la motorock ploiesti ?

stati acolo ? unde ? si ce fel de Rock eventual daca stiiti ? ( eu inca ascult cd`urile Iron Maiden, Kiss, Wasp, etc,..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

se nu faceti mistouri de limba romana mea. Vin din Izmir - Turcia am 33`de ani si sunt casatorit cu o Galatanca. Sper se fiu si tata in catva luni. .

 

Urmaresc forumul de catva saptamin si ma bucur ca ati reusit se aveti un grup. Stau la strada Baba Novac si sunt motociclist de sambata si duminica. (servicul).

 

Mie ar face placere se va conosc si eventual se particip la evenimente. Este foarte plictisitor singur se te plimp. Ma duc din cant in cand la Galati unde cumnatul are un Intruder si iesim impreuna la plimbari.

 

Am un Honda VTX 1800 si mie plac plimbarile de 120 -130 max viteaza, asa ca nici nu vraeu se fiu omul care freneaza grupul.

 

Sper se ne vedem.

 

P.S. : cum este la motorock ploiesti ?

stati acolo ? unde ? si ce fel de Rock eventual daca stiiti ? ( eu inca ascult cd`urile Iron Maiden, Kiss, Wasp, etc,..)

 

Pai te asteptam vineri la gura de metrou.Banuies ca stii unde e daca zici ca ai urmarit forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

se nu faceti mistouri de limba romana mea. Vin din Izmir - Turcia am 33`de ani si sunt casatorit cu o Galatanca. Sper se fiu si tata in catva luni. .

 

Urmaresc forumul de catva saptamin si ma bucur ca ati reusit se aveti un grup. Stau la strada Baba Novac si sunt motociclist de sambata si duminica. (servicul).

 

Mie ar face placere se va conosc si eventual se particip la evenimente. Este foarte plictisitor singur se te plimp. Ma duc din cant in cand la Galati unde cumnatul are un Intruder si iesim impreuna la plimbari.

 

Am un Honda VTX 1800 si mie plac plimbarile de 120 -130 max viteaza, asa ca nici nu vraeu se fiu omul care freneaza grupul.

 

Sper se ne vedem.

 

P.S. : cum este la motorock ploiesti ?

stati acolo ? unde ? si ce fel de Rock eventual daca stiiti ? ( eu inca ascult cd`urile Iron Maiden, Kiss, Wasp, etc,..)

In primul rand sper ca am scapat de mistocari :)

In alta ordine de idei daca poti veni in general vinerea* la 19:00 la Titan ne-am putea cunoaste acolo (*dar e posibil sa schimbam ziua de vineri cu ... pt. ca au inceput intrunirile care tin de vineri pana duminica)

Motorrock Ploiesti e una dintre cele mai frumoase si complete intruniri din tara (parerea mea)

La aceasta intrunire majoritatea vom pleca de vineri si vom ramane acolo pana duminica cu corturile, in ceea ce priveste muzica (concertele) din punctul meu de vedere e mai mult decat potrivita (rock-erala) nu mai zic ca vin si :scratch: PHEONIX :) deci....

 

Am o idee pt. toti TITANII, sa ne intalnim Joi 07.06.2007 la ora 19:00, pentru a stabili exact care, cum, mergem la Ploiesti.

Astept confirmarile sau obiectiile (inclusiv Policeman)

 

 

 

 

Program MotoRRock IV

 

Vineri 8 Iunie:

 

10.00. - Deschiderea oficiala a portilor MotoRRock

10.15. - Primirea cu traditionala țuica, a musafirilor.

12.00. - Predarea bratarilor si catuselor made in USA -catre fratii de la DAC MOTORS .

13.00 - Gentlemen Cigar & Jacuzzi Burnout Party – tinuta obligatorie!!! (slip si papion sau cravata si atat)!

14.00. - Organizarea campingurilor.

15.00. - Spânzurarea, Âşi după aceea Âşi judecarea „Hotului” din anii trecuti.

16.00 - 17.00 - Intâlnire cu motociclistii care nu stiu drumul spre parc - la Gara de sud- Ploiesti.

16.00 - Cine doreste, cine pofteste poate sa ajunga cu noi la „spalatoria fara smirghel.” Gratuit pentru TOATE motoarele de la motoRRock! (purtati bratara!!!)

15.00 -17.00 Sound- check : (atentie, 60 000 de wati!!!)

17.10 - Proiectii video la scena!!! – nerecomandate minorilor.

18.00 - Incep inscrierile pentru Motocross Mania - by Urban Riders la cortul Urban Riders de langa intrarea in lac. Dupa inscriere, antrenamente libere.

18.30 - Conferinta de presa VITZA DE VIE- Lansarea oficiala a noului album (la cortul Silver Pistons)

 

Concerte – seara I.

 

17.30 - Interzis

18.00 - Efecte secundare

18.30 - Wig

19.00 - Balkan

19.30 - OCS

20.30 - Vitza de vie

22.30 - IRIS

00.30 - Timpuri noi

01.00 - Desperado

02.30 - Graven

 

Foc de tabara.

 

 

Sambată 9 Iunie:

 

10.00 - Desteptarea, spalatul pe dinti, ochii, rezervor si retrovizorii.

10.15 - Cafeaua sefilor de cluburi din tara la cortul SilverPistons.

10.45 - Semnal de pregatire pentru parada.

11.30 - Parada

12.00 - Plecarea paradei de la Gara de Sud

12.10 - Moment oprire centru jucarii si demonstratii de virtuozitate.

13.00 - revenirea la Parc – conferinta de presa PHOENIX si Silverpistons.

13.30 - proiectii video la scena – greatest hits

14.00 - Bataie cu apa - tinuta obligatorie (sutienele capturate vor fi spanzurate langa Hotul de anu’ trecut!) – motoarele „patate” pe campul de lupta pot fi spalate gratuit la Spalatoria fara Smirghel, pe toata durata MotoRRock!

14-18 - concursuri motociclistice – in multiple locatii.

- concursurile pe circuitul enduro si demonstratii stunt – Urban Riders.

- concursurile distractive – cortul SilverPistons

(Sound check: 16.00 -17.30.)

 

17.55 - Deschiderea celei de-a doua seri de concerte.

 

Concertelor - seara II

 

17.30 - Recycle bin

18.00 - Sedativ

18.45 - Niste baieti

19.30 - ZOB

20.15 - Trooper

21.00 - Luna Amara

22.00 - Premierea Concursurilor

22.15 - Phoenix

00.15 - focuri de artificii

00.30 - Teamsters

01.00 - Tep Zepi

 

Duminica 10 Iunie

 

11.00 - desteptarea

12.00 - curatirea campingului

13.00 - exorcizarea mahmurelii

14.00 - brunch la cortul SP – cinstirea colaboratorilor si a celor care ne-au ajutat dezinteresat.

13.00 - ciorba de potroace

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru invitatii.

 

O sa ajung vineri la loc`ul de intalnire. Dar statie metro 2 titan nu este statie viz a vie de Magazinul Titan ? ( Stau de aprx 1 an in zona si nu prea cunosc. )

 

Iar programul mi se pare foarte interesant si distractiv. Trebiue maine se mie cumpar un cort. Dar din pacate pot pleca sambata.

 

salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o idee pt. toti TITANII, sa ne intalnim Joi 07.06.2007 la ora 19:00, pentru a stabili exact care, cum, mergem la Ploiesti.

Astept confirmarile sau obiectiile (inclusiv Policeman)

 

cine se mai anunta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru invitatii.

 

O sa ajung vineri la loc`ul de intalnire. Dar statie metro 2 titan nu este statie viz a vie de Magazinul Titan ? ( Stau de aprx 1 an in zona si nu prea cunosc. )

 

Iar programul mi se pare foarte interesant si distractiv. Trebiue maine se mie cumpar un cort. Dar din pacate pot pleca sambata.

 

salutari

 

Nu acea statie.Cealalta statie,din parc.

 

Am o idee pt. toti TITANII, sa ne intalnim Joi 07.06.2007 la ora 19:00, pentru a stabili exact care, cum, mergem la Ploiesti.

Astept confirmarile sau obiectiile (inclusiv Policeman)

 

cine se mai anunta

 

 

 

OK vin si eu maine.Cu motocicleta proprie nu pot sa vin la motorrock pt. ca inca nu am rezolvat cu actele.

Editat de Dan_06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi (JOI 07.06.07) la ora 19:00 la Titan sa vorbim vorbe .

Intalnirea de vineri nu se mai tine ca plecam :scratch: care incotro.

 

Multumesc pentru invitatii.

 

O sa ajung vineri la loc`ul de intalnire. Dar statie metro 2 titan nu este statie viz a vie de Magazinul Titan ? ( Stau de aprx 1 an in zona si nu prea cunosc. )

 

Iar programul mi se pare foarte interesant si distractiv. Trebiue maine se mie cumpar un cort. Dar din pacate pot pleca sambata.

 

salutari

Nu veni VIERI ca nu gasesti pe nimeni! Vino azi la 19:00!!!

ai aici o harta ala mov e magazinul titan iar locul de intalnire e M2

post-11167-1181203304_thumb.jpg

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec in noaptea asta sa imi iau "iubita" de la iasi, daca totul decurge conform planului sambata ne vedem la Ploiesti

:scratch: :) :)

:)

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim si eu si ovidiu in seara asta la 19 la titan M2 sa vorbim

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci azi (JOI 07.06.07) la ora 19:00 la Titan sa vorbim vorbe .

Intalnirea de vineri nu se mai tine ca plecam :scratch: care incotro.

Nu veni VIERI ca nu gasesti pe nimeni! Vino azi la 19:00!!!

ai aici o harta ala mov e magazinul titan iar locul de intalnire e M2

post-11167-1181203304_thumb.jpg

 

 

Daca vin fara Mita (motocicleta) ma primiti ?Ca eu o tin intr-un garaj in militari deocamdata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi venim fara moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...