Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai copiile pe care ti le-a dat politia. plus motorul tau si actele tale.

Proces verbal, aviz reparatie (sau cum ii spune), copie RCA vinovat , copie Talon vinovat, BI/CI in original si copie al pagubitului, talon in original si copie al pagubitului.

Va rog sa ma corectati daca am gresit/uitat ceva

Ps: Kayen ne vedem pe la 15-30/16 la auchan ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou :moto:. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo. :)

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou :moto:. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo. B)

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine! :)

S U C C E S la examen! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou :moto:. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo.

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine!

Nu mi-l dai mie sa ma plimb pana iti iei carnetul? :wacko: Am grija de el, am 1 an juma de A, 11000 km cu moto :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-l dai mie sa ma plimb pana iti iei carnetul? :moto: Am grija de el, am 1 an juma de A, 11000 km cu moto :wacko:

 

 

Pai nu sta degeaba, se plimba deja pana iau eu A-ul. :wacko:

 

P.S. Vinerea asta il incerc si eu la ilioara, ca pana acum nu am mers cu el si pana nu vad si A-ul trecut in permis doar in poligon ma joc cu el. :)

Editat de punkz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu sta degeaba, se plimba deja pana iau eu A-ul. :wacko:

Singur? :moto:

 

 

 

 

 

Eeee...glumesc si eu. Hornet sper sa fie al 3 lea motor incepand cu aceasta iarna.

Te asteptam la intrunirea noastra! Spor la examen!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou . Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo.

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine!

 

 

:) :moto:

 

si de ce nu functioneaza? de ce nu circuli cu ea?

 

 

din acelasi motiv pentru care nu mai iesi si tu atat de des ca inainte...

oare care e o fi motivul ? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou :wacko:. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo. B)

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine! :)

 

 

Welcome to za club !

 

Succesuri la examen si sa fie intr-un ceas cu cuc ! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex si Alexutza au beut o ciorba inpreuna :wacko: se pare ca au pus astia ceva in ciorba aia ... mai copii :wacko: Pe matrimoniaci cu voi! :)

 

Daca nu vad imbratisari data viitoare, intep caucioacele amandorura B)

 

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo.

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine!

 

Bafta domnule, bafta !!! Buna alegere cu mobra aia :moto: felicitari!

Nu vrei o geaca pentru pasagera?

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra . Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo.

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine! :wacko:

 

welcome! sa-l stapanesti fericit e un motor foarte reusit. ai grija sa-l tii sub 10.000 primii 3 mii de km macar sa te obisnuiesti cu el. imi amintesti de mn la inceput :) si eu tot la fel cu mobra fara carnet impingeam motoru pana in poligon faceam cheta de benzina si ma dadeam pe acolo...am facut cam 1000 km in poligon :moto: dar a fost criminal :wacko: te asteptam prin titan cu mobra si permisu-n buzunar. invatza franarile de urgenta si slalom calumea daca tot mergi prin poligon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex si Alexutza au beut o ciorba inpreuna :wacko: se pare ca au pus astia ceva in ciorba aia ... mai copii :wacko: Pe matrimoniaci cu voi! :)

 

Daca nu vad imbratisari data viitoare, intep caucioacele amandorura B)

 

 

 

Bafta domnule, bafta !!! Buna alegere cu mobra aia :moto: felicitari!

Nu vrei o geaca pentru pasagera?

 

care pasagera? care geaca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, vine sigur permisul luna asta. :wacko: Motoreta am luat-o din sfaturi, calitate/pret si din ce am citit despre ea chiar nu cred ca o sa fiu dezamagit. Iar pasagera momentan sta acasa pana fac cativa(mai multi) km. Si dupa ce ca mananc la juma` de norma luna asta sa-mi iau manusi si ghete ar fi culmea sa-i bag si ei in cap sa-si ia echipament. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex si Alexutza au beut o ciorba inpreuna se pare ca au pus astia ceva in ciorba aia ... mai copii Pe matrimoniaci cu voi!

 

Daca nu vad imbratisari data viitoare, intep caucioacele amandorura

 

 

 

Al meu e deja intepat,stii prea bine :)

Alex si Alexutza NU au baut ciorba impreuna, tocmai asta e problema...ca a mancat fara mine :moto: n-a mai avut rabdare o ora sa mananc si eu cu ei. :wacko: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma bag si eu in seama, ma cheama Mihai, 24 ani, stau in Titan pe langa agentia CFR. In drum spre casa, va mai prind cateodata cand va strangeti seara la statia de metrou :moto:. Nu am inca A-ul, mai am o ora de scoala si dupa ma programez la examen. :wacko: Motor mi-am luat acum 2 saptamani, o Hornetzica din 2001 neagra :x. Acum sa iau permisul si sper sa ma primiti si pe mine pe acolo. :)

 

Asfalt uscat si sa ne auzim cu bine! :wacko:

Bine ai venit, bafta la examen!!! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care ai o toba de cbr sa nu fie stoc si sa faca ceva galagie?

:wacko:

 

scot eu un burlan de scurgere de la munca si scriu onda pe el

nu e nici stoc si o sa faca si galagie. zi vrei? il dau ieftin :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...