Sari la conținut

Concurs Enduro Cross La Cluj


Postări Recomandate

Va anuntam ca organizam un concurs enduro cross la Cluj-Napoca. Concursul este organizat de Clubul Transilvania Bikers. Incercam sa facem un traseu care sa placa tuturor. Concursul este structurat pe categorii. Atat incepatorii cat si cei mai avansati vor fi multumiti. Evenimentul se va desfasura in data de 17.03.07. in padurea Faget, premiile vor fi substantiale. Accesul la locul de start se face din localitatea Feleac, de la postul de politie inspre Observatorul Astronomic. Informatii si detalii la nr. tel. 0745-128385 Dan Morar sau 0744-795085 Rusu Radu Vom reveni cu regulamentul particular al concursului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neaparat detalii :bounce: . Cazare se poate asigura pentru vineri noapte ?

Spor la organizat

SIGUR SE POATE FACE REZERVARE LA CEVA HOTEL IN ZONA. TOT PE ACOLO ESTE SI CAMPINGUL FAGET. SUNA SI MA DUC SA-TI REZERV O CAMERA SAU O CASUTA 0745128385 DAN MORAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Accesul se face din localitatea Feleac, de la postul de politie inspre observatorul astronomic. Programul este: de la ora 9 la 11 sunt inscrierile, in jurul orei 11.30 startul. Cursa dureaza la clasa C o ora si jumatate plus un tur iar la clasele A si B doua ore plus un tur.

Va asteptam la traseu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a evita intarzierea programului si decalarea startului, inscrierile se pot trimite si la numarul de fax 0264-596792 cu specificatia "in atentia lui Dan Morar"

Editat de MOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa avem noi numerele de concurs pe motocicleta?

Iar la clasa completam la care:A,B sau C?

Numerele de concurs sunt asigurate de catre organizatori. Clasa o completeaza fiecare in functie de valoarea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se anunta o cursa cu mai multi concurenti decat in toamna la prima editie. De aceea ii rog pe concurenti sa se inscrie pana la ora10.30 ca sa ne incadram in program. Dupa cursa va invitam la un gulas!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezultatele mai trebuie asteptate pana dupamasa. Scuze!!! Imi pare rau dar cu tehnologia asta in unele cazuri ai de lucru mai mult. Nu imi vine sa cred ca inainte de finis cu cateva minute s-a blocat tastatura laptopului. Anul trecut, cand am tinut toate inregistrarile cu un cronometru de pe telefonul mobil, totul a iesit super ok. In noaptea de dupa cursa am avut inclusiv timpii pe tur nu doar clasamentul. Acum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...