Sari la conținut

Imbinarea De La Toba...


Hell_Rider_Edy
 Share

Postări Recomandate

ms mult d sfat... o sa incerc... sper sa tina.. k m-a terminat.. urla mai rau k o mitraliera... :wave:

 

 

urletul nu e dat de neimbinarea perfecta de la cot cu toba. verifica toba sa ai prinse bine sitele (daca le mai ai :hug: ). curata toba si cotul de calamina. strange suruburile ce asigura toba pe cadru.

 

planeta intotdeauna e zgomotoasa (been there, done that) - totdeauna o sa iti pui vecinii in cap :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult d sfat... o sa incerc... sper sa tina.. k m-a terminat.. urla mai rau k o mitraliera... :crack:

 

pai incearca pt ca e singura solutie...

 

de tinut nu tine foarte mult, o data pe luna tre sa pui alt azbest ca se largeste si se arde in final. dar oricum e simplu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap.. am reusit.. azi am luat un tub de silicon d-ala pt motor.. am indesat p acolo cat cuprinde. dupa ce am bagat azbestu si am pus o garnitura de metal.. sper sa tina ceva... momentan a mers.....

 

Si in sfarsit.. o mik perioada d pauza.. pana imi vin piesele de la cromat... sunt chiar curios cum or sa iasa... am dat capacu de la magnetou.. aparatoarea fata farul tot...capacul de la rezervor.. si bratele de la semnalizari... sper sa iasa ok...poate pun o imagine cu rezultatu final.. sper sa ii mai schimbe putin aspectu.. :crack:

 

si.. ms tovarasilor.. k m-ati ajutat sa scap d "mitraliera.." :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap.. am reusit.. azi am luat un tub de silicon d-ala pt motor.. am indesat p acolo cat cuprinde. dupa ce am bagat azbestu si am pus o garnitura de metal.. sper sa tina ceva... momentan a mers.....

 

Si in sfarsit.. o mik perioada d pauza.. pana imi vin piesele de la cromat... sunt chiar curios cum or sa iasa... am dat capacu de la magnetou.. aparatoarea fata farul tot...capacul de la rezervor.. si bratele de la semnalizari... sper sa iasa ok...poate pun o imagine cu rezultatu final.. sper sa ii mai schimbe putin aspectu.. :crack:

 

si.. ms tovarasilor.. k m-ati ajutat sa scap d "mitraliera.." :wave:

Sa fi sanatos si sa te bucuri de motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...