Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Din cauza asta n-ai oprit? :D

Anu trecut am mers 2000km acum 2 ani 2500km tre' sa pastrez trendul si statul pe banca face bine la motor :D schimbam uleiul la 2-3 ani.

Saptamana asta in weekend am organizat si un drum mai lung pana la Albesti Paleologu ;)

Bafta asa departe?nu ma lasa mama

 

este placerea voastra nici o problema,nu am zis nimic cu rautate,daca asta s-a inteles imi pare rau

 

 

 

este placerea voastra nici o problema,nu am zis nimic cu rautate,daca asta s-a inteles imi pare rau

 

nu am nimic cu nimeni dar in loc de statul acela pe banca faceti niste planuri de calatorie si eu cred ca ar fi mai indicat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

este placerea voastra nici o problema,nu am zis nimic cu rautate,daca asta s-a inteles imi pare rau

Scopul este sa vorbim, sa socializam, oricine este bine venit, nu e vorba de vreo obligatie vine cine are placere, timp si chef.

La cat de putin mergem noi ce rost au planurile?

Editat de florin.radu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scopul este sa vorbim, sa socializam, oricine este bine venit, nu e vorba de vreo obligatie vine cine are placere, timp si chef.

La cat de putin mergem noi ce rost au planurile?

asta este rau,urmaresc si alte zone si parca sunt mult mai entuziasmati privind iesirile la plimbare,aici ploiestiul este cam in urma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este rau,urmaresc si alte zone si parca sunt mult mai entuziasmati privind iesirile la plimbare,aici ploiestiul este cam in urma

Nu sunt entusiasmat de primavara. Merg zilnic cu motocicleta indiferent de cat de frig este afara conditia este sa nu fie zapada sau gheata pe jos. Nu am tinut niciodata o motocicleta la iernat. Am facut aprox 6000km din noiembrie pana in martie. Saptamana trecuta am dat jos cauciucurile M+S si le-am pus pe astea "de vara". Referitor la iesiri ... le vorbim la telefon ;) (unul din lucrurile care se intampla pe bancuta :P)

Lucrurile nu sunt tocmai cum par... treci mergand pe motocicleta si observi cativa oameni stand pe banca si ii etichetezi ca nu se plimba. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt entusiasmat de primavara. Merg zilnic cu motocicleta indiferent de cat de frig este afara conditia este sa nu fie zapada sau gheata pe jos. Nu am tinut niciodata o motocicleta la iernat. Am facut aprox 6000km din noiembrie pana in martie. Saptamana trecuta am dat jos cauciucurile M+S si le-am pus pe astea "de vara". Referitor la iesiri ... le vorbim la telefon ;) (unul din lucrurile care se intampla pe bancuta :P)

Lucrurile nu sunt tocmai cum par... treci mergand pe motocicleta si observi cativa oameni stand pe banca si ii etichetezi ca nu se plimba. Asfalt uscat!

te-ai ofticat :angryfire:

 

te-ai ofticat :angryfire:asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-ai ofticat :angryfire:

Nu! Chiar deloc! Ma plictisesc la job :D . Si eu ii detest pe "bikerii" de bulevard deci avem ceva in comun! Intr-adevar nu-mi place sa fiu vazut astfel doar pentu ca-mi permit "luxul" sa stau 2 ore pe saptamana la sala sporturilor pe o banca la povesti cu alti motociclisti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu! Chiar deloc! Ma plictisesc la job :D . Si eu ii detest pe "bikerii" de bulevard deci avem ceva in comun! Intr-adevar nu-mi place sa fiu vazut astfel doar pentu ca-mi permit "luxul" sa stau 2 ore pe saptamana la sala sporturilor pe o banca la povesti cu alti motociclisti ;)

bine ca inca mai avem job,ca altfel nu mai ieseam deloc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Avand in vedere ca in ultima perioada multi dintre noi au tot auzit de accidente, ba mai mult, unii chiar si-au pierdut prieteni, va propun sa iesim putin din adormire.

 

Personal, chiar imi doresc sa vad mai mult de 5 bikeri, aceeasi 5 prieteni ai mei la manifestarile astea!

 

Deci, Joi, la 18, la Sala Sporturilor (daca gasiti o locatie mai buna, va rog, admitem), ne intalnim, vorbim, apoi tragem o mica plimbarica: pentru ca existam!

 

Ne vedem Joi, MotoJoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...