Sari la conținut

Impresii Si Poze De La Targu Secuiesc


demostene
 Share

Postări Recomandate

Asa cum ne-am promis, incercam sa mergem la toate intilnirile anul asta si de aceea sintem asa de tristi cu situatzia asta cu doua intilniri in acelasi weekend, si tristi pentru Sibiu (ne pare rau Andi, sa te faci bine repede!)

In privinta intilnirii de la Tirgu Secuiesc ce sa povestim, noi stiam ca o sa fie bine si chiar a fost excelent, noi ne-am distrat super acolo cu baietzii si mai ales cu fetele de la East Side Dogs si cu toti prietenii cu care ne-am intilnit acolo :baubau: chiar daca pe alocuri am deranjat organizatorii si ne cerem scuze pentru asta si promitem ca data viitoare daca ne mai primitzi o sa facem si mai rau! :baldy: :P

Prieteni nu mai apelati la scuze si justificari de multe ori neaceptabile si veniti la intilniri ca nu mai sint decit 4 si se termina vara si o sa va para rau! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate merge citit ce scrie pe rezervor, jos... :baubau:

ar merge la fel de bine pe nepra ca prea e hingherita saraca in fata blocului...

post-13-1089039717_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un Buell din Ungaria. Duminica dimineatza avea cureaua rupta!! Sper ca a reusit omul sa ajunga inapoi cumva...

post-13-1089039953_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un grup de enduroaie...

Mi-a placut fiindca venind de la parada i-am vazut pe baieti plini de noroi si super incantati... Unul avea o creanga prinsa de roata din spate insa n-avea nici o treaba omul! Keep on going... Ptiu! Vreau si eu!

post-13-1089040291_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un alt custom paint... Pe geaca de piele de data asta!

Am luat nr. omului asa ca daca doriti dati un mesaj pe privat....... Lucreaza traznet!

post-13-1089040468_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beka si toate celelalte ,,BROASTE'' meritata felicitari pentru organizare,pacat ca nu vin multi motociclisti la aceasta intalnire pentru a rasplatii eforturile organizatorilor.Sa nu le placa oare limba maghiara?Eu am fost singur din timisoara si m-am simtit foarte bine,pacat ca sambata dupa parada a trebuit sa plec si nu am putut sa gust din vitel,toata dupamasa m-am gandit,, oare ce gust are?''La anul sigur voi manca sper sa mai fie.Salutari tuturor motociclistilor si ne vedem la urmatoarele intalniri,cate au mai ramas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...