Sari la conținut

Tl1000r


BoneS
 Share

Postări Recomandate

:ok:

Salve

Mai uameni buni ... sunt in mare criza ... Suza mea a venit monopost iar acu cica tre sa plimb femeia :crack: dar nu am unde sa o asez....am sunat la B&S si costa saua pt pasager 165 euro :crack: ....am cazut de pe scaun cand mi-a zis fata de acolo....

Daca exista cineva printre noi care are o sa extra sau stie vreun confectioner de sei v-asi fi recunoscator

 

Toate bune :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

Salve

Mai uameni buni ... sunt in mare criza ... Suza mea a venit monopost iar acu cica tre sa plimb femeia :crack: dar nu am unde sa o asez....am sunat la B&S si costa saua pt pasager 165 euro :crack: ....am cazut de pe scaun cand mi-a zis fata de acolo....

Daca exista cineva printre noi care are o sa extra sau stie vreun confectioner de sei v-asi fi recunoscator

 

Toate bune :cheers:

 

Sfatul meu e sa cauti pe la baietii care aduc chestii second de pe dincolo.

Sa-ti faci tu sa la TLR....eu zic ca o lasi pe fata pe la vreun semafor la cum pleaca avionul....

 

(PS O minune de motor TL1000 R/S -indiferent care dintre ele)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

Salve

Mai uameni buni ... sunt in mare criza ... Suza mea a venit monopost iar acu cica tre sa plimb femeia :blink: dar nu am unde sa o asez....am sunat la B&S si costa saua pt pasager 165 euro :crack: ....am cazut de pe scaun cand mi-a zis fata de acolo....

Daca exista cineva printre noi care are o sa extra sau stie vreun confectioner de sei v-asi fi recunoscator

 

Toate bune :cheers:

Intreaba-l pe Thomas ,aduce sei la preturi f bune :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

SAL POSESORII DE TL-R / S!

SUNT INTERESAT DE ACHIZITIONAREA ACESTUI MODEL, ROG POSESORII ACESTOR MODELE SA POSTEZE PARERILE LOR BUNE, RELE ACESTUI TIP DE MOTOCICLETA, DIFERENTE INTRE MODELUL S-R?FIABILITATE, CONSUM, INTRETINERE, ETC. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...