Sari la conținut

Moto Gp Istanbul


eirinel
 Share

Postări Recomandate

Salut, sunt nou p'aci ca user inregistrat dar cititor vechi al forumului. Azi m-am decis sa deschid acest topic din dorinta de a ne strange mai multi doritori de mers la moto gp Istanbul. pana in secunda asta suntem 6 cine mai vrea? plecarea este pe 20 04 2007 dimineatza (vineri)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia spune tu la lume ceva legat de calculele voastre : cati km sunt pana acolo ,ruta ,ce costuri de cazare , cat se poate cumpara biletul pe zile !

 

banuiesc ca voi le-ati halit pe astea mai din timp .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai freo 650 de km (pe gps 612) .... ruse veliko edirne istanbul vreo 300 km prin bulgaria si inca vreo 300 pe autostrada pana in istanbul...... singura problema ca pe autostrada de la Edirne la Istanbul nu sunt benzinarii, din cand in cand trebuie iesit vreo 25 de km de pe autostrada pentru alimentat....biletul gold la main stand ( pe linia dreapta peste drum de standuri) este 100 de eur pentru 3 zile ... vineri de vizitat padokurile (dar nu ajungem i timp util pentru asta) sambata calificarile, duminica cursele

cazarea o descurcam cam la 30-40 eur pe noapte in Sultan ahmet unde se duc toti romanii .... e mai ieftin acolo ..... circuitul este la 25 de km de istanbul spre ankara se ajunge pe autostrada

orice informatie mai vrei sunt la dispozitie

 

biletele se pot comanda pe www.turkeygrandprix.com au si silver si bronze pentru cei ce vor mai ieftin.... se ajunge pana la 25 eur pentru 3 zile biletul.... site-ul este al unei agentii de turism serioase care se ocupa de toate cele ..... 45 eur trimisul cu DHL plus taxele bancare care se ridica undeva la 40 de eur sau mai putin daca se plateste cu credit card

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai freo 650 de km (pe gps 612) .... ruse veliko edirne istanbul vreo 300 km prin bulgaria si inca vreo 300 pe autostrada pana in istanbul...... singura problema ca pe autostrada de la Edirne la Istanbul nu sunt benzinarii, din cand in cand trebuie iesit vreo 25 de km de pe autostrada pentru alimentat....biletul gold la main stand ( pe linia dreapta peste drum de standuri) este 100 de eur pentru 3 zile ... vineri de vizitat padokurile (dar nu ajungem i timp util pentru asta) sambata calificarile, duminica cursele

cazarea o descurcam cam la 30-40 eur pe noapte in Sultan ahmet unde se duc toti romanii .... e mai ieftin acolo ..... circuitul este la 25 de km de istanbul spre ankara se ajunge pe autostrada

orice informatie mai vrei sunt la dispozitie

 

biletele se pot comanda pe www.turkeygrandprix.com au si silver si bronze pentru cei ce vor mai ieftin.... se ajunge pana la 25 eur pentru 3 zile biletul.... site-ul este al unei agentii de turism serioase care se ocupa de toate cele ..... 45 eur trimisul cu DHL plus taxele bancare care se ridica undeva la 40 de eur sau mai putin daca se plateste cu credit card

 

bielete poti sa le iei de acolo, nu trebuie sa va complicati cu dhl bla-bla-bla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca spre Edirne din Bulgaria puteti ajunge si prin Stara Zagora si prin Nova Zagora. Din pacate nu-mi mai aduc aminte pe care dintre ele e drumul prost, parca totusi prin Nova Zagora era prost. Stiu ca eu anul trecut m-am dus pe ala prost si m-am intors pe ala bun. Am intrebat la bulgari niste militieni pe unde s-o iau, cand m-am intors.

 

Eu anul trecut am mers pe traseu facut cu Viamichelin si asa am ajuns pe drumul ala prost. Incercati sa aflati exact pe unde e mai bun drumul. Oricum cand ajungeti in zona muntoasa, drumul e zdrente si plin de curbe gen Cheia.

Stie Mala ce stie, se pot lua bilete de acolo fara probleme. De asemenea, daca va descurcati, puteti intra in zona tribunelor oficiale! Vedeti cu paznicii! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...