Sari la conținut

Bujie Ptr Un Ij Festival Cu Aprindere Electronica ?


rados
 Share

Postări Recomandate

am incercat sa pun una de dacie de la sinterom

intreb vinzatorul da e buna distanta 0.7 la electrod nu a vrut de nici o culoare sa dea scinteie ...tot cea veche a dat scinteie .... acum intrebare ca sincer nu stiu ce marca e ( a fost dat cu vopsea pe ea ) ce bujie sa folosesc eu ???? unii zic brisk altii ngk vreau si parerea voastra am aprindere pe 12 v electronica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa pun una de dacie de la sinterom

intreb vinzatorul da e buna distanta 0.7 la electrod nu a vrut de nici o culoare sa dea scinteie ...tot cea veche a dat scinteie .... acum intrebare ca sincer nu stiu ce marca e ( a fost dat cu vopsea pe ea ) ce bujie sa folosesc eu ???? unii zic brisk altii ngk vreau si parerea voastra am aprindere pe 12 v electronica

Daca vrei sa mearga okkkk pune-i denso iridium:D

era un topic despre bujii, facut de zidu'////acolo scria marca si seria bujiei :ok:

asfalt uscat!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa pun una de dacie de la sinterom

intreb vinzatorul da e buna distanta 0.7 la electrod nu a vrut de nici o culoare sa dea scinteie ...tot cea veche a dat scinteie .... acum intrebare ca sincer nu stiu ce marca e ( a fost dat cu vopsea pe ea ) ce bujie sa folosesc eu ???? unii zic brisk altii ngk vreau si parerea voastra am aprindere pe 12 v electronica

si daca cea veche iti da scanteie de ce nu o lasi pe aia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...