Sari la conținut

Iesire In Stil Dragonic :))


smile
 Share

Postări Recomandate

am tras o super tura pe la talea(breaza) cu dragonu,cristake si oahara :lol:...zona si vreamea au fost superbe...caterink la greu....sa incep sa povestesc....:lol: (nu prea sunt bun la asa ceva dar incerc :lol: )

 

dupa ce am vb la telefon (marti seara) cu dragonu am stabilit ca la 8 sa fim la el sa urcam motoretele pe remorca si sa ne tiram spre plopu....intre timp ne`am razgandit si am mers la breaza...am bagat masina in curtea unor uameni :lol: din talea dupa care va dati sema ce a urmat endureala la greu....intr`o pauza bine meritata am observat ca nu avem ulei nici eu nici cristake :blink:) :ok: pt dragonu....am coborat in breaza de unde am luat neste castrol :lol: ...pana la benzinarie un nene care se pretindea a fi de la politia comunitatii europene s`a certat cu victor ca l`a depasit pe o roata :ok:)...ATENTIE URMEAZA PARTEA CEA MAI INTERESANTA :cheers: nenea dragonu bun inotator cum il stiti a inotat cu al lui yz`ul in raul prahova :crack: )sry victore ca nu am spus traversat dar numai traversare n`a fost aia....dupa asta sa il vedeti pe al vostru smile asteptandu`si camarazii pe marginea soselei in chiloti si tricou(pt ca restul hainelor erau ude) asta vreo ora...in acelasi timp la vreo ctiva km distanta baietii se distrau tare cu remorca plina de motorete rasturnata :lol:))).....pe mobra lu` ionut :lol:))...dupa asta am mers sa papam...uzi leoarca....a si eu in picioarele goale :crack: restul pozelor si filmele le voi pune mai tarziu sau maine

post-8585-1176401549_thumb.jpg

post-8585-1176401565_thumb.jpg

post-8585-1176401589_thumb.jpg

post-8585-1176401629_thumb.jpg

post-8585-1176401662_thumb.jpg

post-8585-1176401690_thumb.jpg

post-8585-1176401752_thumb.jpg

post-8585-1176401817_thumb.jpg

post-8585-1176401879_thumb.jpg

post-8585-1176401926_thumb.jpg

post-8585-1176401967_thumb.jpg

post-8585-1176402030_thumb.jpg

post-8585-1176402104_thumb.jpg

post-8585-1176402362_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce ziceti merita sa iau o enduro de 125 pntru zona asta?? urca pe dealuri?? k yo sunt din Comarnic puzin mai jos de unde ati fost voi. :D

Poate cand mai veniti bem o bere :rock:

Mult noroi si salutari cu faru :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti merita sa iau o enduro de 125 pntru zona asta?? urca pe dealuri?? k yo sunt din Comarnic puzin mai jos de unde ati fost voi. :bounce:

Poate cand mai veniti bem o bere :angry:

Mult noroi si salutari cu faru :what:

daca faci cinste :huh:....by smile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sau daca vrei sa innoti, ia-ti un cal :moron: :peace:

 

Apoi depinde ce vrei sa faci cu motoreta. Daca nu esti invatat cu endureala, mai bine un 4T de 250cc pina in 400 cc. Ca-i musai sa fie usoara si nu prea nervoasa, altfel :scratch: :) o lasi acolo :) :)

Noroc la endurit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...