Sari la conținut

Furt Filtru Sport Help


iacospy
 Share

Postări Recomandate

Sall la toti scuteristi sunt eu Spy azi mi-am pus filtru sport la Dnaul meu si am fost prin parcul Titan am observat ca in zona era un tigan cu o gilera dna cu inscriptii galbene care merge fara casca pt ca nu cred ca are asa ceva pe care mai il vazusem la o benzinarie acum cateva zile pt ca ma intrebat daca o vand cu siguranta el mia furat filtrul de la motor

Daca cineva il stie pe unde isi duce veacul sau cine este sau vreo informatie il rog sa imi dea un semn vreau sa imi recuperez filtrul diabia mi-l pusesem

VA MULTUMESC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry de off-topic...WTF? De-abia am inteles ce ai scris aici!!!! Semne de punctuatie nu exista la tine? Sau macar o logica a discursului....

Ti-am dat si un up cu ocazia asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry de off-topic...WTF? De-abia am inteles ce ai scris aici!!!! Semne de punctuatie nu exista la tine? Sau macar o logica a discursului....

Ti-am dat si un up cu ocazia asta!

Asta este man am scris in graba dar daca nu intelegi mai intra la clasa a 1a si invata cuvintele ca de scris am scris chiar si fara punctuatie am vrut sa zic ca am fost in parcul titan si mi sa furat filtrulde aer sport nou nout de pe Gilera Dna stiu cine mi-la furat un tigan cu o gilera k a mea cu inscriptii galbene <tiganul nu poarta casca pt ca nu are asa ceva <am cerut ajutorul toturor scuteristilor poate stiu pe unde o arde sa ma duc sa imi iau filtrul inapoi

Ms pt off-topic esti un scump WTF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un tovaras cu Majesty si isi pusese si el filtru de aer sport si draq stie cine i l-a rupt cu tot cu suportul de fier pe care era prins si l-a ciordit...sa le tragem la :ok: de ciori imputite...si lui la 2 zile dupa ce il pusese...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un tovaras cu Majesty si isi pusese si el filtru de aer sport si draq stie cine i l-a rupt cu tot cu suportul de fier pe care era prins si l-a ciordit...sa le tragem la :ok: de ciori imputite...si lui la 2 zile dupa ce il pusese...

:crack: :blink: :ok: Va fura TIGANI MAII. :crack: :lol:

Vai ca de eram eu in locul vostru si-l prindeam cred c il maltratam mai rau ca in Lagaerele de concentrare din Viertnam... :lol: :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma rup in fund de 700de mii dar gestul in sine este ca si cum ai fura o paine desi poti sa o cumperi preferi sa o furi

Am dat 700de mii am asteptat aproape o luna si a fost folosit 2 ore

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...