Sari la conținut

Accident azi - ora 13


spooky
 Share

Postări Recomandate

Pe linia lui 92 cand vi dinspre Balta Alba sa ajungi la Unirii, chiar langa parc nu stiu cum ii zice acum inainte era La Ligheane parca, IORE sau cum dreaq ii zice.

Am ajuns cand deja plecase salvarea. Poate stie careva detalii. Nu am vazut decat motorul proptit pe dreapta in niste fiare, probabil ca venea spre Titan. :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooops, vecin de-al meu de cartier probabil....am fost la caranbesesh, ce culoare avea? viteza? chopper? :baubau:

 

am dat niste telefoane la prietenii mei virtuali si am aflat ca baiatul tocmai isi cumparase motoreta ( fzr 250) din targ si dadea o tura, in mare forja prin cartier....cica inainte mersese numa pe comuniste....cu toate ca probabil nu isi are loc aici ce urmeaza sa scriu dar o fac: omu si-a luat motor "mic", i-a dat in el sa ii rupa pistoanele....ca deh...E MIC....ce poa sa imi faca ? probabil ca daca lua unul de minim 600 avea mai mult respect fata de el si nu se intampla asta.... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa se insanatoseasca si sa ramana fara sechele. Am auzit ca are o clavicula rupta, doua coaste rupte si intrate in plamani, iar un picior (nu stiu care) e fracturat in 3 locuri. :baubau:

 

Ideea e ca atunci cand te sui pe un motor nu ii "dai un gura pana nu mai poate fiindca nu stii cat de mult poate" . E posibil sa poate mai mult decat poti tu........

 

P.S. Pacat!! si Grav accidentat si cu banii dati.... si fara motor (cu toate ca asta conteaza mai putin)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel e Feroce (confirma daca poti). Am vb cu el si se simte ok.

 

Si acum sa trecem la treburi serioase...

De .... e macho omu'.... 

aku e mai macho.....   

sa-i fie invatare de minte..!!

orikum... ii urez insanatosire grabnica!

Pun eu mana pe tine.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...