Sari la conținut

Azi...primul Meu Motor


motorangel
 Share

Postări Recomandate

vad ca luckymotors incepe sa faca userii fericiti , bravo lor

 

daca nu sunt indiscret,cat ai dat pe ea?

 

 

2900 euro + 1 mil actele pt numerele rosii..iar in TM urmeaza inka 6milioane cu numere preferentiale, asigurare ..tot.

 

Amandoi facem acelasi lucru :hug: si eu imi aduc crossul maine acasa si tot stau sa ma uit la poza lui :what:

Bafta, sa o stapanesti santos!

 

 

La fel si tie. Sa ne auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la DEVA sa o aduc....e in garaj si tot ma uit de 2 ore la poza ei. I LOVE IT. It's my QUEEN.

 

Personal nu sunt fan custom/chopper/cruiser, dar asta imi place. Culoarea este deosebita, ii da o nota eleganta, foarte frumoasa s-o stapanesti cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal nu sunt fan custom/chopper/cruiser, dar asta imi place. Culoarea este deosebita, ii da o nota eleganta, foarte frumoasa s-o stapanesti cu placere!

 

 

iTI MULTUMESC PENTRU APRECIERE, chiar discutam cu prietenii daca e nevoie sa o vopsesc sa o fac classic ( negru, visiniu,etc ). Dupa multe parerei mi-am dat seama ca tocmai culoarea asta o face unica.

 

 

Asfalt uscat si sa ne auzim numai de bine.

 

 

 

...felicitari ...sa o stapinesti sanatos...si fara incidente..

 

 

MULTUMESC LA FEL, deci nu-i urata culoarea?..:nono:. cativa prieteni carcotasi ziceau ca nu arata a chopper daca nu e negru......oricum m-am decis sa o las asa. E mai deosebita.

 

 

SA FII SANATOS , ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Sa ai noroc de ea, si sa aveti grija de voi.

Culoarea e deosebita, si daca ne gandim ca niste oameni s-au chinuit sa o faca custom tu acum vrei sa te "chinui" sa o readuci la banalitate !? :nono:

Depinde de gust, dar sigur va atrage privirile so, las-o asa ;)

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e in garaj si tot ma uit de 2 ore la poza ei. I LOVE IT.

 

vreau sa-ti spun ca eu am dormit in ultimele 3 saptamani cam 4 ore pe noapte. ma trezeam noaptea, aprindeam o tigara si ma bagam pe mobile.de si pe moto.it sa fac planuri, trasee, trimiteam mailuri, citeam mailuri, tratam cu broscanii preturi si visam plimbari in sicilia.. dar au cazut toate cand s-a sucit prietenul meu. stiti voi, femeile. asa c-am zacut la pat 3 zile pana am dat de cb-ul meu. acu e in garaj (desi nu garajul meu ca n-am) dar am facut impresie artistica prin zona..

 

odata la 40 de minute ma uit la poze. mai rau ca manelistii cu femeile lor :nono:

 

sa ai noroc de ea si sa ai grija de tine ! eu zic ca tre sa fii nebun sa-i skimbi culoarea. parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tie multa bafta si sa ne vedem sanatosi prin oras.Vad ca si tu ai problema cu garajul, nici io nu am unde sa o tin si caut in zona MAtei BAsarab-Torontal un garaj de inchiriat cu inka cativa motoristi. Deocamdata nu suntem decat 2-teoretic..mai astept ...cat despre culoare ramane batut in cuie ..NU SE SCHIMBA :nono:

;) :smoke: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

poate o sa ne vedem in Unirii sa dau o bere pe 25 mai cand iau A-ul .

 

Salut man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Dupa multe parerei mi-am dat seama ca tocmai culoarea asta o face unica.

 

mai e una exact la fel in bucuresti!!! :smoke: doar ca are saua neagra!!!

 

 

sa aveti grija unu de altul!!! :nono:

 

din punctul meu de vedere negrul ar arata mult mai bine!!! ;)

 

 

si nu inteleg de ce au denumit-o custom, ca asa scrie si pe cea pe care o stiu eu! in afara de vopsea e identica cu una "ne-custom".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e careva din piata doina, calea sagului cu loc in garaj, il rog sa-mi lase un mesaj. Ne intelegem noi, nu raman dator :nono:

 

Cat despre Unirii, vin, doamne ajuta-ti la permis, doar ca nu bem bere ca vreau sa aducem si caprele cu noi.

 

La permis nu tre sa-ti fie frica, practicul il iei lejer. Citeste teoria odata din cap in coada atent apoi baga kestionare. Unde faci sub 22-23, treci si reciteste partea de teorie si refa kestionarul. Eu am luat 24 si era si luna august cand nu te lasa soarele sa inveti ;)

 

Hai ca m-am periat destul. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu inteleg de ce au denumit-o custom, ca asa scrie si pe cea pe care o stiu eu! in afara de vopsea e identica cu una "ne-custom".

 

 

DA, ai dreptate pe undeva, ma gandesc ca i-au zis custom tocmai pentru ca nu e culoarea de serie ( ma gandesc ), in rest sunetul tobelor mi se pare un pik diferit de alte 2 shadow-uri pecare le-am ascultat, dar nu cred ca e asta. Pana la urma Custom- NE-Custom....sa mearga si sa n-am probleme cu ea..asta conteaza.

 

ASFALT USCAT si sa fii sanatos,

 

Ceao

 

Daca e careva din piata doina, calea sagului cu loc in garaj, il rog sa-mi lase un mesaj. Ne intelegem noi, nu raman dator :nono:

 

Cat despre Unirii, vin, doamne ajuta-ti la permis, doar ca nu bem bere ca vreau sa aducem si caprele cu noi.

 

La permis nu tre sa-ti fie frica, practicul il iei lejer. Citeste teoria odata din cap in coada atent apoi baga kestionare. Unde faci sub 22-23, treci si reciteste partea de teorie si refa kestionarul. Eu am luat 24 si era si luna august cand nu te lasa soarele sa inveti ;)

 

Hai ca m-am periat destul. Bafta!

 

hai noroc, auzi....daca tot suntem la partea cu permisul nu stii daca pot da mai repede de permis?..ca abia peste o luna am programarea si io zik ka-l pot lua mai repede linistit ( mai ales ca am B-ul de 10 ani ). fac scoala la Tudo dar am inteles ca as putea sa dau mai repede cu alta serie da nu stiu ce tre sa fac.

 

GREU TRECE TIMPU!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

habar n-am.. la mine a fost simplu, am luat A si B si de toate s-a ocupat instructorul... mi-era groaza de birocratie.. in mod normal ar trebui sa mergi la tudo sa intrebi pe cineva, daca esti pregatit o poti da mai repede.

 

eu aveam de ales. ori ma pregatesc in 3 saptamani (cu tot cu condus) ori asteptam pana vine garcea din vacanta in peste cam 2 luni. deci se poate daca mai e o serie 'naintea ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ai mai dat de permisu ala odata?:)) ca tare as bea o bere undeva. poimaine imi vin numerele rosii, intre timp mi-am skimbat biticla. astept vesti :)

 

 

Saluuuuuutttt

 

Am permisul de 2 saptamani: 1000 :) km la activ deja

Hai ca dau un brifcor/bere vineri, ce zici?

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...