Sari la conținut

Intalnire Saptamanala Bacau


LordRhadoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mirc local ... toti cei care nu au ce face pe la calculator sunt invitati aici sa vrb despre veme,horoscop,barfe sau ce ai facut azi ce ai mai mancat...stiti voi balacareli

 

si...hai pa k ma doare capu

 

 

Si ce daca, macar e cineva care intreaba pe fratii motociclisti: Ce mai (citez)

face-ti?

 

Mandru ca e un analfabet forumist! Hai Romania!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai agitati aiurea...intalnirea saptamanala de joia s-a dus de mult....in ultima vreme, cat a fost cald...cati dintre voi ati mai iesit joi? ca sincer eu nu prea v-am gasit pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai agitati aiurea...intalnirea saptamanala de joia s-a dus de mult....in ultima vreme, cat a fost cald...cati dintre voi ati mai iesit joi? ca sincer eu nu prea v-am gasit pe acolo

 

 

 

Sebi are dreptate...asta vara,am fost si eu joia..si ciuciu,rar am vazut cativa motociclisti sau mai era cate unu care nu avea bunul simt nici macar sa salute.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cabo de hornos ..... era tasu bey...:laugh:

acum ca sa fiu on topic... anu trecut de cate ori am avut timp joi seara dupa 7 sa ajung la stadion am gasit cel putin 4~5 motociclisti... am stat de vb pana pe la 8 apoi la o plimbare scurta care se stingea cu o bere la o terasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea de joi se tinea la 5 (17). Acum, eu la ora aia scap, si de teleportat nu prea puteam sa o fac...

Anul asta sper sa pot veni mai des, ca de venit am mai venit, nu am ratat chiar tot... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o sa vedeti data la care s-a initiat actiunea "intalnire joi seara la statuie" , atunci ,ve-ti observa ca initiatorii acestui lucru erau doar cativa pasionati de motociclism si evident cu motociclete care se intalneau si discutau vrute si nevrute despre motociclete. Timpul a trecut si acei pasionati au devenit foarte buni prieteni si evident in continuare pasionati de fenomenul moto. Unii dintre noi s-au insurat , altii au facut si copii, altii au ales diaspora dar cu toate astea grupul nostru se vede de cate ori are ocazia si rareori mai apare si unul dintre noi joia pe la stadion. Acum e randul celor mai tinerei (doamne cum vorbesc de parca as avea o suta de ani ) sa se intalneasca si sa aiba "timpul" necesar acestui lucru.

 

Respect RAZES MC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

 

chiar si asa, care din noi va avea ocazia va veni in continuare cu placere tot joia, tot la stadion si tot de pe la 7!

 

salutari afganului,

salutari elevului la engleza,

salutari studentului,

salutari lui sarma,

salutari buha!

ce pot spune???... niste razesi... :crack:

Sarmaleeeeeeeeeeee

 

Abia astept sa ajung pe acasa sa facem niste plimbari cu adevarat lungi :blink:

 

Respect tuturor motociclistilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

afgane.....tu sa te dai acolo cu trotineta in cada sa faci $$....lasa venitu' acasa sa te dai cu moto

fratilor,

azi aici a nins de juma de metru, asa ca ma dau cu schiurie. Am ajuns intr-o baza din munti frumoasa si plina de turci :crack:).

Are sens expresia aia cu , : " ce ai ma de nu intelegi? esti turc? "

 

Va salut si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se anunta destul de frumos si oarecum ''cald''

 

Cineva amator de o plimbare mica,cat de mica mai pe seara...dar nu prea seara ca se face frig :crack:

 

 

Nu ti a ajuns drumul de Buhusi Bacau si retur de zilele trecute? :blink: .....oarecum cald inseamna 5 grade?

 

hihihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...