Sari la conținut

Am Intrat Si Eu In Randul Vostru


Postări Recomandate

Azi mi-am luat o Honda CR 125 din 93-94,ce parerea aveti? Mie imi place de mor :hug: Trage foarte bine motorul (aproape 40 de cai).Intrebare mea este: de unde ii iau si eu setul de plastice/carene?

Pun cateva poze

post-5265-1177061449_thumb.jpg

post-5265-1177061457_thumb.jpg

post-5265-1177061466_thumb.jpg

post-5265-1177061477_thumb.jpg

post-5265-1177061491_thumb.jpg

post-5265-1177061503_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-am luat o Honda CR 125 din 93-94,ce parerea aveti? Mie imi place de mor :hug: Trage foarte bine motou (aproape 40 de cai).Intrebare mea este: de unde ii iau si eu setul de plastice/carene?

Pun cateva poze

Incearca de pe auner. De adus aduce Moto Adventure la pret de catalog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motorul.

Şi eu vreau să trec acuma la un cross de 125,trebuie să aleg dintre un RX şi o CR ca şi a ta :hug:

Am văzut că ai dat 3.000 RON pe ea,ce acte ai la ea în preţul ăsta? :what:

Editat de DonHacker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un numar de telefon?

AVENTURA INCEPE AICI!

MOTO ADVENTURE

Magazin de echipamente REV'IT, casti AIROH si cizme OXTAR

Piese, accesorii, echipamente si motociclete KTM

Bucuresti-Sos. Cotroceni nr.19. Program: Luni-Vineri 12-20, Sambata 10-14

Tel.: 0722 343912

www.motoadventure.ro www.revit.ro www.revit.net www.oxtar.com www.airoh.com

 

putina reclama :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi!Cumpara plasticele dar nu le pune pe ea imediat, o sa le zgarii destul de mult daca vrei sa faci cross sau enduro!Frumoasa jucaria!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi!Cumpara plasticele dar nu le pune pe ea imediat, o sa le zgarii destul de mult daca vrei sa faci cross sau enduro!Frumoasa jucaria!

 

Da......are dreptate bibanu.....si fa-o rosie ca ti-o papa vaca. :hug:

Sa o stapanesti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos motoru.Am si eu ca a tau(un pic mai nou)defapt cred ca stii...Bafta si ai grija ca astea trag de rup.Iati echipament.!!!!

 

aaa...si totusi HONDA=ROSU nu??arata si asa bine da poti sa o faci rosie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au dreptate baieti...si eu cand am luato pe a mea era fara nici cea mai mica sgarieatura dar mai incolo daca vrei sa inveti nu ai ce face....esti obligat sa pici si sa distrugi plasticele. Eu mi am cumparat 2 seturi de plastice de rezerva dar din pacate cu cross nu exista sa nu pici asa ca nici nu le am mai montat ;d

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie-mi place verde da honda verde n-am vazut... oricum sa stii ca esti invidiat, chiar daca nu iti dai seama. Nu ma mai joc, imi iau si eu!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,o sa vopsesc plasticele de pe ea rosu cu negru ca nici mie nu-mi place verde

Sa nu faci prostia sa le vopsesti. Am facut eu asta cu fostul DR. Din alb l-am facut negru...iar dupa cateva ture era pestrit din cauza ca se zgariase vopseaua. mai bine las-o asa cum e.

sa te bucuri de ea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

Ok,o sa le tin si pe cele verzi.Am gasit in catalog la auner plasticele,am facut un calcul la ele toate,si vin undeva in jurul de 130-150 de euro.La cine pot sa dau si eu comanda de ele(sa le am si pe astea noi)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uita de plastice pana una alta.

O sa vezi dupa ce te dai de cateva ori prin padure sau mai hard, n-o sa te mai gandesti deloc la ele.

Mai bine investesti banii in echipament sau ceva functional (lant, placute, piston)

Editat de gizmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uita de plastice pana una alta.

O sa vezi dupa ce te dai de cateva ori prin padure sau mai hard, n-o sa te mai gandesti deloc la ele.

Mai bine investesti banii in echipament sau ceva functional (lant, placute, piston)

Sunt de acord cu tine,dar cunoasteti pe cineva care aduce de pe auner?Oare cei care aduc de pe louis aduc si de la auner?

:nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti , cei de la MotoAdventure aduc de la Auner, iar din Timisoara , cu plata ramburs, iti aduce Paul Groza (Paulg- user), de la Acerbis. Mai este cineva prin Miercurea Ciuc care aduce de la Auner la pretul de catalog, dar inca nu stiu cum sa iau legatura cu el. In seara asta insa iti pot da un raspuns si de aici.

Eu unul am cumparat de la Paulg si am fost foarte multumit si de pret si de timpul de livrare si de corectitudinea sa.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi mi-am luat o Honda CR 125 din 93-94,ce parerea aveti? Mie imi place de mor :ok: Trage foarte bine motorul (aproape 40 de cai).Intrebare mea este: de unde ii iau si eu setul de plastice/carene?

Pun cateva poze

He he he...Super motorisca, sa o stapanesti sanatos. Din poze cunosc locatia :rock:

 

Cat despre plastice, le poti reconditiona prin colantare.

Eu unul asa voi face la noua mea motorisca, am cateva zgarieturi pe plasticele laterale

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he...Super motorisca, sa o stapanesti sanatos. Din poze cunosc locatia :ok:

 

Cat despre plastice, le poti reconditiona prin colantare.

Eu unul asa voi face la noua mea motorisca, am cateva zgarieturi pe plasticele laterale

:duel:

M-as duce in padure la Corlatesti,dar mi-e frica sa ma duc singur :wave:

Am uitat de plastice ca am inceput sa imi iau protectii ca lumea :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...