Sari la conținut

Vand Motor De Suzuki Gt 250


DannyEl
 Share

Postări Recomandate

Motoru nu are acte/!!!/ in rest Are 32 hp 250 cmc 2 pistone in linie si este in stare de functionare cu tot ce trebuie dar atentie este numai motoru fara cadru Are pistoane si segme noi carburtoare brici totul la pretul de 100 de euro si negociabil Astept ofertele voastre

 

Motoru exact cu e pe motocicletele cele 2

post-14580-1177251713_thumb.jpg

post-14580-1177251760_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoru nu are acte/!!!/ in rest Are 32 hp 250 cmc 2 pistone in linie si este in stare de functionare cu tot ce trebuie dar atentie este numai motoru fara cadru Are pistoane si segme noi carburtoare brici totul la pretul de 100 de euro si negociabil Astept ofertele voastre

 

Motoru exact cu e pe motocicletele cele 2

daca motorul e complet si functional[pompa de ulei,alternator,CDI etc.]m-ar interesa ptr. un proiect de-al meu.iti trimit un PM cu oferta mea.sal! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene,bafta la vanzare,dar "motoru" nu prea e comunist....ai incurcat borcanele. :nono:

Frate motoru asta e mai vechi de 1980 deci cred ca sar incadra l;a comuniste ......asa cred eu dar daca tu zici asta e!

 

daca motorul e complet si functional[pompa de ulei,alternator,CDI etc.]m-ar interesa ptr. un proiect de-al meu.iti trimit un PM cu oferta mea.sal! ;)

MA pompa de ulei o am da cred ca sunt infundata canalele ce merg la cilindru aia o rezolvi un2 da motoru asta nu e cu baterie si cu delea cu electro i cu magnetou si platini nu e aprindere electronica nu ai treaba cu ea in rest e complet deci merge(functioneaza)saptamana trecuta ma dat cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor in doi timpi ;) :smoke: :nono:

scuze dar nu vad care e problema?pana una alta au voie sa circule ca orice alt motor.si nu ca sa iti sparg balonul,dar asa ceva face un Simson in treapta a 2a a cutiei de viteze[din experienta stiu asta]. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...