Sari la conținut

Campulung Muscel


Postări Recomandate

Si filmul ;)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-3...ampulung+enduro

 

 

Oricum mie cel mai mult mi-a placut prin satul de tigani, adrenalina pura :nono: Probabil ca am nimerit in mijlocul campionatului de ala care nimereste cei mai multi motociclisti castiga coroana de aur a lu regele cioaba, daca il si dai jos si-si rupe gatul primesti si bonus un cd de aur cu manele semnat de guta... Eu unul am avut proasta inspiratie sa ma aplec in momentul in care un cioroi a dat cu biciul dupa mine de pe caruta,si astfel m-a ratat ... Oameni amabili, am inteles ca au impartit o sticla de bere din mers cu domnul ketemeu, ca l-au vazut mai setos asa :smoke:

Editat de Marcos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si filmul ;)

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-3...ampulung+enduro

Oricum mie cel mai mult mi-a placut prin satul de tigani, adrenalina pura :nono: Probabil ca am nimerit in mijlocul campionatului de ala care nimereste cei mai multi motociclisti castiga coroana de aur a lu regele cioaba, daca il si dai jos si-si rupe gatul primesti si bonus un cd de aur cu manele semnat de guta... Eu unul am avut proasta inspiratie sa ma aplec in momentul in care un cioroi a dat cu biciul dupa mine de pe caruta,si astfel m-a ratat ... Oameni amabili, am inteles ca au impartit o sticla de bere din mers cu domnul ketemeu, ca l-au vazut mai setos asa :smoke:

 

 

 

 

Foarte frumos filmul, pentru tigani insa as merge si io cu voi sa ma pot razbuna pe cativa . ca asa am o boala pe astia care nu au loc de motociclisti. F...le m...ti`n gat de jegosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu au fost deloc egoisti tiganii. dupa ce l-au cinstit pe ionut mi-au dat si mie cu bere peste mecla si dupa ce au terminat sticla pe mine, au aruncat-o dupa florin pe care din fericire l-au ratat.

la un moment dat a zburat si un lemn foarte aproape de capul meu. :nono:

se pare ca cioroii erau foarte obisnuiti cu joaca asta si poate ca altii inaintea noastra nu au fost la fel de norocosi ca si noi.

 

in rest, traseul a fost super!!!! ;)

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Si filmul :pow:

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-3...ampulung+enduro

Oricum mie cel mai mult mi-a placut prin satul de tigani, adrenalina pura :drums: Probabil ca am nimerit in mijlocul campionatului de ala care nimereste cei mai multi motociclisti castiga coroana de aur a lu regele cioaba, daca il si dai jos si-si rupe gatul primesti si bonus un cd de aur cu manele semnat de guta... Eu unul am avut proasta inspiratie sa ma aplec in momentul in care un cioroi a dat cu biciul dupa mine de pe caruta,si astfel m-a ratat ... Oameni amabili, am inteles ca au impartit o sticla de bere din mers cu domnul ketemeu, ca l-au vazut mai setos asa :D

 

 

nu au fost deloc egoisti tiganii. dupa ce l-au cinstit pe ionut mi-au dat si mie cu bere peste mecla si dupa ce au terminat sticla pe mine, au aruncat-o dupa florin pe care din fericire l-au ratat.

la un moment dat a zburat si un lemn foarte aproape de capul meu. :(

se pare ca cioroii erau foarte obisnuiti cu joaca asta si poate ca altii inaintea noastra nu au fost la fel de norocosi ca si noi.

 

in rest, traseul a fost super!!!! :P

:clap: dasta nu`i suport eu.... :wave: dar voi chiar nu ati luat nici unu pe sub roti...sau macar asa o gheata in cap... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...