Sari la conținut

cablul de km


Postări Recomandate

sal. am o problema s-a rupt cablul de km la moto meu si ce fac akum? se gaseste de cumparat sau trebuie confectionat(sper ca nu), daca stie cineva va rog sa-mi spuneti multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am manufacturat unul entru Gs-ul meu !

Un cablu de kilometraj de Dacie si capetele le-am facut la un strungar priceput!

In Regie vis-a-vis de R2,1,3 :baubau: cred , in rind cu fabrica de piine ,

sint niste geamuri cu gratii .Bati acolo si intrebi de nea Coca !

Face orice !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRTILOR NU VA MAI CHINUITI CUMPARATI DIN ALA ELECRONIC PENTRU BICICLETE SE POTRIVESC LA ORICE TIP DE ROATA PROBLEMA E CA TREBUIE SA GASITI UNUL CU AFISAJ MAI MARE SI SA-I FACETI UN SIST. SA FIE LUMUNAT NOAPTEA DESI SCRIE CA AFISEAZA NUMAI PANA LA 100KM/H MERGE SI PESTE SI ARE O GRAMADA DE ALTE FUNCTII VITEZOMETRU VA TREBUIE CA SA NU VA IA RADARUL SI SA MARCHEZE KM SI E SI MAI PRECIS CA UNUL PE CABLU.

 

DACA NU GASITI CU AFISAJ MARE INCERCATI LA CLUBUL OLIMPIA LA "NEA MIRCEA" ZICETI CA V-A TRIMIS NICU SAU CRISTI SUNT FRATI SI-I CUNOASTE NEA MIRCEA.EVENTUAL IL SI SETEAZA+MONTAJ VA IA SUBTIRE TIMP SA AIBE.

 

LOCATIE: INTERSECTIA IANCULUI CU PANTELIMON VENIND PE IANCULUI DINSPRE PRO TV LA SEMAFOR SUNT NISTE BLOCURI PE PARTEA DREAPTA IN SPATELE BLOCURILOR ESTE CLUBUL,MAI INTREBATI NU PUTETI RATA.

 

 

 

 

 

 

 

MAXIMA SANATATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asaaa... vii dinspre Basarab faci stinga catre Regie prima strada pe dreapta intri pe ea si mergi drept pe partea stinga o sa vezi un magazin pt calculatoare ! Pina in magazin sint niste gratii ! Bati acolo !

Daca nu gasesti da-mi marti un tf. si merg cu tine !

Dragos 0723394678 :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut 2 intinzatoare de cablu ambreiaj pentru gs si mi-a luat 100.000 lei.

Si pentru 4 capete de cablu de kilometraj 150.000.

De mers a mers dar am vindut motorul ! Oricum merita incercat doar sintem romani ! :baubau:

Face si scarite si alte suruburi deastea speciale omu` e dibaci !

Salutare si daca e da-mi un tf. marti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA NU-MI SPUI CA LA 250 KM\H STAI CU OCHII IN VITEZOMETRU IN ROMANIA CEL PUTIN NU CRED,CA N-AI UNDE. NU POT SA-TI GARANTEZ EU AM UN MOTOR MAI SLAB DAR IMI ARATA PESTE 100 KM \ H (140 LA VALE CU VANT DIN SPATE)

DA TU POTI SA-NCERCI.

 

MAXIMA SANATATE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.bucuresti-lehliu 2.metro ploiesti-baicoi

 

iar ca drumuri, nu iti trebuie drum prea lung.... ba stai cu ochii pe km sa vezi la cat esti+sa vezi cu cat ai trecut pe langa radar:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...