Sari la conținut

1-3 Iun Intalnire Internationala La Oradea (baile 1mai)


sorinmotox
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 112
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 1 Mai e beton mai precis unde , poate la valuri ar fi minunat de baie de restul nu mai vorbim......

ce program va fi si cum se vor putea vizita Baile felix fara motor ( daca am baut prea mult).... :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 1 Mai e beton mai precis unde , poate la valuri ar fi minunat de baie de restul nu mai vorbim......

ce program va fi si cum se vor putea vizita Baile felix fara motor ( daca am baut prea mult).... :duel:

 

Da vor fi de toate,valuri la strandul cu valuri, excursii prin imprejurimi, jocuri, surprize,tombole... tot ce-si doreste un motociclist la o intalnire :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti fratilor, publicati programul intalnirii! ne facem planuri cu baietii unde sa mergem de 1 iunie, la voi sau la mureseni.

:D

 

Lonely Boba la program se lucreaza in continuare; ce este sigur deja , ca vor canta baietii de la Iris , baietii de la Cargo si D- Side. Locatia unde Moto X organizeaza acest eveniment este strandul cu valuri din Baile 1Mai. Te asteptam cu placere . :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lonely Boba la program se lucreaza in continuare; ce este sigur deja , ca vor canta baietii de la Iris , baietii de la Cargo si D- Side. Locatia unde Moto X organizeaza acest eveniment este strandul cu valuri din Baile 1Mai. Te asteptam cu placere . :D

 

IRIS? Vin si eu! :rock: Si rugaminte de la o fata care ingheata de frig in cort, indiferent de numarul de pulovere de pe ea: puneti si numere de telefon pentru rezervare casute :rock: De fapt, rezervare de pe acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 1 Mai e beton mai precis unde , poate la valuri ar fi minunat de baie de restul nu mai vorbim......

ce program va fi si cum se vor putea vizita Baile felix fara motor ( daca am baut prea mult).... :rock:

care e strandul 1 mai?

este in complex la felix? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care e strandul 1 mai?

este in complex la felix? :D

 

Strandul cu valuri Baile 1Mai. Tu probabil il stii pe cel din fata, mai exact de la intrarea in statiune.Strandul cu valuri este langa padure ultima locatie a bailor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0259 318337 Hotel Padis.Este unul din locurile unde am obtinut o reducere. Vor mai fi si altele pe care le vom afisa aici, cat si pe site ul clubului www.motox.ro

Multumim te asteptam :D

 

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :rock:

 

0259 318337 Hotel Padis.Este unul din locurile unde am obtinut o reducere. Vor mai fi si altele pe care le vom afisa aici, cat si pe site ul clubului www.motox.ro

Multumim te asteptam :rock:

 

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :moto:

 

0259 318337 Hotel Padis.Este unul din locurile unde am obtinut o reducere. Vor mai fi si altele pe care le vom afisa aici, cat si pe site ul clubului www.motox.ro

Multumim te asteptam :rock:

 

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :rock:

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :rock:

Multumesc! Intrebare: la ce distanta de locul intrunirii este hotelul respectiv? Ar fi super daca ar fi chiar langa. Daca nu este langa, poti sa recomanzi si casute? Mi-ar place ideea mai mult decat un hotel. :moto:

 

Ioana,

 

Iata lista cu posibilitatile de cazare in Baile 1 MAI, aceste pensiuni se afla la 2-3 minute la locul de desfasurare a evenimentului, preturile sunt intre 50-80 Ron/2 persoane.

 

P.S.: Pentru cei cazati in Baile Felix MotoX a inchiriat un autocar cu program regulat care sa asigure transportul gratuit al motociclistilor la DESMAT :-)) :rock: :D

 

VA RECOMANDAM SA VA FACETI REZERVARILE DIN TIMP!

 

Pensiunea Casa Porojan Baile 1 Mai

9 camere

Adresa : Baile 1 Mai, Statiunea Baile 1 Mai

Telefon: 0741-666 516

 

Pensiunea Margareta Baile 1 Mai ***

20 locuri ; 10 camere

Adresa : Baile 1 Mai, 92B

Telefon: 0744-213 283

 

Pensiunea Adela Baile 1 Mai **

24 locuri ; 12 camere

Adresa : Baile 1 Mai, 208/E

Telefon: 076 -727 971

 

Pensiunea Selina Baile 1 Mai ****

26 locuri; 11 camere

Adresa: Baile 1 Mai, Haieu 207/A

Telefon: 0727-722 838

 

Pensiunea Allegria ***

20 locuri

Adresa: Baile 1 Mai , nr. 88G

Telefon: 0259-318 317 ; 0259-318 112

 

Vila Jazz **

5 locuri

Adresa: Baile 1 Mai nr.37

Telefon: 0359-401 044; 0747-158 844

 

Pensiunea Calatin ***

Adresa: Baile 1 Mai

Telefon: 0259-319 848 ; 0744-859 949

 

Pensiunea Ceres **

Adresa: Baile 1 Mai

Telefon: 0259-318 441

 

Pensiunea Empire ****

Adresa: Baile 1 Mai

Telefon: 0259-319 149

 

Pensiunea Mona Lisa

Adresa: Baile 1 Mai, Str. Principala nr.19

Telefon: 0259-318 253 ; 0722-470 231

 

Vila Elim

Adresa: Baile 1 Mai nr.122/b, Haieu

Telefon: 0259-318 100; 0359-433 433; 0721-512 279

 

Pensiunea 1 Mai ***

Adresa : Baile 1 Mai, 91 A

Telefon: 0359-800 898 ; 0359-800 899; 0746-234 000

 

Hotel Viorica

4 camere; 8 locuri

Adresa: Baile 1 Mai

Telefon: 0259-412 502 ; 0722-621 903

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Date, date informatii si date vor fi de toate si va fi beton apa termala, bazin cu valuri etc. Sa nu va uitati dresurile. Vremea sa fie cu noi .............Asfalt uscat :rock: :rock: :P :rock: :moto: :D poate ca nu neaparat astai ordinea!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam cu sau fara costume de baie, cu sau fara prietene, cu sau fara corturi dar cu siguranta pe motociclete. Organizatorii va promit muzica buna, bere buna si distractie pe cinste.

 

Evenimetul se va desfasura la Strandul cu valuri din Baile 1 Mai la doar 5 km de Oradea.

 

Toate detaliile se afla pe site-ul www.motox.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey da' ce repede se umplu pensiunile! :angry: Abia la a treia am gasit camere...

 

Chiar, estimare cate ore dureaza pana acolo, la viteza croaziera 100 - 110? Pe diferite trasee?

 

 

scuze pentru intarzierea cu care iti raspund. pana la oradea se fac 7-8 ore in functie de tempo si pauzele de tigara. cat despre traseu, eu prefer valea oltului-sibiu-sebes-cluj napoca. pe brasov-sighisoara se circula prost si in plus sunt destul de multe evenimente neplacute. pe ruta sebes-deva-oradea este exclus, drumul este o provocare si pentru cross-isti :bounce:

va asteptam si va stam la disp. cu alte informatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IRIS? Vin si eu! :what: Si rugaminte de la o fata care ingheata de frig in cort, indiferent de numarul de pulovere de pe ea: puneti si numere de telefon pentru rezervare casute :angry: De fapt, rezervare de pe acum!

 

 

Salutare Ioana,

As veni si eu, dar sa vad bunica daca poate veni sa stea cu printesa mea de 1 anisor. D.p.d.v. al sotului nu este nici o problema ...daca poate vine, daca nu ...nu. Mi-ar fi mai usor daca am vorbi pe telefon caci timpul meu la calculator este limitat din cauza printesei. Iti trimit tel. meu pe mail. Sau daca vrei il astept pe al tau la lilighi@yahoo.com. Tinem legatura. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste pe topicurile de intalniri... Din Bucuresti, nu s-a hotarat nimeni inca sa vina la Oradea?

 

Eu merg sigur, aproape sigur vine si Sparcky.

 

Plecare (cu noi) vineri, 1 iunie, ora 7:30 dimineata de la Arc. E devreme, dar si drumul e lung :bounce:

 

Viteza de croaziera 100 - 120 km/h. Traseu pe Valea Oltului si prin Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate campa cu cortul?Cat e intarea?

 

Da se poate dormi in cort fara probleme, iar in ceea ce priveste pretul biletelor nu a fost stabilit inca. Fiti linistiti este sau va fi mai bine zis rezonabil. :bounce:

Editat de sorinmotox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...