Sari la conținut

Traim In Romania:((


axi
 Share

Postări Recomandate

NU mai oameni.nu e asa cum credeti voi.........aici daca ai inceput Un scandal cu cioarele e belea....vin 40 cu carute furci, coasae pe tine acasa si te taie.. :ok: iti spun eu k s-a mai intamplat in ab. :ok: daca politia ar fi mai corecta si grijulie asa a-si face dar......i-am zis la politzai k or zis tiganii k ma taie, la care el zice.....schimba scuterul , si nu mai venii in targ :rock: :wave: :blbl:

ASA CA NU AM CE FACE........ :duel:

Parca miroase a ceva, verifica pantalonii. A, de la tine era?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tiganii sunt uniti.. daca te iei de unu vin 10 .. daca te iei de 10 vin 100 .. si tot asa..

dupa cum au zis mai multi.. nu neaaparat il fura... fura ceva dp el.. il vopeste(cazu meu:D) numai de`ai dreaq..

Corect , daca nu il poate fura , face paguba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca miroase a ceva, verifica pantalonii. A, de la tine era?

:duel: rau e sa fi taran!!!!!

de vii tu in alba si te iei cu o haita de tigani in gura, te bat aia de nici rahat de analiza nu mai ramane din tine!! :rock: nu mai vb k habar-nai !!!1 :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:duel: rau e sa fi taran!!!!!

de vii tu in alba si te iei cu o haita de tigani in gura, te bat aia de nici rahat de analiza nu mai ramane din tine!! :rock: nu mai vb k habar-nai !!!1 :ok:

Puiule, ori ai oua de diamant si ii spargi pe toti tiganii din oras, ori ai jeleu in loc de oua si te faci mic intr-un colt ori esti un tip normal si nu te pui cu ei sau ii reclami si lasi politia sa vezi ce face. Dar sa te apuci sa joci alba-neagra cu "uite reclamatia/nu e reclamatia" e un caz mai aparte. Al tau personal. Marele axi care reclama tiganii si peste noapte incepe sa ii fie frica si o lasa balta. Daca sunt probleme la ce ai mai facut reclamatie, ca sa te afli in treaba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puiule, ori ai oua de diamant si ii spargi pe toti tiganii din oras, ori ai jeleu in loc de oua si te faci mic intr-un colt ori esti un tip normal si nu te pui cu ei sau ii reclami si lasi politia sa vezi ce face. Dar sa te apuci sa joci alba-neagra cu "uite reclamatia/nu e reclamatia" e un caz mai aparte. Al tau personal. Marele axi care reclama tiganii si peste noapte incepe sa ii fie frica si o lasa balta. Daca sunt probleme la ce ai mai facut reclamatie, ca sa te afli in treaba?

Ce sa-ti povestesc?cum sa nu fie cate un destept, sa imi vina cu vesta de supermen la mine, facand pe salvatorul universului :ok: :rock:

Auzi, tot nu am inteles, care e rolul tau aici????ai cumva si scuter, vad in profil ca nu ai nici motor, doar o floricica :wave: :blbl: Te rog vezi-ti de treaba ta ca eu nu stau in loc de tine, si nici de parerea ta(am facut topicul asta sa va atentione)!!!nu sa ma dau mare.......fie.....daca tot vrei sa faci cat mai multe posturi, posteaza altundeva :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-a spus @AdrianB1 se traduce asa : inainte de a incepe o treaba gindeste-te bine , poti sa o termini sau nu . Daca ai inceput-o , duo pina la capat . Nu te intoarce la mijlocul drumului .

Prin retragerea reclamatiei tiganii stiu acum ca esti slab si ti-e frica de ei . Si asa au aflat despre majoritatea romanilor si astfel ii fac sa fie maimutele lor .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-a spus @AdrianB1 se traduce asa : inainte de a incepe o treaba gindeste-te bine , poti sa o termini sau nu . Daca ai inceput-o , duo pina la capat . Nu te intoarce la mijlocul drumului .

Prin retragerea reclamatiei tiganii stiu acum ca esti slab si ti-e frica de ei . Si asa au aflat despre majoritatea romanilor si astfel ii fac sa fie maimutele lor .

 

:duel: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-a spus @AdrianB1 se traduce asa : inainte de a incepe o treaba gindeste-te bine , poti sa o termini sau nu . Daca ai inceput-o , duo pina la capat . Nu te intoarce la mijlocul drumului .

Prin retragerea reclamatiei tiganii stiu acum ca esti slab si ti-e frica de ei . Si asa au aflat despre majoritatea romanilor si astfel ii fac sa fie maimutele lor .

 

 

:blbl: :duel: :) :rock:

Acum, vorbind pe limba tiganilor "nu ai inima de leu" :ok: :rock: :wave: Or di multi tigani pe acolo, da ce poa sa faca un tigan cu un cal? daca ma uit la tine la motoare, vad ka i mai multi cai decat el.... :ok: :o :ok:

Editat de me_stz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o :duel: :pics: :10:

Acum, vorbind pe limba tiganilor "nu ai inima de leu" :rock: :wave: :blbl: Or di multi tigani pe acolo, da ce poa sa faca un tigan cu un cal? daca ma uit la tine la motoare, vad ka i mai multi cai decat el.... :ok: :) :rock:

:ok: nici tu nu prea le ai cu romana :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...