Sari la conținut

Fan Piaggio


redeye
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hai alby cand pui pozele cu scuteru??? :lol:

maine le pun promit astazi am fost ocupat toata ziua cu pana pe spate :lol: dar am rezolvato maine vin cu poze PROMIT! :lol: voi ce faceti? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mai acum cateva saptamani am avut gilera runner de 125vx dar am vandut-o si iata ce miam luat

Frumusete de piaggio sfera de 125 in 4t vmax 110 cu doar 6000 km . cum vi se pare? eu sunt tare incantat . :lol: e de vanzare cu doar 1350 e. il garantez eu la motor 15000 de km ca am mai avut unu visiniu care are acum 28000 de km si inca mai mere. pt alte piese si cauciucuri aproape noi la preturi de nimik sunati-ma la 0741688251. :lol:

 

Parerea mea sincera e ca mai bine tineai Runnerul...acum sa il stapanesti sanatos si pe acesta si sa nu ai probleme cu el de nici un fel...de coriozitate, cu cat ai dat Runnerul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea sincera e ca mai bine tineai Runnerul...acum sa il stapanesti sanatos si pe acesta si sa nu ai probleme cu el de nici un fel...de coriozitate, cu cat ai dat Runnerul?

cine stie cum arata runnerul... poate daia l-a dat.. mie imi place mai mult asta, runnere vezi pe toate strazile, dar o frumusete ca asta nu mai vezi nicaieri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mai acum cateva saptamani am avut gilera runner de 125vx dar am vandut-o si iata ce miam luat

Frumusete de piaggio sfera de 125 in 4t vmax 110 cu doar 6000 km . cum vi se pare? eu sunt tare incantat . :lol: e de vanzare cu doar 1350 e. il garantez eu la motor 15000 de km ca am mai avut unu visiniu care are acum 28000 de km si inca mai mere. pt alte piese si cauciucuri aproape noi la preturi de nimik sunati-ma la 0741688251. :lol:

ce`ai facut ma i`ai dat cu lac pe toba ? =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se dezintegreaza scuterul asta la 150km/h, cu frana cum te descurci cand esti la viteza maxima si-ti iese ceva in fata si trebuie sa franezi pe o distanta foarte scurta, din poza vad ca ai tambur pe spate.

Cred ca mor de ciuda posesorii de motociclete cand ii depasesti tu cu vrabia ta la 150km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mai acum cateva saptamani am avut gilera runner de 125vx dar am vandut-o si iata ce miam luat

Frumusete de piaggio sfera de 125 in 4t vmax 110 cu doar 6000 km . cum vi se pare? eu sunt tare incantat . :crack: e de vanzare cu doar 1350 e. il garantez eu la motor 15000 de km ca am mai avut unu visiniu care are acum 28000 de km si inca mai mere. pt alte piese si cauciucuri aproape noi la preturi de nimik sunati-ma la 0741688251. :D

felicitari pt sfera!! e un super scuter frate :welcome: ...am avut si eu unul pana acum3-4 zile cand l-am dat! are o stabilitate si un confort de invidiat! arata bine al tau...din ce an e? eu l-am tinut pe al meu 2 ani si avea 30 000 de km, dar inca mai mergea ....70 km/h (motor de 50 in 2 timpi). BIne...eu l-am cam "omorat" pe al meu...am mers si 4 pe el.. :thanks: super scuter!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

runnerul sa dat cu 2150 euroi cand era euro barosan am luat sfera si diferenta de bani am folosit-o la completarea unei sume de malai destinata cumpararii unui bmw 525i 24valve 193cai v.max 250 limitat. asa ca zic eu ca sa meritat afacerea desi runnerul era o bijuterie la anu nu mai luam nici 1600e pe el pt ca preturile scad.

post-13765-1182325763_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca maine ( adica azi) cand ma scol ma duc sa-mi iau un kymco marea mea iubire ramane typhoom.A mers 19000 km cu o singura segmentare in 6 ani.sincer as lua tot piaggio dar 125cc sunt foooaaaarte scumpe la ei fata de kymco.oricum fan piaggio 4 life.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu toate ca maine ( adica azi) cand ma scol ma duc sa-mi iau un kymco marea mea iubire ramane typhoom.A mers 19000 km cu o singura segmentare in 6 ani.sincer as lua tot piaggio dar 125cc sunt foooaaaarte scumpe la ei fata de kymco.oricum fan piaggio 4 life.

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...