Sari la conținut

Intalnirea de la ARC, pardon Miorita


bandi
 Share

Postări Recomandate

DVD esplica la nijde novici... "buey shi-am dat-o pe spate... sau i-am dat 200?... sau am loat-o pe-o roata?... nu mai jdiu, da' avea nishte craci..." :baubau: baiatu' de la ADP din dreapta sus lua notitze...

post-13-1091739432_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice ar fi, nu recunosc nimic...

Ii e'splicam d-lui Huidu (in dreapta) cum merge pe o roata Razvan (in stanga) cu deliciosul KTM din posesie, pe care-l testasem si eu cu o zi inainte....

 

Ai facut poze pe nv.... ce lucratura fina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doro: "Jur sa muara tzac shi pac ca daca mai zice asta din spatele meu ceva de rau de cursurile mele de moto asha-i dau o zmetie cu poshtetuza... ei las' ca vede el diseara sare-n ciorba... sa-i iasa okii ca la melc! :baubau: aoleu, iar mi-am amintit de hapciupaliii aia de la banca, sa vezi ce bastyrce le dau shi lor daca se mai leaga de fluturashii noshtri!" :baldy:

post-13-1091740397_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politzia vegheaza da' nu garanteaza... cum povestea shi radupop "buna seara/ buna seara/ ce facetzi acilea?/ iote frecam duda ca la arc nu mai e voe/ bine-bine da' suntetzi cumintzi?/ suuntem.... bine pa".

 

intre timp nflt tzinea de shase ca se dezmortzisera adepishtii la apus de soare...

post-13-1091741161_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roadhogs & friends ready to go... mai rasfiratzi baetzi, mai rasfiratzi! buey sper ca nu v-az dus sa protestatzi la arc cum vroia george... motoru' lu' catalin era la demo mai pe seara, sper ca shi posesoru' :baubau:

post-13-1091741293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei ce poze nashpa ai reusit sa faci cu scula aia de aparat  :baubau:

nu vrei - nu cumperi!

 

tz-am zis bre ca nu-sh cum sa-l folosesc, asta este... ca sa nu mai vorbesc ca mai toate or fost pe fuga, "instantanee" - vezi dobrescu & darian :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doro: "Jur sa muara tzac shi pac ca daca mai zice asta din spatele meu ceva de rau de cursurile mele de moto asha-i dau o zmetie cu poshtetuza... ei las' ca vede el diseara sare-n ciorba... sa-i iasa okii ca la melc!  :baubau: aoleu, iar mi-am amintit de hapciupaliii aia de la banca, sa vezi ce bastyrce le dau shi lor daca se mai leaga de fluturashii noshtri!"  :baldy:

De la care banca? ... cea a lu' Dorotea sau te referi la altcineva? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai stii ce am mai oftat ca nu am ajuns. Merci de dedicatie. Acuma nu stiu ce sa inteleg da las' ca-mi explici tu. Cred ca co-blue era surpriza nu? Sau...

Dane, n-o mai da la intors ca te-a surpins. Tot nu am inteles cine era cu cracii in sus? Sa inteleg ca tu erai pe spate si...am uitat :baubau:

Lasa Alex ca vii la mine si sa-ti vad fata cind te-oi pune in fata radarului. Sa vezi acolo wheelie-uri la 900km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...