Sari la conținut

Topic Cu Intretinerea Unui Rs


Postări Recomandate

salut tuturor!! am o problema.....deci in timp ce mergeam....mi-a dat apa afara...si sa dus setul...adika pistonul si segmentii.....si nu pot ajunge la united motors cu ea....cum pot lua setul motor...de pe vreun site...de la vreun magazin...din romania sau din afara fara sa plec cu motoru dupa mine...

astept un reply sau un pm...urgent...va rog...ms anticipat si ASFALT USCAT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va salut ! ieri (19.06) mi-am cumparat o aprilia rs 125 model 2007 sh.am luat-o la un pret acceptabil,km la fel,dar este usor accidentata(doar carena laterala dreapta si codita).vreau sa va intreb ceva: 1.are cineva carena laterala dreapta si codita de vanzare? (precizez ca este modelul alb cu negru)

2.un manual/carte tehnica are cineva?

 

multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, imi poate zice si mie cineva care e diferenta intre rs si rs replica ?

toate modelele mai vechi sunt replica...replica biaggi(aia cu chesterfield) replica a.e (aia argintie sau neagra nu mai stiu din 97) replica valentino rossi in 98 si 99, tetsuya harada tot prin 98 si pe urma in 2001, mai era prin 2003 parca replica SBK...am vazut pe un forum ca zicea unu ca motoru lui e modelu replica si ca fuge mai rau =))

 

TETSUYA

chesterfield

replica a.e.

Editat de 69WRX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
toate modelele mai vechi sunt replica...replica biaggi(aia cu chesterfield) replica a.e (aia argintie sau neagra nu mai stiu din 97) replica valentino rossi in 98 si 99, tetsuya harada tot prin 98 si pe urma in 2001, mai era prin 2003 parca replica SBK...am vazut pe un forum ca zicea unu ca motoru lui e modelu replica si ca fuge mai rau =))

 

TETSUYA

chesterfield

replica a.e.

 

 

 

fuge mai rau frate.... cum sa nu fuga

 

1 stiker = 5 CP ... iti dai seama o replica cate stikere are? :bounce:

Editat de sil3nt_control
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuge mai rau frate.... cum sa nu fuga

 

1 stiker = 5 CP ... iti dai seama o replica cate stikere are? :bounce:

m-am mai certat cu unu pe youtube acum ceva vreme...zicea ca a lui e modelu replica fuge 190 si ca nu stiu ce vrobesc bla bla bla...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

salut, imi spuneti si mie unde pot sa gasesc angel eyes sau red eyes si banda din aceea care se pune unde se intalneste janta cu anvelopa( scuze dar nu stiu cum se numeste :drink: ) si inca o intrebare: cat v-a consuma voua rs la 100/km?

 

Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, imi spuneti si mie unde pot sa gasesc angel eyes sau red eyes si banda din aceea care se pune unde se intalneste janta cu anvelopa( scuze dar nu stiu cum se numeste :rose: ) si inca o intrebare: cat v-a consuma voua rs la 100/km?

 

Asfalt uscat!!!

 

Vezi ca este un baiat care vinde angel eyes,Impostorul..rimstripuri se numesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...