Sari la conținut

Raid soft enduro in M-tii Gurghiului, zona Sovata


corneltrica
 Share

Postări Recomandate

MOTO ADVENTURE, continua seria raidurilor organizate:

 

De aceasta data vom merge in Muntii Gurghiului.

Plecarea este vineri 13 august la ora 9.30 din fata magazinului MOTO ADVENTURE, Sos. Cotroceni nr. 10.

Se va urma traseul: Ploiesti Sinaia Brasov Rupea Odorheiul Secuiesc Sovata.

Aici ne vom stabili "baza" de unde vom parcurge trasee in Muntii Gurghiului, pe drumuri forestiere, trecand pe la altitudini de aprox. 1500 m intr-o zona delimitata de localitatile Reghin, Sovata, Toplita si Gheorghieni.

 

Se asigura: masina de asistenta (care poate prelua si eventuale bagaje) dotata cu toate cele necesare, doua nopti cazare in Sovata la pensiune, toate mesele incepand de vineri seara pana duminica dimineata.

 

Pret: 1500000 lei/participant(motociclist) pentru eventual pasager se mai adauga 600000 lei.

Benzina alimenteaza fiecare.

 

Pentru inscrieri si orice detalii sunati la Cornel Trica 0722343912 sau veniti direct vineri la ora 9.30 la magazinul MOTO ADVENTURE.

 

VA ASTEPTAM!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cornel,

mult susces in raid.

 

PS: Crede-ma imi arde buza si mie de o excursie pe munte dar cu Guzzi al meu nu pot decat sa-ti urez succes.

PPS: Meserias KTM ai. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aro-ul era de interventiii, supplies & grill :blbl:

In remorca au venit o Tula pentru "departamentul administrativ" si Cagiva W16 a lui Tibi. La dus Tibi a da-to si el jos la 30 km de Brasov de unde a luat-o cu noi pe drumuri de munte pana la Sovata. S-a dat si sambata cu ea . La plecare a pus-o inapoi pe remorca. Aprilia mea i-a luat locul la 20 km de la plecarea din Sovata - dupa ce mi-a sarit lantul si s-a facut varza. Tibi a fost f dragutz si mi-a dat Cagiva lui sa vin pana la Bucuresti.

F importanta masina de asistenta :banana:

 

Una peste alta weekendul a fost o super experienta cu niste super baieti. Abia astept urmatorul raid organizat de Cornel & Tibi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...