Sari la conținut

Invitatie La Enduro-maniaco-depresiv Ed.-ii-a Rm.valcea


Postări Recomandate

:lol: din pacate ptr cine nu s-a inscris pana acum va anuntam ca de azi 08.05.2007 nu se mai primesc inscrieri ptr intalnire.(poate 2,3 exceptii -dar numai cazare la cort).nu ne asteptam la un nr asa mare de rezervari,asa ca trebuie sa va anuntam acest lucru.....ptr cei inscrisi va asteptam cu drag...

pana in prezent nu se modifica nici un termen scris in invitatie.locatia,perioada,traseul,taxa de participare sunt aceleasi.rugati-va sa ploua in saptamana intalnirii si promitem solemn ca o sa fie super...

 

marcajele sunt facute,focul sub tuci il facem de pe acuma,berea ....inca e la fabrica.

PS cine are scule de facut zgomot (chitari,tamburine,blockflote.....)sa stearga praful de pe ele ca le asteapta o noapte grea.(2X2000 w) sponsorii v-au pregatit niste mici surprize...si mai mult nu am voie sa dau din casa.....

 

rugati-va sa ploua.

:rock: :moto: :P :D :rock: :rock: :P :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo ! ALO!! Vreau si eu sa vin, ti-am spus si la telefon !! Cazare am. Vin doar la enduro si distractie!

singura problema e cea legata de cazare la noi...in rest esti de 2 sapt in carti..asa ca stai linistit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff!, mi-am revenit... :D

 

Apropos! ar mai fi cazare si la pensiunea socrilor mei, la Caciulata. E putin cam departe, de aceea nu m-am oferit de la inceput, dar daca nu mai sunt locuri altundeva... Sunt 4-6 camere duble, cu baie.

Singura problema ar fi ca eu voi pleca spre Valcea doar vineri (25) seara tarziu, dupa concertul Chemical Brothers. Dar daca sunt doritori, sa spuna si se rezolva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ufff!, mi-am revenit... :rock:

 

Apropos! ar mai fi cazare si la pensiunea socrilor mei, la Caciulata. E putin cam departe, de aceea nu m-am oferit de la inceput, dar daca nu mai sunt locuri altundeva... Sunt 4-6 camere duble, cu baie.

Singura problema ar fi ca eu voi pleca spre Valcea doar vineri (25) seara tarziu, dupa concertul Chemical Brothers. Dar daca sunt doritori, sa spuna si se rezolva.

locuri sunt in oras(4 km)destule,treaba e ca vrem sa tinem toata lumea grupata in acelasi loc,sa nu fie nimeni conditionat sa plece la culcare spre oras cu spritul in nas( :D ),sau sa piarda ceva din chef (care va dura ca si data trecuta pana spre dimineata).in situatia in care apar doritori bine inteles ca le zicem de varianta asta de la caciulata,numai ca tre sa va treziti duminica devreme ca sunt 2 curse programate ptr atunci.tura de hard enduro(echipe) si proba speciala(individual)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

singura problema e cea legata de cazare la noi...in rest esti de 2 sapt in carti..asa ca stai linistit :D

apropos de cazare...cat costa distractia pt. un pilot fara cazare? (posibil sa am la cine sa trag o noapte...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropos de cazare...cat costa distractia pt. un pilot fara cazare? (posibil sa am la cine sa trag o noapte...)

din taxa de inscriere se scad 30 lei(daca ramai sa mananci la noi si pleci doar la somn)daca vii numai sa te dai si nu stai deloc cu gasca te costa 50 lei.posibil sa mai gasim un loc daca e vorba doar de o singura persoana.

 

TAXA DE PARTICIPARE INCLUDE URMATOARELE

30 LEI CAZARE/PERSOANA

50 LEI TAXA PTR TRASEU(INCLUDE CHELTUIELILE NOASTRE CU PREGATIREA TRASEULUI SI

PLATA DVD-ULUI CE VA FI FACUT LA INTALNIRE)

70 LEI - MIC DEJUN SAMBATA

- CINA PRELUNGITA SAMBATA

- MIC DEJUN DUMINICA

- PRANZ DUMINICA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu imi face nici o placere dar trebuie sa anunt toti participantii ca taxa de participare va creste cu 10 lei peste ce stiti deja.au aparut in tabara niste probleme tehnice care necesita ceva cheltuieli in plus.

asta inseamna ca taxa va fi de 180 lei/vila sau 160lei/casuta de pilot

130 lei/vila sau 110 lei/casuta de insotitor

:angry: :bounce: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu imi face nici o placere dar trebuie sa anunt toti participantii ca taxa de participare va creste cu 10 lei peste ce stiti deja.au aparut in tabara niste probleme tehnice care necesita ceva cheltuieli in plus.

asta inseamna ca taxa va fi de 180 lei/vila sau 160lei/casuta de pilot

130 lei/vila sau 110 lei/casuta de insotitor

:angry: :bounce: :what:

Nu-i problema.

Daca venim de vineri cat ne costa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i problema.

Daca venim de vineri cat ne costa?

[/quote

m-am gandit si la problema asta,oricum multi ajung vineri seara sa mai tragem un chef ...asa de deschidere si oricum sarbatorim ''revizia la apa calda''.pai....cazarea vreo 20 sau 30 lei de persoana cazarea iar papa comandam din oras (restaurant italian,preturi bune, mancare super cu livrare in tabara direct.)

pizza mare 12-15 lei,paste 10-12 lei,gratare etc...

noi va asiguram papa si nani incepand de sambata dimineata pana duminica la pranz inclusiv . :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa stiu si io ce si unde se intampla, nu prea le am cu enduro inca, dar vreau sa trec pe acolo

citeste topicul invitatie la enduro-maniaco-depresiv ed a II-a si te lamuresti,ar trebui sa-l gasesti actualmente pe a 2 sau a 3 pagina a forumului asta.cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptr toti participantii...prezenta voastra in tabara trebuie sa fie cel tarziu sambata 26.05 orele 8.30.

9.00 mic dejun

10.30 start(pana la 10.30 )se mai pot efectua reglaje marunte dar va rugam sa veniti cu ele gata reglate.nu ar fi frumos sa vedem de la prima ora toata tabara plina de scule insirate si bikeri nervosi ca nu functioneaza motoarele. :wave:

in rest :drums: :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost azi in traseu si am stabilit ultimele amanunte.obligatoriu echipati mobrele cu crampoane de noroi.dupa ploile astea traseul va fi de hard-enduro,chiar a trebuit sa renuntam la ceva pasaje super dificile.va punem cateva poze din traseu(nu va speriati am folosit atv-urile la transportul tarusilor ptr marcarea probei speciale).ca sa fie treaba-treaba gix(unul din gasca) a ajuns cu atv-ul incarcat full in Olt..da da in Olt.cum draq nici el nu stie.pozele vorbesc de la sine.

post-15042-1179686888_thumb.jpg

post-15042-1179686974_thumb.jpg

post-15042-1179687115_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost azi in traseu si am stabilit ultimele amanunte.obligatoriu echipati mobrele cu crampoane de noroi.dupa ploile astea traseul va fi de hard-enduro,chiar a trebuit sa renuntam la ceva pasaje super dificile.va punem cateva poze din traseu(nu va speriati am folosit atv-urile la transportul tarusilor ptr marcarea probei speciale).ca sa fie treaba-treaba gix(unul din gasca) a ajuns cu atv-ul incarcat full in Olt..da da in Olt.cum draq nici el nu stie.pozele vorbesc de la sine.

felicitari, de ce nu te-ai gandit si tu, sa organizezi acest concurs la o alta data decat cea de Campionat National de Enduro Gheorghieni 26-27 Mai. Poate veneam mai multi. Parea mea.

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, de ce nu te-ai gandit si tu, sa organizezi acest concurs la o alta data decat cea de Campionat National de Enduro Gheorghieni 26-27 Mai. Poate veneam mai multi. Parea mea.

cip

data am stabilit-o din februarie,cand nici nu exista programul de enduro,iar de participanti nu ma vait eu.daca as avea inca pe atatea locuri in tabara si in pensiunile din valcea si tot nu mi-ar ajunge ptr toti.deja e si poiana din fata taberei rezervata ptr corturi.sper sa ne achitam cu succes de obligatiile de gazde si sa nu dezamagim(prima intrunire a fost de vis)-spun gurile rele,imagineaza-ti ca spun cele bune :drums: .

 

P.S. am aflat de etapa de enduro de la gheorghieni abia acum vreo luna si ceva cand deja erau 50-60 piloti inscrisi si nu avea rost sa modific data.fiecare cu treaba lui.consider o problema situatia in care se puncta si la valcea in campionat si se tineau etapele in acelasi timp dar asa fiecare face cum crede.oricum sunt sute de enduristi in romania si cateva zeci care se dau la curse.eu ma adresez in primul rand amatorilor de enduro a caror singura legatura cu campionatul, este cea in calitate de spectator.

si oricum ceea ce facem noi este actualmente SINGURA intrunire cu caracter exclusiv enduro din tara si deci nu are legatura cu nimic gen federatii,comisii,etape,clasamente,punctaje..etc,etc.de aia ne si numim FREE BIKE TEAM.cu respect...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data am stabilit-o din februarie,cand nici nu exista programul de enduro,iar de participanti nu ma vait eu.daca as avea inca pe atatea locuri in tabara si in pensiunile din valcea si tot nu mi-ar ajunge ptr toti.deja e si poiana din fata taberei rezervata ptr corturi.sper sa ne achitam cu succes de obligatiile de gazde si sa nu dezamagim(prima intrunire a fost de vis)-spun gurile rele,imagineaza-ti ca spun cele bune :drums: .

 

P.S. am aflat de etapa de enduro de la gheorghieni abia acum vreo luna si ceva cand deja erau 50-60 piloti inscrisi si nu avea rost sa modific data.fiecare cu treaba lui.consider o problema situatia in care se puncta si la valcea in campionat si se tineau etapele in acelasi timp dar asa fiecare face cum crede.oricum sunt sute de enduristi in romania si cateva zeci care se dau la curse.eu ma adresez in primul rand amatorilor de enduro a caror singura legatura cu campionatul, este cea in calitate de spectator.

si oricum ceea ce facem noi este actualmente SINGURA intrunire cu caracter exclusiv enduro din tara si deci nu are legatura cu nimic gen federatii,comisii,etape,clasamente,punctaje..etc,etc.de aia ne si numim FREE BIKE TEAM.cu respect...

va dau inca 2-3 poze de la prima editie enduro-maniaco depresiv,asa sa stiti ce va urma...

post-15042-1179815300_thumb.jpg

post-15042-1179815573_thumb.jpg

post-15042-1179815720_thumb.jpg

post-15042-1179815808_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data am stabilit-o din februarie,cand nici nu exista programul de enduro,iar de participanti nu ma vait eu.daca as avea inca pe atatea locuri in tabara si in pensiunile din valcea si tot nu mi-ar ajunge ptr toti.deja e si poiana din fata taberei rezervata ptr corturi.sper sa ne achitam cu succes de obligatiile de gazde si sa nu dezamagim(prima intrunire a fost de vis)-spun gurile rele,imagineaza-ti ca spun cele bune :drums: .

 

P.S. am aflat de etapa de enduro de la gheorghieni abia acum vreo luna si ceva cand deja erau 50-60 piloti inscrisi si nu avea rost sa modific data.fiecare cu treaba lui.consider o problema situatia in care se puncta si la valcea in campionat si se tineau etapele in acelasi timp dar asa fiecare face cum crede.oricum sunt sute de enduristi in romania si cateva zeci care se dau la curse.eu ma adresez in primul rand amatorilor de enduro a caror singura legatura cu campionatul, este cea in calitate de spectator.

si oricum ceea ce facem noi este actualmente SINGURA intrunire cu caracter exclusiv enduro din tara si deci nu are legatura cu nimic gen federatii,comisii,etape,clasamente,punctaje..etc,etc.de aia ne si numim FREE BIKE TEAM.cu respect...

poate la anul vei vrea sa organizezi o etapa din cadrul Campionatului National de Enduro. Chiar avem nevoie de organizatori care dovedesc ca pot. Acolo sunt mai multe categorii A,B si C.

bafta,

cip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem samabta!!!

sper sa mai ude un pic traseul sa nus e faca praf :drums:)

 

tk!

daca mai uda un pic draq il mai urca.e perfect asa cum este.80% este prin padure si a plouat torential 4 zile asa ca ud va ramane oricum.nici ca se putea mai bine.proba speciala era cat pe ce sa o anulam din cauza gradului ridicat de dificultate dat de namol.dar cred ca acum cu un pic de soare ar fii numai bine.vezi ca este o poza exact cu locul startului...fa-ti o impresie lucica tata si zii tu daca nu iti bucura ochiu''. :wave:

post-15042-1179856680_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...