Sari la conținut

Calea Grivitei mai 2007 - Buc


catastyle
 Share

Postări Recomandate

Salut , am auzit de un accident acum cateva zile, nu stiu sigur cand , pe calea grivitei . Stiu ca il chema Alex Sotirescu(Avea tasu un service langa Parcu` Sf. Maria , pt cei ce stau mai prin zona)

Am inteles ca este la spital si trebuie operat , dar le este frica la doctori , ca din cate am inteles daca este operat va ramane paralizat.

nu stiu cauza accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: Pe Calea Grivitei??? Nu am auzit nimic de asa ceva, desi stau in zona... Numele, din pacate, nu-mi spune nimic.. Stii ce motor avea? E ciudat totusi.. Un accident pe Calea Grivitei ar fi trebuit sa ajunga si pe aici pe forum, nu de alta, dar sunt destul de multi motorishti prin zona.... Si daca nu ajungea pe forum, macar se auzea prin zona :D Sper sa fie doar o alarma falsa!! :rock:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede`ma ca nu e alarma falsa. Am auzit de la niste prieteni care la randul lor sunt prieteni cu victima. Nici de motor nu stiu nimic.

O sa ma mai interesez si o sa postez aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am vorbit cu el.

 

Alex Sotirescu, aprox. 24 ani, conducea motorul (Aprilia RSV Mille) catre Orhideea. O dacia a vrut sa intoarca si asta a fost. Accidentul s-a produs luni.

 

El este la Floreasca. Starea lui este buna. Nu are nimic la cap, desi si-a pierdut constiinta (s-a infipt cu capul in portiera daciei) si s-a trezit la spital, coloana este ok. In schimb, femur rupt in 3 locuri si bazin fracturat.

 

Motorul are avarii dar cadrul este ok (la prima vedere)!

 

Sper sa se faca bine cat mai repede. Psihic este bine si asta este foarte important.

 

 

Bafta

 

(din cate stiu eu, nu este activ pe forum)

 

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am vorbit cu el.

 

Alex Sotirescu, aprox. 24 ani, conducea motorul (Aprilia RSV Mille) catre Orhideea. O dacia a vrut sa intoarca si asta a fost. Accidentul s-a produs luni.

 

El este la Floreasca. Starea lui este buna. Nu are nimic la cap, desi si-a pierdut constiinta (s-a infipt cu capul in portiera daciei) si s-a trezit la spital, coloana este ok. In schimb, femur rupt in 3 locuri si bazin fracturat.

 

Motorul are avarii dar cadrul este ok (la prima vedere)!

 

Sper sa se faca bine cat mai repede. Psihic este bine si asta este foarte important.

Bafta

 

(din cate stiu eu, nu este activ pe forum)

 

:bounce:

 

ma bucur sa aud asta despre el.

Fiarele se repara , el sa fie bine si sa revina pe 2roti

Ms pt informatii ! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut si eu motorul undeva pe partea stanga inainte de podul grand cum vi dinspre carrefour...acum ceva timp sifonat destul de bine si chiar ma intrebam ce s a intamplat si pe forum nu am gasit nimic....

insanatosire grabnica si parca motorul era la vanzare pe aiici pe forum

rsv mile negru cu rosu jos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-a scos de sub masina nenorocitului aluia un prieten de-al meu.El l-a chemat prin tel. pe taica-su,cand si-a revenit,a fost cateva minute in coma...

Amicul asta,Tony,si el motociclist inrait,a avut si el accident ,dupa 2 zile...A dat cu motoru' peste un pieton,pe trecere,da' pe rosu,in fata la Colentina.Motoru' are avarii minore (dealtfel dupa 2 zile a si plecat la Iasi ,pe el),el o glezna sucita + julituri.Pietonu' e inca in coma profunda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta din cauza ca nu stie ce inseamna fractura de femur + fractura de bazin. Are de stat in pat vreun an de zile. Imputita treaba.

 

 

Asa este. Psihic este bine in sensul ca rade, glumeste si spune ca va reveni pe doua roti, dar enduro... (cred ca i-a placut Dominatorul meu...) NU este trist sau ingandurat, pur si simplu are atitudinea unui om sanatos!

 

Nu stiu daca stie ce-l asteapta dar daca psihic este ok, cu siguranta va fi si fizic!!!

 

De la mine a avut primul motor! Lui i-am vandut acu ani buni motorul meu, un MZ 250! Am fost vecini!

 

Bine ca este bine... Bafta si muuulta sanatate.

 

Pentru noi ceilalti, atentie maxima si lasati gazul.

 

:bounce:

Editat de newprofiler1978
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este. Psihic este bine in sensul ca rade, glumeste si spune ca va reveni pe doua roti, dar enduro... (cred ca i-a placut Dominatorul meu...) NU este trist sau ingandurat, pur si simplu are atitudinea unui om sanatos!

 

Nu stiu daca stie ce-l asteapta dar daca psihic este ok, cu siguranta va fi si fizic!!!

 

De la mine a avut primul motor! Lui i-am vandut acu ani buni motorul meu, un MZ 250! Am fost vecini!

 

Bine ca este bine... Bafta si muuulta sanatate.

 

Pentru noi ceilalti, atentie maxima si lasati gazul.

 

:bounce:

 

 

vrea un LC4... :what:

 

am fost si eu la el si este bine :angry:

 

ii dorim insanatosire grabnica si sa revina cat mai curand pe 2 roti, in rest tot ceea ce ai postat este adevarat. In afara de fractura de femur (3 locuri) si bazin, este ok in rest, perfect constient, rade si glumeste. A fost suspect la inceput ca ar avea ceva la coloana, dar nu este asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica!! Acum cred ca stiu despre cine este vorba... Avea si un VTR1000 rosu? Toate cele bune si sincere salutari!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...