Sari la conținut

cumparaturi de pe ebay


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Care aveti nevoie de cumparaturi (ORICE, nu numai piese de moto) de pe ebay, de la nemti sau .com, ma anuntati.

Important e ca vanzatorul sa aiba optiunea de vanzare prin paypal, iar produsul sa poata fi trimis in Romania.

 

Pentru licitatiile de genul buy it now, imi dati linkul si v-am luat direct produsul la pretul cerut de vanzator.

Pentru licitatiile de genul licitatie, imi spuneti ce pret maxim puteti oferii, (atentie, sa luati in calcul si costul transportului), il introducem si vedem la final daca am castigat.

Nu am nevoie de comisioane, procentaje sau alte dracii, daca vrea omul sa dea Bergenbier fara alcool, e alta poveste.

Pt contact rapid, 0723565973, restul datelor le aveti in profil.

 

Daca nu va raspund pe topic, dati-mi PM.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti nevoie de cumparaturi (ORICE, nu numai piese de moto) de pe ebay, de la nemti sau .com, ma anuntati.

Important e ca vanzatorul sa aiba optiunea de vanzare prin paypal, iar produsul sa poata fi trimis in Romania.

 

Pentru licitatiile de genul buy it now, imi dati linkul si v-am luat direct produsul la pretul cerut de vanzator.

Pentru licitatiile de genul licitatie, imi spuneti ce pret maxim puteti oferii, (atentie, sa luati in calcul si costul transportului), il introducem si vedem la final daca am castigat.

Nu am nevoie de comisioane, procentaje sau alte dracii, daca vrea omul sa dea Bergenbier fara alcool, e alta poveste.

Pt contact rapid, 0723565973, restul datelor le aveti in profil.

 

 

 

bravos man...... :laugh:

 

 

respecte din partea mea!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti nevoie de cumparaturi (ORICE, nu numai piese de moto) de pe ebay, de la nemti sau .com, ma anuntati.

 

salut!

 

as avea si eu cateva maruntisuri de luat, ideea este ca nu stiu cat costa transportul!?

un pret aproximativ mi-ar fi de folos ca sa vad daca in definitiv merita!

 

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi linkurile pe mess, vedem ce si cum.

Ca idee, astea sunt preturile de transport Germania-Romania.

 

 

Preise DHL Paket International:

bis 5 Kilo = 19,00 EUR

5-10 Kilo = 22,00 EUR

10-15 Kilo = 25,00 EUR

15-20 Kilo = 28,00 EUR

20-25 Kilo = 31,00 EUR

25-31,5 Kilo = 35,00 EUR

 

Länderzone DHL Paket International:

Belgien, Bulgarien, Dänemark (auĂer FärĂśer, GrĂśnland), Estland,

Finnland (auĂer Ålandinseln), Frankreich (auĂer Ăźberseeische Gebiete und Departements),

Griechenland (auĂer Berg Athos), GroĂbritannien (auĂer Kanalinseln), Irland,

Italien (auĂer Livigno und Campione d'Italia), Lettland, Litauen, Luxemburg, Malta,

Niederlande (auĂer auĂereuropäische Gebiete), Ăsterreich, Polen, Portugal, Rumänien,

Schweden, Slowakei, Slowenien, Spanien (auĂer Kanarische Inseln, Ceuta + Melilla),

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...