Sari la conținut

Intalnirea posesorilor de Honda Shadow


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

Posesori si posesoare de Honda Shadow :lol: ,

 

Am deosebita placere sa va anunt ca am pus la cale editia a 2-a a intalnirii dezorganizate de umbre.

Asadar, s-a convenit ca in weekend-ul 21-23 mai 2010 sa ne intalnim, la fel ca anul trecut, la poalele cetatii Rasnov, ca sa stam de vorba, sa ne cunoastem (aviz celor ce nu au venit), sa bem si sa ne distram (dar mai ales sa bem :P ).

 

Anul trecut, in ciuda faptului ca nu stia nimeni cum o sa iasa, ne-am intalnit "o mana" de necunoscuti, am stat de vorba, am ras, am baut si am ramas prieteni :bounce: . Concret, va asteptam cu Shadow mic, cu Shadow mare sau cu orice puteti veni la aceasta intalnire a noastra.

Intalnirea de anul trecut: Prima editie - discutii.

Poze de anul trecut: Prima editie - Poze.

 

Mai multe detalii va voi oferi in zilele ce vor urma.

Va salut cu tot respectul!

Radu.

 

 

P.S. Sa vina palincaaaa!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare,

 

daca m-ati primit anul trecut, chiar daca n-am venit pe Shadow, banuiesc c-o sa ma primiti si anul asta. Deci vin si eu in formula largita.

La buna revedere :P :bounce:

 

Respect!

Editat de Nasty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul asta nu mai lipsesc.

RESPECT!!!

Te asteptam sa ciocnim un pahar, sau doua, sau trei, sau... :lol: !

 

Salutare,

 

daca m-ati primit anul trecut, chiar daca n-am venit pe Shadow, banuiesc c-o sa ma primiti si anul asta. Deci vin si eu in formula largita.

La buna revedere :) :bounce:

 

Respect!

Cum dom'ne sa nu te primim? Pai se poate? O sa fii bine-venit la toate intalnirile de Shadow, indiferent pe ce vii calare :P .

 

P.S. Dimmuleeeee! Da cu prezenta aici pe topic!

 

Numai bine!

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu fiu luat la palme de smoky uite ca vin si eu cu prezenta pe aici...abia astept sa vina 21 mai.de 2 luni il tot bat la cap pe smoky sa punem odata topicul asta in miscare.

Mirceone te aspteam cu drag.

Nasty tata tre sa vi in formula largita ca altfel da cu X.

 

Bafta si asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar, cum am spus, revin cu detalii :lol: .

In primul rand, este o intalnire dezorganizata, la fel ca anul trecut, asa ca o sa rog pe fiecare sa sune si sa isi inchirieze casuta/locul de cort.

Vestea buna e ca Dudu, patronul camping-ului, ne-a facut aceeasi oferta de cazare ca anul trecut si anume:

1. Pret casuta: 40 RON/casuta/noapte;

2. Pret cort: 10 RON/persoana/noapte.

 

Cine doreste sa sune sa inchirieze, este rugat sa apeleze urmatorul numar de telefon:

0748 145 189 - Dudu.

 

Se poate manca bine in apropiere, la cam 200 de m de camping, iar Dudu are un gratar de-ala "industrial" :P pe care ne lasa sa il folosim (asta in cazul in care veniti cu mancare de-acasa). Daca nu, existe destule magazine in Rasnov si hypermarket-uri pe langa Brasov, cu specificatia sa nu cumparati mici de la unul anume pentru ca or sa curga prin gratar :bounce: (Dimmu ne poate da mai multe informatii despre asta). Exista inclusiv o "bucatarie" deschisa, maricica, unde se poate face o cafeluta de dimineata, se mai poate spala un vas, se poate face chiar si gratar (in cazul in care, Doamne Fereste!, ploua).

 

Pun din nou poze despre cum se poate ajunge acolo si o sa il rog pe Djeeckx (fiind "la el acasa"), daca o sa vrea, sa isi dea numarul de telefon pentru mai multe detalii despre zona (in cazul in care o sa va pierdeti ca mine :) ).

post-20315-1268836898_thumb.pngpost-20315-1268836845_thumb.jpg

 

Va salut cu respect si sper sa ne vedem cu bine la editia 2!

Radu.

 

 

P.S. Propun sa incepem sa sunam pentru rezervari undeva la sfarsitul lunii aprilie-inceputul lunii mai.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ``umbrosilor``

anul asta nu lipsesc nici io`... ca am auzit ca o fo` fain anu trecut...

sa ne vedem cu bine

asfalt uscat !

P.S. - multumesc organizatorilor ca au tinut cont si de parerea mea si au mutat intalnirea in weekend-ul stabilit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista organizatori! Eu, Dimmu si Djeeckx suntem, mai degraba, dezorganizatori :rose: .

Anul trecut a fost doar o idee cu aceasta intalnire si nimic mai mult. Ca a iesit bine, a fost meritul nostru, al tuturor celor ce am participat :P .

Sper ca si anul asta sa fie la fel, daca nu, chiar mai bine ca editia precedenta :rose: .

@aliasbuju si Schwarz Muller: Va asteptam!

 

post-20315-1269451186.gifHAI UMBRACII! ADUNAREA!post-20315-1269451186.gif

 

 

P.S. Sper ca anul asta sa reusesc sa vizitez si cetatea :( .

P.P.S. Hmmm... Par mai rare confirmarile anul asta decat anul trecut...

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista organizatori! Eu, Dimmu si Djeeckx suntem, mai degraba, dezorganizatori ;) .

Anul trecut a fost doar o idee cu aceasta intalnire si nimic mai mult. Ca a iesit bine, a fost meritul nostru, al tuturor celor ce am participat :) .

Sper ca si anul asta sa fie la fel, daca nu, chiar mai bine ca editia precedenta :cheers: .

@aliasbuju si Schwarz Muller: Va asteptam!

 

post-20315-1269451186.gifHAI UMBRACII! ADUNAREA!post-20315-1269451186.gif

 

 

P.S. Sper ca anul asta sa reusesc sa vizitez si cetatea ;) .

P.P.S. Hmmm... Par mai rare confirmarile anul asta decat anul trecut...

Hahah.Smoky, nu iti face griji ca si in 4 labe urci pana la cetate, bautura sa fie.cat despre numarul participantilor...m-as bucura sa vina cat mai multi si cat mai faini dar daca nu se poate te asigur ca si in 3 ne vom distra (nu uita ca o sa vin iar cu o ceata de betivi din club si nu numai ).Sa fie intr-un ceas cu cuc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI INSFARSIT!!!!

 

DUPA 2 LUNI DE STAT PE BARA SI CU DOUA SURUBURI IN PICIOR .... ;) ..... VA TRANSMIT UN CALDUROS SALUT!!!!!

 

VAD CA SE STRIGA CATALOGUL PENTRU INTALNIREA UMBRACILOR ASA CA >>>>>> PREZENT cu o conditie, DJEX sa aduca palinca lafel ca anu trecut...altfel nu ma bag!!!!! ;)

 

sa vedem daca o sa vin cu masina ca anul trecut sau gasesc vreo mobra sa vin pe ea :) oricum....voi fi prezent cu mancare si cu bautura si printre prieteni!

 

sper sa fie si misu, gelu, mot, bfour ..... chiar ca imi e dor de ei! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahah.Smoky, nu iti face griji ca si in 4 labe urci pana la cetate, bautura sa fie.cat despre numarul participantilor...m-as bucura sa vina cat mai multi si cat mai faini dar daca nu se poate te asigur ca si in 3 ne vom distra (nu uita ca o sa vin iar cu o ceata de betivi din club si nu numai ).Sa fie intr-un ceas cu cuc!

Bine ma Djeeckx-ule. Merg pe mana ta :) . Hai ca mai e un pic pana la "Marea Umbraceala" ;) .

 

 

SALUTARI INSFARSIT!!!!

 

DUPA 2 LUNI DE STAT PE BARA SI CU DOUA SURUBURI IN PICIOR .... ;) ..... VA TRANSMIT UN CALDUROS SALUT!!!!!

 

VAD CA SE STRIGA CATALOGUL PENTRU INTALNIREA UMBRACILOR ASA CA >>>>>> PREZENTcu o conditie, DJEX sa aduca palinca lafel ca anu trecut...altfel nu ma bag!!!!!

 

sa vedem daca o sa vin cu masina ca anul trecut sau gasesc vreo mobra sa vin pe ea. Oricum....voi fi prezent cu mancare si cu bautura si printre prieteni!

 

sper sa fie si misu, gelu, mot, bfour ..... chiar ca imi e dor de ei! :cheers:

 

Andrei multumesc pentru confirmarea "oficiala" de participare aici pe topic.

Imi pare rau pentru tine si pentru ceea ce ai patit, dar lasa ca te facem noi bine la Rasnov :) .

Dimmuleee!!! Ce faci dom'ne? Nu mai spui nimic pe-aici pe topic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din lipsa timpului si a romanului care bea mai multa bere odata cu soarele (rugile au fost ascultate ;) ) nu am mai avut timp sa intru pe aici.ca sa continuam discutia de mai sus eu pregatesc vinul de casa :cheers: .

cam slaba miscarea umbracilor anul asta...sau inca hiberneaza??

smoky noi suntem 2 de ici din alba.poate mai prindem 1 sau 2 intre timp, dar pana atunci astept sa vad ceva miscare aici pe forum!!!

Bafta si respect!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu pozele de la prima editie si m-am ofticat ca nu am putut ajunge. Asa ca voi face si eu o plimbare pana acolo. Mai sunt academicieni cu umbre si e posibil sa vrea sa vina si ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din lipsa timpului si a romanului care bea mai multa bere odata cu soarele (rugile au fost ascultate) nu am mai avut timp sa intru pe aici.ca sa continuam discutia de mai sus eu pregatesc vinul de casa.

cam slaba miscarea umbracilor anul asta...sau inca hiberneaza??

smoky noi suntem 2 de ici din alba.poate mai prindem 1 sau 2 intre timp, dar pana atunci astept sa vad ceva miscare aici pe forum!!!

Bafta si respect!!!

Bun vinul ala de acasa :cheers: ... Dar si vodka aceea de la "extinctor" a fost fost nemaipomenita si mi-a ramas in minte :) . Ce chef mi s-a facut de baut cu voi ;) !

 

Am vazut si eu pozele de la prima editie si m-am ofticat ca nu am putut ajunge. Asa ca voi face si eu o plimbare pana acolo. Mai sunt academicieni cu umbre si e posibil sa vrea sa vina si ei.

Sa speram ca anul acesta nu te vei mai oftica, intrucat vei ajunge si tu :) . Asteptam si academicienii ;) !

 

post-20315-1269670638.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

anunt pt umbrosi...atentie

vand far tatza si stop spate pt Honda Shadow 600...pret 80ron/buc...150ron/amandoua... tel:0722 344 709

imi cer scuze daca am intervenit in acest topic cu asemenea anunturi...dar nu se stie care e necajit si are nevoie de lumini sa ajunga la Rasnov....

va multumesc pt intelegere !

post-55263-1269849804_thumb.jpg

post-55263-1269849839_thumb.jpg

post-55263-1269849875_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare baieti! Daca ati ajuns cu strigarea catalogului la litera "O", strig PREZENT! :D

Astept cu drag sa ne revedem (a se citi :) )! Pana atunci, incalziti bine gumele

Te asteptam man! Sa vii cu un cablu de ambreiaj in plus dupa tine, sa nu mai ai surprize neplacute ca anul trecut ;) .

 

hai deti ba puturosilor ca o sa iasa fain.o sa bem pana ne pisham pe noi, facem gratare...exact cum tre sa fie o intrunire decenta si fara pacanele inutile

Corect! Va fi o intalnire mai old-school, daca pot spune asa :P .

 

asa asa djeex-ule...tre sa mobilizam trupele prima data ca bautura si mancare o sa fie destula.

Ce mancare ma? Alcool sa fie! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce? cine? unde? cand? iar s-a facut dimineata si trebuie sa plec la bucuresti? vai vai vai nu mai beau, nu mai beau, fi-var neamu sa va fie, cu motoarele voastre de betivi.... :))

 

cam asa ceva o sa fie...

 

cu votka de la extintor, cu palinca de la djeexu, vin de la dimmu, anul asta cred ca o sa vin si eu cu una bucata sticla de prietenul meu preferat >>>jack si mici care se "scurg" pe jar dar numai intre prieteni! toata lumea e binevenita asa ca "c'moon one c'moon all!!!!" :beer:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu pozele de la prima editie si m-am ofticat ca nu am putut ajunge. Asa ca voi face si eu o plimbare pana acolo. Mai sunt academicieni cu umbre si e posibil sa vrea sa vina si ei.

Prezent si eu, cu toate ca am intruder dar nu cred ca se supara cineva :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...