Sari la conținut

radiator DRZ 400


douaroti
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Am reusit sa sifonez un radiator (dreapta) la DRZ-ul meu, am facut cateva tentative de reparatii (Cluj), nu s-a bagat nimeni, pe motiv ca e prea deformat. Am cerut si pret de nou si aici m-am cam intristat si m-am hotarat sa va cer parerea. In sensul ca daca cumva stiti vre-o varianta alternativa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Este pe aici pe undeva un topic despre firme ce fac radiatoare.

Vorbeste cu user-ul @piti_biker (din cluj si el). Din ce imi aduc eu aminte el a scris ceva de o firma prin zona voastra care face radiatoare (Bistrita, parca, dar nu bag mana in foc).

Spor.

Daca nu reusesti nimic si nimic la tine in zona (slabe sanse) e pe aici prin TM o firma care face si ea radiatoare de la zero. In caz ca ai nevoie ma pot interesa si iti comunic denumire + adresa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am facut acum 1 luna radiatoarele la RAAl Bistrita...eu iesit din inutilizabile - impecabile, cu doar 2.5 mil. Recomand ca prima varianta, inaintea celor s-h.

 

Merci domnilor, astept niste rapunsuri de la dezmemrarasi si apoi daca nu iese incerc si RAAL Bistrita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

procedura e ca dai un search pe google la "raal bistrita", iei de acolo nr lor de tel, suni, vorbesti cu secretara care iti da un nr de contact de la un nene care se ocupa de radiatoarela ei. si el iti da adresa exacta unde sa le trimiti prin curier, dureaza cam o sapt. si le primesti nou-noute. ei repara tot ce se poate repara, si inlocuiesc ce nu se poate. totul vine pe factura, deci nu merge cu romanisme.

 

bafta

 

Vad ca sh nu mai e nimic pe piata, asa ca Daaane care e procedura la Bistrita? Oficial, neoficial?

Am maine drum si nu as scapa ocazia, daca zici ca merita

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

procedura e ca dai un search pe google la "raal bistrita", iei de acolo nr lor de tel, suni, vorbesti cu secretara care iti da un nr de contact de la un nene care se ocupa de radiatoarela ei. si el iti da adresa exacta unde sa le trimiti prin curier, dureaza cam o sapt. si le primesti nou-noute. ei repara tot ce se poate repara, si inlocuiesc ce nu se poate. totul vine pe factura, deci nu merge cu romanisme.

 

bafta

Recomand cu caldura,mai bune ca noi

http://www.reparatii-radiatoare.ro/ brasov ptr cei care sunt mai aproape de brasov

http://www.raal.ro/coolingsystem.php bistrita de asemenea lucreaza ff bine

Editat de cetateanulx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat radiatorul mai mult decat elegant la RAAL, recomand cu caldura amatorilor...

merci voua pentru sfat

 

Cit a fost pretul final?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...