Sari la conținut

Cine Ma Poate Ajuta Cu O Maneta De Frana Suzuki


Postări Recomandate

Salutare

As ramane profund dator cine mi-ar putea imprumuta o saptamana o maneta de frana de SUZUKI pana imi vine si mie comanda de pe louis.Sunt dispus chiar sa mai cumpar inca una daca nu se poate cu imprumut .

 

:lol: :crack: :D

 

0744 392 703 (bip si va sun eu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inger`Albastru imi cer scuze ca ma bag in topicu tau dar ma poate ajuta cineva cu un maner de la frana pentru Suzuky Bandit 400 din '91! :crack: Va rog mult de tot! :crack:

 

cred ca pot sa te ajut dar nu am inteles de ce anume ai nevoie manerul de la ghidon sau maneta de frana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aituchei avea nevoie de maneta de frâna Âşi el.asa ca dacă puteți să îl ajutați Âşi pe el Go on....

Buey domnu burlaco de când cu VX-ul nu vă mai concentrați deloc la detalii....omu ii oferea lui Aituchei Âşi nu mie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aituchei avea nevoie de maneta de frâna Âşi el.asa ca dacă puteți să îl ajutați Âşi pe el Go on....

Buey domnu burlaco de când cu VX-ul nu vă mai concentrați deloc la detalii....omu ii oferea lui Aituchei Âşi nu mie :what:

ma' bad ma' bad :what: :what: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar de maneta am nevoie... :crack: Va Multumesc!

 

oki doki, am inteles acum cine si ce!

eu am una in plus pe care o luasem sa o eloxez in negru. renunt la proces daca mai ai nevoie...

 

medevac106@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...