Roskat
Membru-
Număr conținut
120 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de Roskat
-
Nu-l cunosteam dar...am si eu microbul in sange si imi pare nespus de rau Cand ma gandesc...si eu am tot 18 ani si vreau motor.... RIP
-
vecine vecine..... joaca atent cu ea.... oricum sa o stapanesti sanatos Hristos a Inviat la toata lumea pS: Cip te astept cu cinstea
-
bun venit pe forum
-
Toronto Motorcycle Show
topic a răspuns lui Roskat în v-twinul POZE & FILME - Intalniri moto in ROMANIA
Foarte frumos Multumim pt poze Oare cand vor fi si in Romania expozitii la fel ca asta -
Mister stres (ca nu pot sa zic miss ) nu dau pm-uri la ..... toata lumea hai ca o dam in diverse, si e post sorry nazi ca m-am bagat in discutia ta @stres: nu exista userul roskat pe tine de azi inainte
-
Ti-as zice eu ceva da' iau warn sau ban
-
Stii jocul adevar sau provocare??? daca da, accepti o provocare? Te tine sa pui o poza cu tine aici? Daca ai tu tupeu, atunci ma risc si eu EDIT: Mi-a mai venit o idee Pui o poza cu tine la "sutienu" gol, si pun si eu una cu mine la "sutienu" gol
-
Drace m-ai dat de gol am citit plasticuri
-
cu atractia catre alte sexe fata de cel opus That was funny Nici n-ai cum sa te prinzi NU-ti iau nici o aparare...doar am postat ca nu m-am putut abtine pS: Tare bine te prinde nick-ul ala
-
Moama ce m-am distrat citind ultimele 10 posturi Nazi....lasa ma fata in pace ca o pui pe ganduri
-
cam tarziu m-am trezit ........ duce 115 km/h limitata.......si delimitata cum am zis eu la inceput, undeva la 130-140...... chiar mi-am pus gand rau cu modelu' asta plus ca nu e chiar atat de scumpa.......1600E + taxe ceva de prin 2002-2003 acceptabila zic eu...
-
hehe........ sry de offtopic inveti in 5 nu?
-
rip oare ce viteza avea??? pS: vreau sa subliniez faptul ca si la viteze mici se pot intampla nenorociri in spatii "amenajate" pS: 37 User(s) are reading this topic (12 Guests and 1 Anonymous Users) 24 Members: Roskat, zamora2, disney, Ha0Tika, March, anndreii, VOIKUNEN, Emppu, giugi, marauder, Hekate, iustin, ninjacul, Piticu, emanueln79, ady_nicola2005, Uki, andreigin, AlexLau_81, shztecker, gogu007, alex_motorider, cvm, f_zoltan
-
cine a zis ca nu poti sa mori si cu un moped? daca stai sa te gandesti mai bine.... nici cu rolele nu e atat de safe anyway....eu ziceam ca m-a trezit la realitate topicu' asta si nu numai...
- 817 răspunsuri
-
- Suberbike school UK
- Rider Risk
-
(și 1 alții)
Setat cu taguri:
-
asta ma uitam si eu echipament FULL si parea cat de cat decent.... deci cand ai peste 150 echipamentul = 0 drive safe
- 817 răspunsuri
-
- Suberbike school UK
- Rider Risk
-
(și 1 alții)
Setat cu taguri:
-
am modificat postul......vezi daca e cealalta din serie...... recunosc ca daca nu citeam forumu' asta mai mult ca sigur in 2-3 luni......apaream pe la rubrica R.I.P insa........am zis ca mi-a deschis ochii topicul asta......si de la speed (aprilia rs125 la honda varadero ) care urmeaza sa-mi iau......(am 16 ani) e o diferenta.....de la 170 la 120 top speed e diferenta...... deja o dam in offtopic mi-a deschis ochii topicul asta si nu numai ...... asta e important
- 817 răspunsuri
-
- Suberbike school UK
- Rider Risk
-
(și 1 alții)
Setat cu taguri:
-
nu vreau sa fiu macabru dar pozele asta si asta chiar ar trebui sa va puna putin pe ganduri cand aveti de gand sa-i dati gaz........ pe mine unu m-a calmat ....... multe multe celui care a deschis topicul m-a trezit mult la realitate.... pS: intrati doar daca stati bine cu inima, poza e cine are singe.....sa se uite la tot site-ul http://www.empirenako.com/ :| click pe poze.....
- 817 răspunsuri
-
- Suberbike school UK
- Rider Risk
-
(și 1 alții)
Setat cu taguri:
-
nush important e ca e in 4 timpi si toarce frumos...... m-am interesat si de top speed.........undeva la 130 maxim 140 citeam comentariile unor copii din anglia care ziceau ca stau ca pe canapea are cineva din Romania varadero si e pe forum?? ca sa ne poata spune mai multe??
-
ce parere aveti despre Honda Varadero in primul rand e HONDA si ar trebui sa fie fiabila......ma intereseaza consumul.......ceva top speed si pana la urma ce e??? Enduro / offroad sau touring? se poate conduce de la 16 ani cu A1 in LEGALITATE, deoarece delimitata are 15 caluti si 11 kw ......exact la limita......
-
kawa zx9r sau cagiva raptor 1000
-
Scooter Nou - Honda Sh125i
topic a răspuns lui Roskat în DiMaggioul Totul despre motocicletele A1 (125cc)
incearca un APRILIA SR50 chiar daca e de 50, designul e prea tare, acc e puternica si top speed parca era 90-100 km/h pretul unui model 2006 e de 2800E + taxe...... -
deocamdata vorbesc in necunostinta de cauza dar, am citit toata sectiunea: "tanar si nelinistit la 125cc" si pot sa zic: viteza maxima parca e de 170 delimitata suta in 6 sec daca stii sa-i dai bafta
-
Rs 125, Cagiva Mito Sau Ceva Mai Bun
topic a răspuns lui Roskat în CataHul Totul despre motocicletele A1 (125cc)
nu chiar toata lumea il are.....chiar is tare curios sa vad niste filmulete cu MITO vreau sa-mi iau una si as vrea sa-mi fac o idee.......cam cum accelereaza PS: nu-s forjator.....deocamdata bafta -
abia am dat si eu de thread-ul asta..... am ajuns la concluzia: cbr...bicicleta cu motor, plimbari (da' nici din aia n-am ) rs....bate tare spre titlu' la cap. 125 cmc, dar nu e fiabila si consuma mult.... mito...(sper sa am una pana in martie) un super-sport adevarat super exotic, cu performate destul de mari derby..nu am cuvinte..nu am vazut in viata mea asa ceva, arata prea bestial....insa cam ustura la pret si nush daca se merita => MITO cine poate sa-mi spuna cat consuma un mito de prin 2000 si daca se merita sa dau pe el 2000 eupuroi....15k km asfalt uscat roskat
