Revenind... stiu caz concret...nus tiu daca a purtat sau nu echipamentul..am fost prea marcat de povestire ca sa mai intreb...mai era si o diferenta de varsta si mi-a fost rusine...persoana respectiva era stabilita afara..lalala..invatata cu drumuri bune alea alea..a venit in ro, si in oras a dat intr-o groapa ...(erau lucrari de reabilitare a drumurilor nesemnalizate)..viteza dupa spusele persoanei 20-30 km/h....a ramas paralizata de la brau in jos...chiar m-a marcat pentru ca am vazut cu ochii mei cum poti ajunge..
Numai bine