mersi ciprian , zvastic , danny , ptr ajutor. Inca ceva : Stie careva cand apare pe piata in Romania? Daca mai are cineva poze sa le posteze ( in afara de cele de pe site)
Variantele sunt WRX , sau R125. Sincer m-as vedea mai degraba pe un R125 dar totul este posibil. Cand o aparea pe piata WRX? Sper sa aduca mai repede comenzile decat la r125 la inceput
Da si eu la asta ma gandeam la oglinzii ...... Deci variantele sunt Yamaha WR125X , YZF R 125 , si MITO. Multumesc de sfaturi . Dar o intrebare importanta este : Cat o costa? Trece cu mult de 4000 , ca in general SM urile sunt peste super sport.