-
Număr conținut
217 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de b_robert87
-
am lucrat in service auto,tot ce este lovit reparat cu piese de alte culori se vopseste integral,in 2 sapt este la vanzare pe net
-
Roata libera pornire Aprilia Pegaso 650 1997
topic a răspuns lui b_robert87 în Sorixu'ul Service si intretinere curenta
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=Aprilia+Pegaso+650+free&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=Aprilia+Pegaso+650+freewheel&_sacat=0 noua cea mai buna varianta, second daca incepi sa rascolesti forum de piese sh ,olx tocmai bikeshop http://rycymoto.ro/dezmembrari/product.php?id_product=4420 -
eu am de 400,ajunt un prieten sa vanda burgman ul 250 si sa intre in gasca de 400 cel de 250 este pentru plimbari mai lejere singur fara pasager,in grupul de 400 sau piaggio 500 este mic cel de 250 ceva vocsit <vopsit> proaspat nu imi inspira incredere
-
de vanzare Suzuki Burgman, 2004 http://www.tocmai.ro/suzuki-burgman-2004-18929786.html detali telefon pret 950e
-
Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3
topic a răspuns lui b_robert87 în Alexxaul BUCURESTI - discutii generale
saptamana trecuta cam slab,te laudai ca ajungi -
Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3
topic a răspuns lui b_robert87 în Alexxaul BUCURESTI - discutii generale
-
400 este cel mai bun bun pentru oras si pentru iesiri inafara orasului,daca tot vrei pentru distante mici si un scuter de 49 face treaba cu succes
-
Reconditionare Yamaha r6 2002, un sfat pentru partea frontala
topic a răspuns lui b_robert87 în pizzaruul Service si intretinere curenta
de ce sa se chinuie cineva sa faca sa ceva in bucuresti cand fata din anglia are deja matrita si in cateva zile o face si o trimite pe adresa ta -
Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3
topic a răspuns lui b_robert87 în Alexxaul BUCURESTI - discutii generale
la cum ploua mergem maine cu barcuta prin oras -
nici acuma nu ai rezolvat situatia?ai scos platicele de langa cheie sa poti apuca de cablu?este de cablu otel sau electric si actioneaza motoras de model centralizata
-
te apuci sa cauti cei care fac cheii dupa butuc,sau cauti alt set de butuce cu cheii,noi sau second, google este prietenul tau
-
nu este nevoie de dyno, un simplu iphone cu aplicatia Dynolicious instalata si a fli tot ce trebuie despre noul motor, putere viteza timp. verificat pe youtube,
-
zboara pe sosea acuma,cati cai crezi ca castiga acuma cu turbo,de la ce model de masina ai turbina,intercolerul unde il montezi,toata admisia si evacuarea trebuie sa fie custom,ulei pentru turbina cum aduci din bloc,trebuie sa fie tur retur,turbina functioneaza pe bucsi de alama si pelicula de ulei
-
in primul rand cum sa montezi discuri si etriere de la burgman 650 pe unul de 400,difera sitemul de prindere si dimensiunea roti,daca schimbi la burgmanul de 400,2 discuri noi,2 seturi de placuta pe fata si un set pe spate,lichid de frana,gume noi,are super frana,
-
eu am suport de numar moto nou se potriveste perfect pe numerele de romania
-
asa ca idee ce sa intamplat cu toate materialele predate dupa dezarmare, soldati capturati de rusi au fost dusi in siberia si au murit foarte multi pana la destinatie, dar cei care sau predat la americani ce sa intamplat,au fost lasati in germania?
-
chef de plimbare am si eu de inebunesc,dar ma tine in loc o sonda amarata de pe radiator si o baterie,sonda nu gasesc de nici un fel am dat si apa afara din radiator,acuma este uscat
-
sigur cine are o bucata vitezana isi cumpara si un scuter sau maxi scuter de oras,nu mai stai cu schimbatul vitezelor ,viitorul sunt maxi scutere pentru oras si pentru drumuri lungi,drumuri lejere tip plimbare
-
una din jucariile mele,in primavara am avut 4 biciclete,acuma doar 2,cea din poza si un rockrider5.0 castigat la okazii,din rock rider a mai ramas original cadrul, furca fata,schimbator foi si pinioane,care urmeasa sa fie schimbate si acestea la anul continuam cu cea din poza cross GRX 8, cumparat second,chel,cea mai mare dimensiune,am 1.90m furca rockshox dart 1 roti diferite model si culoare,butuc fata rulment spite inox spate normal pe conuri,urmeaza si acesta rulment schimbatoare de la alta bicicleta,urmeaza sa fie schimbate sistem franare avid bb7 cel mai performat pe cablu, camasi de 2 tipuri,provizoriu,urmeaza cele rosi cu ghidon si pipa albe sa se asorteze cu roata si furca fata foaie S ram de 48 dinti si pinioane shimano cu mega range,pedalele sunt provizori,urmeaza rulment anul acesta am facut peste 1800 km cu mai multe biciclete
-
burmanul alb de care zici nu mai exista,a fost lovit si vandut pe bucati,o aripioara alba se afla la mine pe trotineta,partea dreapta jos langa cric
-
hahaha,sunt la scoala moto,fac ore legislatie,mai am pana incep si poligonul,nu sa dat metodologia examenului si nu stie nimeni nimic cum se da examenul moto,asteptam toti din scoala ce se aproba sau nu,o sa ma coste scoala foarte mult 30 ore legislatie 30 ore poligon si daca se aproba si examen in traseu pe strada mai trebuie sa iau 16 ore traseu stradal la scoala totala 900 ron scoala 110 medical 60 psihologic 15 cazier ”Iubim 2 Roți” este un eveniment organizat de Free Riders împreună cu Primăria Capitalei, cu sprijinul Brigăzii de Poliție Rutieră București. ”Iubim 2 Roți” va demara pe data de 27 Aprilie 2013 cu o paradă pe două roți a motocicletelor, mopedelor și bicicletelor, din Parcare 'B' Romexpo, pe traseul: Parcare 'B' Romexpo - Șoseaua Kiseleff - Piața Victoriei - Calea Victoriei - Bulevardul Libertății - Piața Constituției Parada va incepe la ora 13:00, primii ce vor pleca in parada vor fi motociclistii, iar la ora 15:00 vor porni in parada ciclistii. Adunarea motociclistilor va incepe cu ora 11:00, cea a ciclistilor la ora 13:00. Întreaga zi va fi presărată cu evenimente specifice: paradă, concerte, moto stunt show, expoziție custom bikes și multe altele, în locația "prime" a capitalei - Piața Constituției! Accesul în cadrul evenimentului din Piața Constituției va fi LIBER și se va face începând cu ora 12:00. pe 27 merg cu fratele meu cu scuterul lui,acuma sa vedem daca poate sau cu trotineta,bicicleta normala
-
de mine nu ati auzit cu compresie 11 cand din fabrica pleaca cu 10.5.am stricat un electromotor si 2 bendixuri( freewheel)motorul meu a trebuit decomprimat cu 2 garnituri intre carter si camasa cand toti s eplang ca nu prea au compresie eu aveam prea multa )
-
mbk evolis 2 T. 1994 si eu peste 100 kg utilat cu jacheta casca si diferite chesti in sa portbagaj
-
aici sunt prezent,trotineta este gata,sper ca sapt viitoare sau in 2 saptamani sa o aduc de la garaj,abea astept sa ma plimb ca anul trecut am mers cu un 49 consum de burgman 4.4
-
tuica buna este in arges,mai sus de pitesti,pana la teleolteni mai sunt km )
