Sari la conținut

Plimbare Luni - de ziua Muncii


radupop
 Share

Postări Recomandate

Vezi ca Bocioaca are planificate urmatoarele:

 

Salut,

 

Luni 6 Septembrie ma gandeam la o plimbare.

Pana acum am in minte trei variante de traseu, variante pe care le puteti vedea in fisierele atasate.

Plecarea preconizata in jurul orei 9 de la Fantana Miorita, in cazul in care decidem sa mergem pe Ruta2 sau de la Mc Donalads-ul de la Metro Militari daca plecam pe una din celelate doua variante.

 

Va astept cu optiunile voastre privind traseul plimbarii in cazul in care doriti sa mergeti.

Daca stiti si alte persoane doritoare sa mearga la plimbare, va rog sa le anuntati.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: :baldy: :laugh:

 

Plimbarea deja a avut loc ...in ziua de 5 SEPT! A fost o zi insorita iar muntele fascinant ca de obicei. Pacat ca nu am fost mai multi. (pe cei care ar fi vrut sa mearge..zau daca stie cineva de unde sa va ia :banana: ..ar trebui afisat nr de mobil in profil :kick: ).

 

:blbl: PENSIONARILOR!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa va zic din'ainte? Sa nu mai mancati nimik ca sa faceti paguba la struguri? :banana: :blbl: :baldy: :laugh: :kick:

 

Va zic cu 5 minute inainte .... pe neasteptate...

 

PS. Hartia higienica se cumpara din Buc .. ca aia la tzara folosesc coceanu de porumb ...si nu recomand ca ustura :blbl: :D :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor/surorilor,

imi pare rau :banana: ca nu am fost cu voi ieri.

dati-mi si mie de veste cind mai iesiti pe undeva, vin bucuros.

 

0741.644.604 sau

0722.153.200

 

thnx

 

 

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea deja a avut loc ...in ziua de 5 SEPT! A fost o zi insorita iar muntele fascinant ca de obicei. Pacat ca nu am fost mai multi. (pe cei care ar fi vrut sa mearge..zau daca stie cineva de unde sa va ia :banana: ..ar trebui afisat nr de mobil in profil  :blbl: ).

 

:baldy: PENSIONARILOR!!!

uite ca e bun sfatul tau...mi-am pus tel. in semnatura.de ce?pt. ca am fost si eu la munte(cheia) singur, deh..n-am gasit pe nimeni disponibil din cei cunoscuti.

post-13-1094483264_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...