Sari la conținut

Referitor La Bannerele D Epe Taxiuri


Sinner-
 Share

Postări Recomandate

Am vazut azi pe un taxi reclama voastra.

Era o poza, si apoi cateva hinturi.

Cei mai buni.. etc

Ceva de gen, evident nu mot a mot.

 

Ma gandeam ca ar fi fost bestial sa va faceti in spatiul ala reclama intr-un mod mai practic si care sigur ar atrage si mai mult resprectul motoristilor, implicit a targetului vostru primar de cititori.

 

Anume, puneti un mesaj de genul "Si noi suntem participanti la trafic, uitati-va in olginzi dupa un far", ma rog.. marketingul vostru poate face o fraza scurta si la obiect.

Ar insemna mult. Plus ca mai e si calare pe taxiuri.

Cel mai de efect ar fi reclamele de pe portbagajele taximetrelor. Ce-i drept cele de pe plafon sunt vizibile si de catre pietoni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU UITATI CINE A FOST CU IDEEA PRIMU CAND S-A VORBIT PE TOPICURI DESPRE CAMPANIE SI ALTII AU SPUS CA NU SE POT PUNE PE TAXIURI MESAJE DESPRE MOTO E UITE CA SE POATE, MA BUCUR CA IDEEA MEA A FOST PRELUATA SI PUNETI UN MESAJ CARE SA NE AJUTE !

Editat de bikerboy-iuliano
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut azi pe un taxi reclama voastra.

Era o poza, si apoi cateva hinturi.

Cei mai buni.. etc

Ceva de gen, evident nu mot a mot.

 

Ma gandeam ca ar fi fost bestial sa va faceti in spatiul ala reclama intr-un mod mai practic si care sigur ar atrage si mai mult resprectul motoristilor, implicit a targetului vostru primar de cititori.

 

Anume, puneti un mesaj de genul "Si noi suntem participanti la trafic, uitati-va in olginzi dupa un far", ma rog.. marketingul vostru poate face o fraza scurta si la obiect.

Ar insemna mult. Plus ca mai e si calare pe taxiuri.

Cel mai de efect ar fi reclamele de pe portbagajele taximetrelor. Ce-i drept cele de pe plafon sunt vizibile si de catre pietoni.

 

 

Ideea ta are o singura problema. Nu ne-a venit noua inainte. :drums:

Sa vedem cum putem sa realizam treaba asta. Ideea e ca bannerele alea au fost facute deja, si nu stiu cat de repede si in ce fel se pot schimba.

Multumim pentru idee. Continuati cu ideile, ca asa apar lucruri misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ideea ta are o singura problema. Nu ne-a venit noua inainte." :drums: :wave:

 

 

Iuliano eu nu imi asum nici o idee, spun doar ce mi-a trecut prin minte cand am vazut bannerul. Nu am vazut postingul tau in care spuneai de faza asta.

Eu eram cu Bea prin oras si amandoi cand am vazut bannerul am grait in acelasi timp ca mai bine impuscau 2 iepuri si campanie pro moto si reclama.

Nu conteaza a cui a fost ideea, conteaza, sa fie pusa in practica si sa incercam sa ne facem cumva vazuti.

 

 

Doamne ajuta. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...