Sari la conținut

Accident Universitate-Unirii


zahei
 Share

Postări Recomandate

M-a sunat un prieten sa vada daca sunt ok, pentru ca a vazut un accident cu salvare si tot tacamul in care a fost implicat un motor negru, undeva intre Universitate si Unirii. Atat a putut sa-mi zica. Stie cineva mai multe? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da zahei, nu erai tu stai linistit.

si nici urma de salvare, era doar putin julit motociclistul.

highside din lovit bordura la viteza, rostogoleala, motoreta a ricosat in 2 masini, s-a oprit dupa vreo 50-70 metri intr-un renault.

 

toata lumea ok.

 

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu ati inteles. asta cu accidentu de duminica seara era IN FATA MEA la unirea. cand am vazut ca se strange lumea la Sf Gheorghe, am intors la stop si m-am dus acolo... Omu era ok, plus ca mi-am dat seama ca era un veki amic din liceu.

Repet, motoreta varza, el cu o zgarietura la cot. Nici vorba de coloana sau altceva.

 

Sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu ati inteles. asta cu accidentu de duminica seara era IN FATA MEA la unirea. cand am vazut ca se strange lumea la Sf Gheorghe, am intors la stop si m-am dus acolo... Omu era ok, plus ca mi-am dat seama ca era un veki amic din liceu.

Repet, motoreta varza, el cu o zgarietura la cot. Nici vorba de coloana sau altceva.

 

Sorin

Nu cred ca era ala. La stiri au aratat cum l-au luat la Urgenta pe targa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a a vut capul spart in 100 de locuri...4 picioare rupte..etc wtc..qtc :banana:

la fata locului au venit 43 de salvari si 21 de masini de pompieri si vreo 6 sectii de politie cu tot cu femeile de servici..

 

ce dracu ma....

accidentul s-a intamplat in fata mea..

veneam de la o terasa , bogdan a incercat sa treaca printre doua scuaruri , era ud pe jos si a derapat.. a luat scuarulin plin ea a sarit motoreta s-a dus..

motoreta nu e deloc varza are doar carenelemuci si radiatoarele sparte..

motociclistul este doar julit la cot cum s-a zis mai sus !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DXU: eu am zis ca e vorba de altcineva din moment ce am vazut la tv cum il duceau cu targa in salvare si interviu cu taximetristu in care a intrat.

 

Deci e vorba de 2 accidente in aceeasi noapte cu motoare negre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaa... nu e bine... motoare negre, si eu am motor negru... sper sa nu fie ca pisica neagra :banana: pe deasupra... si mie imi place sa fac intreceri cu masini prin trafic... Baiazid stie de ce :blbl:

Lasand gluma la o parte... sper k tipul are doar o simpla julitura cum ati spus voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...