Sari la conținut

Cumpar Comunista


Ativix
 Share

Postări Recomandate

Sunt dispus sa cumpar o comunista ieftina, orice marca , neaparat functionala , nu trebuie sa aiba toate actele .

Ar fi excelent daca se afla in zona bucuresti , buftea ...! Astept oferte! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la banii astia, fara acte, gasesti ceva mai vechiut, nearatos si cred, cat de cat functional :( daca te interesezi poti gasi ceva mobra fara acte, si la banu asta iti iei vro 2-3 bucati :P bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la banii astia, fara acte, gasesti ceva mai vechiut, nearatos si cred, cat de cat functional :P daca te interesezi poti gasi ceva mobra fara acte, si la banu asta iti iei vro 2-3 bucati :P bafta

Ms mult...da, am cautat ceva mobre da nu am gasit..., poate sa fie veche nearatoasa, fara acte ,insa trebuie sa functioneze. Momentan sunt interesat doar de una singura :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vrequ mobra ...... cate de multe la bani putzini :(

 

mai nene de cand strigi tu dupa un jeg ieftin aici....pana acum, te plimbai prin niste comune la tine in bistrita, si sigur gaseai ceva fier vechi la vrun mos, o mobra, un ij, si te apucai de il faceai, fie el rat-uit si tot il faceai...ce naiba?in buc sa zicem ca gas mai greu da acolo, erau mosnegii cu ele pe coclau si acum le zac fiarele in curte si garaje...bafta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un vecin pe linga mine care vindea un ij, functional cu inca unu de piese, acte noi, frumusel dar cred k cere vreo 10-15milioane, dak vrei ma duc il intreb, fac niste poze si le bag pe forum

Cind l-am vazut eu (am vrut sa il cumpar) era desfacut, mosu l-a vopsit (cu pensula. e albastru turbat) ia facut motoru, ori cum era juma desfacut, dar imi placea. Nu a vrut sa imi zica un pret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vrequ mobra ...... cate de multe la bani putzini :(

 

 

 

nenea orl daca nam cautat apoi laso dracului am gasit in tot orasul 3 mobre si ata comuniste nu si alea 3 mobre erau asa una a lui un mosh care nu o dadea ca o foloseste unu o dadea cu 5 mil :P si una era pe butuci de 4 anii cica si no da ca se apuca sa o faca ... mno unde dracu sa caut ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...