Sari la conținut

Modificari Dnepr


MensSana
 Share

Postări Recomandate

Am (in sfarsit) un mt10, nemodificat.

Fiind primul meu fier si este normal sa-mi fie drag, mai ales ca arata si merge incredibil ... Totusi, parca as prefera sa-i pun un rezervor lacrima si alta sa. Astea originale aduc a mobra. Am avut acu' 15 ani un Hoinar, PORCARIE !!!

Am un rezervor gen Harley, cu doua busoane laterale si consola centrala, care arata excelent insa este un pic mai lung si nu-mi mai incape saua. Deci ar trebui sa-i schimb si saua si m-am gandit la tipul triunghiular, ala de o persoana. Evident ca vreau sa pun 2, fata - spate. Insa nu am o astfel de sa si deci nu stiu cum se prinde, sau daca trebuie sa mai modific ceva la tabloul de sigurante ...

 

Are cineva idee de unde iau 2 sei triunghiulare (fata - spate) eventual si cu maner ? Si are cineva idee ce trebuie sa modific ? Sau poate sa-mi faca toata operatiunea cineva care are timp, cunostinte, ustensile de lucru, etc (evident contracost) ? De preferat in Bucuresti !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sheile le poti face la Eugen (Vodca) si modificarile la Profesorul. Nr. lor de tel. le gasesti la mine pe site (www.motorlife.ro). Mai gasesti multe alte nr. utile acolo..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...